ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:51

Autopsia hedh dritë mbi aksidentin e sulmuesit Sala

Autopsia hedh dritë mbi aksidentin e sulmuesit Sala
Futbollisti argjentinas Emiliano Sala, i cili humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti ajror mbi kanalin e La Manshit, vdiq pas goditjeve të rënda në kokë dhe në trup.
Top Channel | 11-Feb-2019 18:17
Futbollisti argjentinas Emiliano Sala, i cili humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti ajror mbi kanalin e La Manshit, vdiq pas goditjeve të rënda në kokë dhe në trup.

Sala, autopsia zbulon shkaqet e vdekjes së futbollistit
Emiliano Sala, humbi jetën më 21 janar pasi avionic që ai udhëtonte nga Nantes për në Cardiff u rrëzua. Trupi i sulmuesit argjentias u nxorrë nga avioni më datë 4 shkurt dhe u identifikua vetëm falë gjurmëve të ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 18:09
Emiliano Sala, humbi jetën më 21 janar pasi avionic që ai udhëtonte nga Nantes për në Cardiff u rrëzua. Trupi i sulmuesit argjentias u nxorrë nga avioni më datë 4 shkurt dhe u identifikua vetëm falë gjurmëve të ...

Zbulohen shkaqet e vdekjes së Emiliano Sala
Zbulohen shkaqet e ndarjes nga jeta të sulmuesit argjentinas Emiliano Sala. Vdekja e 28-vjeçarit u shkaktua nga lëndimet në kokë dhe në trupin e tij, kështu konfirmoi ekspertiza e autopsisë në trupin e ish-futbollistit ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 21:55
Zbulohen shkaqet e ndarjes nga jeta të sulmuesit argjentinas Emiliano Sala. Vdekja e 28-vjeçarit u shkaktua nga lëndimet në kokë dhe në trupin e tij, kështu konfirmoi ekspertiza e autopsisë në trupin e ish-futbollistit ...

Dalin rezultatet e autopsisë, ja pse vdiq Emiliano Sala
Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff, vdiq si pasojë e “plagëve në kokë dhe në gjoks” dhe pasi trupi i tij u tërhoq nga ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 16:58
Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff, vdiq si pasojë e “plagëve në kokë dhe në gjoks” dhe pasi trupi i tij u tërhoq nga ...

Autopsia hedh dritë mbi aksidentin e sulmuesit Sala
Futbollisti argjentinas Emiliano Sala, i cili humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti ajror mbi kanalin e La Manshit, vdiq pas goditjeve të rënda në kokë dhe në trup. Autopsia për sulmuesin e sapoblerë të Cardiffit ...
InFokusi | 12-Feb-2019 07:03
Futbollisti argjentinas Emiliano Sala, i cili humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti ajror mbi kanalin e La Manshit, vdiq pas goditjeve të rënda në kokë dhe në trup. Autopsia për sulmuesin e sapoblerë të Cardiffit ...

Dalin rezultatet e autopsisë, ja pse vdiq Emiliano Sala
Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff, vdiq si pasojë e “plagëve në kokë dhe në gjoks” dhe pasi trupi i tij u tërhoq nga ...
Telegraf | 11-Feb-2019 17:20
Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff, vdiq si pasojë e “plagëve në kokë dhe në gjoks” dhe pasi trupi i tij u tërhoq nga ...

Autopsia: Sala u njoh vetëm nëpërmjet gjurmëve digjitale
Futbollisti argjentinas Emiliano Sala, i cili humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti ajror mbi kanalin e La Manshit, vdiq pas goditjeve të rënda në kokë dhe në trup. Autopsia për sulmuesin e sapoblerë të Cardiffit ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 23:13
Futbollisti argjentinas Emiliano Sala, i cili humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti ajror mbi kanalin e La Manshit, vdiq pas goditjeve të rënda në kokë dhe në trup. Autopsia për sulmuesin e sapoblerë të Cardiffit ...

Del ekspertiza e autopsisë së Emiliano Sala, vdiq nga lëndimet në kokë dhe trup
Zhdukja e Emiliano Salas, kishte bërë që bota e futbollit të tronditet, por ai i gjet pas më shumë së një javë kërkime. Trupi i gjetur nën rrënojat e aeroplanit fillimisht u bë i ditur që i takon lojtar, ndërsa së ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 18:06
Zhdukja e Emiliano Salas, kishte bërë që bota e futbollit të tronditet, por ai i gjet pas më shumë së një javë kërkime. Trupi i gjetur nën rrënojat e aeroplanit fillimisht u bë i ditur që i takon lojtar, ndërsa së ...

Autopsia: Sala u njoh vetëm nëpërmjet gjurmëve digjitale
Futbollisti argjentinas Emiliano Sala, i cili humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti ajror mbi kanalin e La Manshit, vdiq pas goditjeve të rënda në kokë dhe në trup. Autopsia për sulmuesin e sapoblerë të Cardiffit ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 22:48
Futbollisti argjentinas Emiliano Sala, i cili humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti ajror mbi kanalin e La Manshit, vdiq pas goditjeve të rënda në kokë dhe në trup. Autopsia për sulmuesin e sapoblerë të Cardiffit ...

Zbardhen shkaqet e vdekjes së Emiliano Sala
Vdekja e Emiliano Sala u shkaktua nga lëndimet në kokë dhe në trupin e tij, kështu ka konfirmuar ekspertiza e autopsisë në trupin e ish-futbollistit argjentinas. Trupi i Sala u nxor këtë javë nga rrënojat e avionit që ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 20:56
Vdekja e Emiliano Sala u shkaktua nga lëndimet në kokë dhe në trupin e tij, kështu ka konfirmuar ekspertiza e autopsisë në trupin e ish-futbollistit argjentinas. Trupi i Sala u nxor këtë javë nga rrënojat e avionit që ...

Detajet e tragjedisë, zbulohet autopsia e Salës
Jeta e Emiliano Salës u ndërpre në mënyrë të parakohshme natën e 21 janarit, teksa avioni model Piper Malibu në të cilën ndodhej sulmuesi argjentinas u rrëzua në hapsirën detare midis Francës dhe Anglisë. Katër ditë më ...
Shprehja | 11-Feb-2019 20:02
Jeta e Emiliano Salës u ndërpre në mënyrë të parakohshme natën e 21 janarit, teksa avioni model Piper Malibu në të cilën ndodhej sulmuesi argjentinas u rrëzua në hapsirën detare midis Francës dhe Anglisë. Katër ditë më ...

Futbollisti u identifikua nga shenjat e gishtave, dalin rezultatet e autopsisë
Autopsia ka përcaktuar shkaqet e vdekjes së futbollistit Emiliano Sala, avioni me të cilin udhëtonte ai u rrëzua në det me 21 Janar. 28-vjeçari humbi jetën nga plagët në kokë dhe në gjoks të shkaktuara nga përplasja e ...
TV Klan | 11-Feb-2019 17:31
Autopsia ka përcaktuar shkaqet e vdekjes së futbollistit Emiliano Sala, avioni me të cilin udhëtonte ai u rrëzua në det me 21 Janar. 28-vjeçari humbi jetën nga plagët në kokë dhe në gjoks të shkaktuara nga përplasja e ...

Zbardhen shkaqet e vdekjes së Emiliano Sala
?Vdekja e Emiliano Sala u shkaktua nga lëndimet në kokë dhe në trupin e tij, kështu ka konfirmuar ekspertiza e autopsisë në trupin e ish-futbollistit argjentinas. Trupi i Sala u nxor këtë javë nga rrënojat e avionit që ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 19:59
?Vdekja e Emiliano Sala u shkaktua nga lëndimet në kokë dhe në trupin e tij, kështu ka konfirmuar ekspertiza e autopsisë në trupin e ish-futbollistit argjentinas. Trupi i Sala u nxor këtë javë nga rrënojat e avionit që ...

Emiliano Sala, dalin rezultatet e autopsisë
Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff, vdiq si pasojë e “plagëve në kokë dhe në gjoks” dhe pasi trupi i tij u tërhoq nga ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 18:43
Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff, vdiq si pasojë e “plagëve në kokë dhe në gjoks” dhe pasi trupi i tij u tërhoq nga ...

Del ekspertiza e autopsisë së Emiliano Sala, vdiq nga lëndimet në kokë dhe trup
Zhdukja e Emiliano Salas, kishte bërë që bota e futbollit të tronditet, por ai u gjet pas më shumë së një javë kërkime. Trupi i gjetur nën rrënojat e aeroplanit fillimisht u bë i ditur që i takon lojtarit, ndërsa së ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 18:40
Zhdukja e Emiliano Salas, kishte bërë që bota e futbollit të tronditet, por ai u gjet pas më shumë së një javë kërkime. Trupi i gjetur nën rrënojat e aeroplanit fillimisht u bë i ditur që i takon lojtarit, ndërsa së ...

Del ekspertiza e autopsisë së Emiliano Sala, vdiq nga lëndimet në kokë dhe trup
Zhdukja e Emiliano Salas, kishte bërë që bota e futbollit të tronditet, por ai i gjet pas më shumë së një javë kërkime. Trupi i gjetur nën rrënojat e aeroplanit fillimisht u bë i ditur që i takon lojtar, ndërsa së ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 18:21
Zhdukja e Emiliano Salas, kishte bërë që bota e futbollit të tronditet, por ai i gjet pas më shumë së një javë kërkime. Trupi i gjetur nën rrënojat e aeroplanit fillimisht u bë i ditur që i takon lojtar, ndërsa së ...

Hetimet e para zbulojnë se si e humbi jetën Sala
Pas gjetjes së trupit të Emiliano Salas në fund të javës së kaluar, janë zbardhur disa detaje të reja. Kompania e aksidenteve ajrore në Angli ka zbardhur disa detaje të reja rreth rrëzimit të aeroplanit që po e barte ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 17:28
Pas gjetjes së trupit të Emiliano Salas në fund të javës së kaluar, janë zbardhur disa detaje të reja. Kompania e aksidenteve ajrore në Angli ka zbardhur disa detaje të reja rreth rrëzimit të aeroplanit që po e barte ...

Dalin rezultatet e autopsisë, ja pse ndërroi jetë Emiliano Sala
Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff, vdiq si pasojë e “plagëve në kokë dhe në gjoks” dhe pasi trupi i tij u tërhoq nga ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 17:27
Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff, vdiq si pasojë e “plagëve në kokë dhe në gjoks” dhe pasi trupi i tij u tërhoq nga ...

Zbardhet raporti i përkohshëm, ja dy shkaqet e vdekjes së Emiliano Sala-s
Emiliano Sala nuk arriti që të bënte asnjëherë ëndrrën e tij realitet, pasi një gjë të tillë e prishi fluturimi i fundit drejt skuadrës së Cardiffit, kur u rrëzua në kanalin e La Mansh. Përgjigjet e para të autopsisë ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 17:17
Emiliano Sala nuk arriti që të bënte asnjëherë ëndrrën e tij realitet, pasi një gjë të tillë e prishi fluturimi i fundit drejt skuadrës së Cardiffit, kur u rrëzua në kanalin e La Mansh. Përgjigjet e para të autopsisë ...

Dalin rezultatet e autopsisë, ja pse vdiq Emiliano Sala
Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff, vdiq si pasojë e “plagëve në kokë dhe në gjoks” dhe pasi trupi i tij u tërhoq nga ...
Medial | 11-Feb-2019 17:13
Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff, vdiq si pasojë e “plagëve në kokë dhe në gjoks” dhe pasi trupi i tij u tërhoq nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved