ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 16:01

Aleancë pseudorevolucionare mes sharlatanësh

Aleancë pseudorevolucionare mes sharlatanësh
Në një shoqëri me jetë të zbehtë qytetesh e fshatrash të zbrazur dhe ku jetesa në bashkësi shpërfaqet me grindje, mërzi, pengesa dhe hendeqe, edhe partitë politike nuk mund të jenë ndryshe. Ato bëhen epiqendra nga ...
Lexo | 12-Feb-2019 11:42
Në një shoqëri me jetë të zbehtë qytetesh e fshatrash të zbrazur dhe ku jetesa në bashkësi shpërfaqet me grindje, mërzi, pengesa dhe hendeqe, edhe partitë politike nuk mund të jenë ndryshe. Ato bëhen epiqendra nga ...

Histeria e shpëtimtarëve të rremë
Viktor Malaj Po të vihet re me vëmendje, sjellja e opozitës aktuale shqiptare dhe e gjithë borizanëve të saj mediatikë, me të cilën i bashkon morali i përbashkët, por interesat i kanë të ndryshme, ka marrë tiparet e një ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 01:52
Viktor Malaj Po të vihet re me vëmendje, sjellja e opozitës aktuale shqiptare dhe e gjithë borizanëve të saj mediatikë, me të cilën i bashkon morali i përbashkët, por interesat i kanë të ndryshme, ka marrë tiparet e një ...

Aleancë PSEUDOREVOLUCIONARE mes SHARLATANËSH
Nga: Bajram PEÇI Në një shoqëri me jetë të zbehtë qytetesh e fshatrash të zbrazur dhe ku jetesa në bashkësi shpërfaqet me grindje, mërzi, pengesa dhe hendeqe, edhe partitë politike nuk mund të jenë ndryshe. Ato bëhen ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 08:52
Nga: Bajram PEÇI Në një shoqëri me jetë të zbehtë qytetesh e fshatrash të zbrazur dhe ku jetesa në bashkësi shpërfaqet me grindje, mërzi, pengesa dhe hendeqe, edhe partitë politike nuk mund të jenë ndryshe. Ato bëhen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved