ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:17

Përplaset me furgonin, plagoset rëndë drejtuesja e mjetit

Përplaset me furgonin, plagoset rëndë drejtuesja e mjetit
Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës mëngjesin e së martës, në afërsi të kryqëzimit në Ishull-Shëngjin.
Top Channel | 12-Feb-2019 08:44
Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës mëngjesin e së martës, në afërsi të kryqëzimit në Ishull-Shëngjin.

Aksident në Lezhë, drejtuesja e ‘Renault’ në gjendje të rëndë
Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur me një ...
Telegraf | 12-Feb-2019 08:53
Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur me një ...

Aksident në Lezhë, drejtuesja e ‘Renault’ në gjendje të rëndë
LEZHE Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur me ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 07:50
LEZHE Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur me ...

Përplasen dy makina në hyrje të Lezhës, dy drejtuesit në spital
Dy automjete përfunduan në kanal në një aksident në km 2 të superstradës Lezhë – Laç. Si pasojë u plagosën dy drejtuesit e mjeteve, të cilët ndodhen në spitalin e Lezhës jashtë rrezikut për jetën. Në ngjarje u përfshinë ...
ABCNews | 12-Feb-2019 09:25
Dy automjete përfunduan në kanal në një aksident në km 2 të superstradës Lezhë – Laç. Si pasojë u plagosën dy drejtuesit e mjeteve, të cilët ndodhen në spitalin e Lezhës jashtë rrezikut për jetën. Në ngjarje u përfshinë ...

Aksidentohet me makinë 24-vjeçarja
Një aksident me pasojë plagosjen e një 24-vjeçareje ka ndodhur mëngjesin e të martës në autostradën Lezhë-Tiranë, në vendin e quajtur Ishull-Lezhë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 05:50, kur mjeti i drejtuar nga ...
TV Klan | 12-Feb-2019 09:22
Një aksident me pasojë plagosjen e një 24-vjeçareje ka ndodhur mëngjesin e të martës në autostradën Lezhë-Tiranë, në vendin e quajtur Ishull-Lezhë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 05:50, kur mjeti i drejtuar nga ...

Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një grua
Foto ilustruese Një aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:00 në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit. Raportohet se një furgon është përplasur me një mjet tjetër tip ‘Renault’ dhe për ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 08:44
Foto ilustruese Një aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:00 në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit. Raportohet se një furgon është përplasur me një mjet tjetër tip ‘Renault’ dhe për ...

Furgoni përplaset me automjetin në Lezhë, dy të plagosur
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Laç. Sipas informacioneve, aksidenti u regjistrua në kryqëzimin e Ishullit të Shëngjint. Në aksident u përfshinë një ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 08:30
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Laç. Sipas informacioneve, aksidenti u regjistrua në kryqëzimin e Ishullit të Shëngjint. Në aksident u përfshinë një ...

Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një grua
Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti. Sipas informacioneve të policisë, në aksident janë përfshirë një furgon mallrash dhe një makinë Renault, që drejtohej nga një femër, e cila ndodhet në gjendje të ...
Medial | 12-Feb-2019 10:20
Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti. Sipas informacioneve të policisë, në aksident janë përfshirë një furgon mallrash dhe një makinë Renault, që drejtohej nga një femër, e cila ndodhet në gjendje të ...

Aksident në Lezhë, drejtuesja e “Renault” në gjendje të rëndë
Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur me një ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 09:28
Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur me një ...

Aksident në Lezhë, drejtuesja e makinës në gjendje të rëndë
Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës, rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur me një makinë tip ‘Renault’ ...
Lapsi | 12-Feb-2019 08:44
Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës, rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur me një makinë tip ‘Renault’ ...

Aksident në Vlorë, plagoset efektivja e policisë
Një efektive e policisë është plagosur pasditen e kësaj të hënë ne një aksidet të ndodhur në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 18:17
Një efektive e policisë është plagosur pasditen e kësaj të hënë ne një aksidet të ndodhur në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. ...

Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një grua
Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës mëngjesin e së martës, në afërsi të kryqëzimit në Ishull-Shëngjin. Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti. Sipas informacioneve të policisë, në aksident janë ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 09:05
Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës mëngjesin e së martës, në afërsi të kryqëzimit në Ishull-Shëngjin. Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti. Sipas informacioneve të policisë, në aksident janë ...

Aksident në Vlorë, efektivja e policisë me urgjencë në spital (EMRI+FOTO)
Një aksident është shënuar këtë të hënë në rrugën e varrezave të Vlorës , ku për pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e paraburgimit Elmira Binaj. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Babicë. Menjëherë pas ...
Telegraf | 11-Feb-2019 18:11
Një aksident është shënuar këtë të hënë në rrugën e varrezave të Vlorës , ku për pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e paraburgimit Elmira Binaj. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Babicë. Menjëherë pas ...

Lezhë/ Aksident, përplasen 2 makina, drejtuesja e ‘Renault’ në gjendje të rëndë
Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur me një ...
Java News | 12-Feb-2019 08:39
Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur me një ...

Vlorë, aksidentohet oficerja e policisë
Një aksident është shënuar këtë të hënë në rrugën e varrezave të Vlorës, ku për pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e paraburgimit Elmira Binaj. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Babicë. Menjëherë pas ...
Lapsi | 11-Feb-2019 18:15
Një aksident është shënuar këtë të hënë në rrugën e varrezave të Vlorës, ku për pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e paraburgimit Elmira Binaj. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Babicë. Menjëherë pas ...

Lezhë, furgoni i mallrave përplaset me një tjetër automjet, dy të plagosur
Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç. Aksidenti u regjistrua pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit. Sipas informacioneve të policisë në aksident janë përfshirë një furgon ...
Ina-Online | 12-Feb-2019 07:57
Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç. Aksidenti u regjistrua pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit. Sipas informacioneve të policisë në aksident janë përfshirë një furgon ...

Përplasen makinat në Vlorë, plagoset rëndë efektivja e policisë
Një aksident është shënuar këtë të hënë në rrugën e varrezave të Vlorës, ku për pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e paraburgimit Elmira Binaj. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Babicë. Menjëherë pas ...
Gazeta Dita | 11-Feb-2019 19:17
Një aksident është shënuar këtë të hënë në rrugën e varrezave të Vlorës, ku për pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e paraburgimit Elmira Binaj. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Babicë. Menjëherë pas ...

Lëndohet efektivja e Vlorës
Efektivja e paraburgimit të Vlorës Elmira Binaj ka mbetur e plagosur në një aksident rrugor pasditen e sotme në rrugën e varrezave në këtë qytet. Një mjet që po vinte nga Llakatundi dhe që dyshohet se ishte me ...
TV Klan | 11-Feb-2019 18:08
Efektivja e paraburgimit të Vlorës Elmira Binaj ka mbetur e plagosur në një aksident rrugor pasditen e sotme në rrugën e varrezave në këtë qytet. Një mjet që po vinte nga Llakatundi dhe që dyshohet se ishte me ...

Aksident në Vlorë, plagoset efektivja
Efektivja e paraburgimit të Vlorës Elmira Binaj ka mbetur e plagosur në një aksident rrugor pasditen e sotme në rrugën e varrezave në këtë qytet. Një mjet që po vinte nga Llakatundi dhe që dyshohet se ishte me ...
ABCNews | 11-Feb-2019 18:02
Efektivja e paraburgimit të Vlorës Elmira Binaj ka mbetur e plagosur në një aksident rrugor pasditen e sotme në rrugën e varrezave në këtë qytet. Një mjet që po vinte nga Llakatundi dhe që dyshohet se ishte me ...

Vlorë/ Aksident në ‘Rrugën e Varrezave, ‘Benzi’ përplas efektiven e policisë
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. Ngjarja ndodhi në zonën e njohur si ‘Rruga e Varrezave’. Efektivja e policisë ...
Java News | 11-Feb-2019 18:09
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. Ngjarja ndodhi në zonën e njohur si ‘Rruga e Varrezave’. Efektivja e policisë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved