ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:25

Ahmeti dorëzon padinë ndaj VV-së

Ahmeti dorëzon padinë ndaj VV-së
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paditur për shpifje Lëvizjen Vetëvendosje, rreth një muaj pasi kjo parti ushtroi kallëzim penal me pretendimin se Ahmeti ka keqpërdorur 530 mijë euro në tenderin me qumësht për ...
Koha.net | 12-Feb-2019 11:56
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paditur për shpifje Lëvizjen Vetëvendosje, rreth një muaj pasi kjo parti ushtroi kallëzim penal me pretendimin se Ahmeti ka keqpërdorur 530 mijë euro në tenderin me qumësht për ...

Shpend Ahmeti dorëzoi padi për Vetëvendosjen dhe fton Kurtin në një debat televiziv
Prishtinë, 12 shkurt - Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me furnizimin me qumësht nëpër shkollat e Prishtinës. Ahmeti tha se për furnizimin ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 11:52
Prishtinë, 12 shkurt - Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me furnizimin me qumësht nëpër shkollat e Prishtinës. Ahmeti tha se për furnizimin ...

Shpend Ahmeti padit Vetëvendosjen
Kryetari i Komunës së Prishtinës dhe PSD-së, Shpend Ahmeti, e ka filluar ditën e tij me një padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës Ai ka paditur ish-partinë e tij, Lëvizjen Vetëvendosje. Ai ka thënë se arsyet e kësaj ...
IliriaNews | 12-Feb-2019 11:51
Kryetari i Komunës së Prishtinës dhe PSD-së, Shpend Ahmeti, e ka filluar ditën e tij me një padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës Ai ka paditur ish-partinë e tij, Lëvizjen Vetëvendosje. Ai ka thënë se arsyet e kësaj ...

Rrethi i Flamurit pa flamur
Rrethi i Flamurit në Prishtinë ka mbetur pa flamur. Kjo për shkak të erërave të fuqishme që kanë mbizotëruar në kryeqytet të hënën në mbrëmje. Zëdhënësi i komunës së Prishtinës, Adonis Tahiri, ka thënë për Koha.net se ...
Koha.net | 12-Feb-2019 11:38
Rrethi i Flamurit në Prishtinë ka mbetur pa flamur. Kjo për shkak të erërave të fuqishme që kanë mbizotëruar në kryeqytet të hënën në mbrëmje. Zëdhënësi i komunës së Prishtinës, Adonis Tahiri, ka thënë për Koha.net se ...

VV i kundërpërgjigjet Shpend Ahmetit: Të ka humbur rruga në oborr!
Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës kundër Lëvizjes Vetëvendosje, lidhur me akuzat që kjo e fundit i ka bërë për tenderin e qumështit për nxënës. “Është ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 11:38
Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës kundër Lëvizjes Vetëvendosje, lidhur me akuzat që kjo e fundit i ka bërë për tenderin e qumështit për nxënës. “Është ...

Rrethi i Flamurit mbetet pa flamur
Rrethi i Flamurit në Prishtinë ka mbetur pa flamur. Kjo për shkak të erërave të fuqishme që kanë mbizotëruar në kryeqytet të hënën në mbrëmje. Zëdhënësi i komunës së Prishtinës, Adonis Tahiri, ka thënë për Koha.net se ...
Koha.net | 12-Feb-2019 11:30
Rrethi i Flamurit në Prishtinë ka mbetur pa flamur. Kjo për shkak të erërave të fuqishme që kanë mbizotëruar në kryeqytet të hënën në mbrëmje. Zëdhënësi i komunës së Prishtinës, Adonis Tahiri, ka thënë për Koha.net se ...

?Shpend Ahmeti dorëzoi padi për Vetëvendosjen dhe fton Kurtin në një debat televiziv
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje për qumështin nëpër shkollat e Prishtinës. “Këtë padi e kam ushtruar sepse ata e kanë shpallur vetën edhe gjykatës ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 11:28
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje për qumështin nëpër shkollat e Prishtinës. “Këtë padi e kam ushtruar sepse ata e kanë shpallur vetën edhe gjykatës ...

Shpend Ahmeti dorëzoi padi për Vetëvendosjen dhe fton Kurtin në një debat televiziv
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me furnizimin me qumësht nëpër shkollat e Prishtinës. Ahmeti tha se për furnizimin me qumësht në shkollat e ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 11:17
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me furnizimin me qumësht nëpër shkollat e Prishtinës. Ahmeti tha se për furnizimin me qumësht në shkollat e ...

Shpend Ahmeti dorëzoi padi për Vetëvendosjen dhe fton Kurtin në një debat televiziv
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me furnizimin me qumësht nëpër shkollat e Prishtinës. Ahmeti tha se për furnizimin me qumësht në shkollat e ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 11:20
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me furnizimin me qumësht nëpër shkollat e Prishtinës. Ahmeti tha se për furnizimin me qumësht në shkollat e ...

Shpend Ahmeti dorëzon padi ndaj Lëvizjes Vetëvendosje
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, dorëzoi padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës kundër Lëvizjes Vetëvendosje. Sipas Ahmetit, Lëvizja Vetëvendosje ka bërë shpifje në lidhje me furnizimin me qumësht në shkollat e ...
Radio Evropa e Lire | 12-Feb-2019 11:19
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, dorëzoi padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës kundër Lëvizjes Vetëvendosje. Sipas Ahmetit, Lëvizja Vetëvendosje ka bërë shpifje në lidhje me furnizimin me qumësht në shkollat e ...

Shpend Ahmeti dorëzoi padi për Vetëvendosjen dhe fton Kurtin në një debat televiziv
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje për qumështin nëpër shkollat e Prishtinës.
Kosova Press | 12-Feb-2019 11:10
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi për shpifje ndaj Lëvizjes Vetëvendosje për qumështin nëpër shkollat e Prishtinës.

Shpend Ahmeti sfidon Albin Kurtin: Ballafaqohu me mua!
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës kundër Lëvizjes Vetëvendosje. Ahmeti tha se janë bërë shpifje në emër të tij, për çështjen e tenderit të qumështit për shujtat e ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 11:07
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës kundër Lëvizjes Vetëvendosje. Ahmeti tha se janë bërë shpifje në emër të tij, për çështjen e tenderit të qumështit për shujtat e ...

Ahmeti paditë VV: Albin, mos u fsheh – eja në debat!
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka dorëzuar padinë e tij kundër Lëvizjes Vetëvendosje sa u përket akuzave për qumësht, derisa për shpifje akuzon direkt liderin e saj, Albin Kurtin. Ahmeti ka thënë se ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 10:56
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka dorëzuar padinë e tij kundër Lëvizjes Vetëvendosje sa u përket akuzave për qumësht, derisa për shpifje akuzon direkt liderin e saj, Albin Kurtin. Ahmeti ka thënë se ...

Shpend Ahmeti sfidon Albin Kurtin: Ballafaqohu me mua
Kryetari i Komunës së Prishtinës dhe PSD-së, Shpend Ahmeti e ka filluar ditën e tij me një padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës. Ai ka paditur ish- partinë e tij, Lëvizjen Vetëvendosje. Ka thënë se arsyet e kësaj ...
Zeri | 12-Feb-2019 10:56
Kryetari i Komunës së Prishtinës dhe PSD-së, Shpend Ahmeti e ka filluar ditën e tij me një padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës. Ai ka paditur ish- partinë e tij, Lëvizjen Vetëvendosje. Ka thënë se arsyet e kësaj ...

Ahmeti padit Vetëvendosjen, i kërkon Kurtit të përballet me të në debat televiziv
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, sot ka dorëzuar padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës, kundër Lëvizjes Vetëvendosje. Ai ka thënë se janë bërë shpifje në emër të tij, për çështjen e tenderit të qumështit për ...
Arbresh | 12-Feb-2019 10:55
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, sot ka dorëzuar padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës, kundër Lëvizjes Vetëvendosje. Ai ka thënë se janë bërë shpifje në emër të tij, për çështjen e tenderit të qumështit për ...

Ahmeti e fton Kurtin në debat: Eja e mos u fsheh pas të tjerëve, ta shohim kush po rren
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka deponuar në Gjykatë padinë e tij për shpifje në lidhje me keqpërdorimet e supozuara nga Lëvizja Vetëvendosje në tenderin e qumështit. Ahmeti ka thënë se nuk do të durojnë më dhe ...
InFokusi | 12-Feb-2019 10:55
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka deponuar në Gjykatë padinë e tij për shpifje në lidhje me keqpërdorimet e supozuara nga Lëvizja Vetëvendosje në tenderin e qumështit. Ahmeti ka thënë se nuk do të durojnë më dhe ...

Ahmeti padi ndaj Vetëvendosjes: Kur nuk pajtohesh me Albinin, quhet korrupsion
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës kundër Lëvizjes Vetëvendosje. Ahmeti tha se janë bërë shpifje në emër të tij, për çështjen e tenderit të qumështit për shujtat e ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 10:45
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës kundër Lëvizjes Vetëvendosje. Ahmeti tha se janë bërë shpifje në emër të tij, për çështjen e tenderit të qumështit për shujtat e ...

Ahmeti padi ndaj LVV-së: Albini e gjuan gurin, e fsheh dorën
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës, kundër Lëvizjes Vetëvendosje, raporton Ekonomia Online. Ahmeti tha se janë bërë shpifje në emër të tij, për çështjen e tenderit ...
EkonomiaOnline | 12-Feb-2019 10:40
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës, kundër Lëvizjes Vetëvendosje, raporton Ekonomia Online. Ahmeti tha se janë bërë shpifje në emër të tij, për çështjen e tenderit ...

Ahmeti dorëzon kallëzimin penal ndaj VV-së
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar kallëzimin penal ndaj Vetëvendosjes për shpifje lidhur me akuzat për tenderin me qumësht. “Siç e kam paralajmëruar, sot kam ushtruar padi ndaj VV-së për ...
Koha.net | 12-Feb-2019 10:40
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dorëzuar kallëzimin penal ndaj Vetëvendosjes për shpifje lidhur me akuzat për tenderin me qumësht. “Siç e kam paralajmëruar, sot kam ushtruar padi ndaj VV-së për ...

Shpend Ahmeti dorëzon padi në Gjykatë
Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, sot pritet ta dorëzojë një padi në Gjykatë. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se sot do ta dorëzojë një padi. Nuk është bërë e ditur se për ...
Medial | 12-Feb-2019 10:20
Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, sot pritet ta dorëzojë një padi në Gjykatë. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se sot do ta dorëzojë një padi. Nuk është bërë e ditur se për ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved