ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 03:20

ATK-ja dhe Dogana vazhdojnë bashkëpunimin për luftimin e ekonomisë joformale

ATK-ja dhe Dogana vazhdojnë bashkëpunimin për luftimin e ekonomisë joformale
Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore (ATK), Ilir Murtezaj, ka pritur në takim drejtorin e Doganës së Kosovës, Bahri Berisha. Qëllimi i takimit ishte diskutimi i vazhdimit të bashkëpunimit ndërinstitucional ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 12:06
Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore (ATK), Ilir Murtezaj, ka pritur në takim drejtorin e Doganës së Kosovës, Bahri Berisha. Qëllimi i takimit ishte diskutimi i vazhdimit të bashkëpunimit ndërinstitucional ...

Ekonomia joformale dëmton të hyrat buxhetore
Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës Ilir Murtezaj, ka pritur në takim Drejtorin e Doganës së Kosovës Bahri Berisha. Qëllimi këtij takimi ishte diskutimi i vazhdimit të bashkëpunimit ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 11:52
Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës Ilir Murtezaj, ka pritur në takim Drejtorin e Doganës së Kosovës Bahri Berisha. Qëllimi këtij takimi ishte diskutimi i vazhdimit të bashkëpunimit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved