ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 20:19

Zjarr pranë bazës së Pashalimanit, flakët favorizohen nga era

Zjarr pranë bazës së Pashalimanit, flakët favorizohen nga era
(Foto ilustrim) TIRANE Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 11:11
(Foto ilustrim) TIRANE Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga ...

Bie zjarr në Orikum, flakët rrezikojnë banesat dhe lokalet
Një sipërfaqe e konsiderueshme me shkurre e kallamishte është përfshirë nga fjalët në Orikum të Vlorës, ndërsa zjarri që vijon të përhapet me shpejtësi rrezikon edhe disa banesa dhe lokale aty pranë. Shkaqet e zjarrit ...
Telegraf | 11-Feb-2019 11:11
Një sipërfaqe e konsiderueshme me shkurre e kallamishte është përfshirë nga fjalët në Orikum të Vlorës, ndërsa zjarri që vijon të përhapet me shpejtësi rrezikon edhe disa banesa dhe lokale aty pranë. Shkaqet e zjarrit ...

Zjarr në banesën e tyre në Belgjikë, humbin jetën dy shqiptarë
Dy shqiptarë kanë humbur jetën në Belgjikë pasi shtëpia ku ata jetonin u përfshi nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Dilbeek ditën e premte. Sipas të dhënave të para, shqiptarët ndodheshin në katin e 2-të ...
Lapsi | 11-Feb-2019 11:24
Dy shqiptarë kanë humbur jetën në Belgjikë pasi shtëpia ku ata jetonin u përfshi nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Dilbeek ditën e premte. Sipas të dhënave të para, shqiptarët ndodheshin në katin e 2-të ...

Bie zjarr pranë bazës së Pashalimanit
Një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë është djegur prej një zjarri masiv. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga flakët. Shkaqet e ...
Lapsi | 11-Feb-2019 11:21
Një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë është djegur prej një zjarri masiv. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga flakët. Shkaqet e ...

Zjarr pranë Pashalimanit, flakët favorizohen nga era
Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga flakët. Nuk dihen ende ...
Gazeta Dita | 11-Feb-2019 11:42
Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga flakët. Nuk dihen ende ...

Zjarr pranë Pashalimanit, flakët favorizohen nga era
Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga flakët. Nuk dihen ende ...
Java News | 11-Feb-2019 11:39
Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë. Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga flakët. Nuk dihen ende ...

Zjarr në Orikum, flakët rrezikojnë banesa dhe lokale
Një sipërfaqe e konsiderueshme me shkurre e kallamishte është përfshirë nga fjalët në Orikum të Vlorës, ndërsa zjarri që vijon të përhapet me shpejtësi rrezikon edhe disa banesa dhe lokale aty pranë, transmeton oranews. ...
Koha.net | 11-Feb-2019 11:28
Një sipërfaqe e konsiderueshme me shkurre e kallamishte është përfshirë nga fjalët në Orikum të Vlorës, ndërsa zjarri që vijon të përhapet me shpejtësi rrezikon edhe disa banesa dhe lokale aty pranë, transmeton oranews. ...

Zjarr i madh në Orikum të Vlorës
Zjarr i përmasave të mëdha është përhapur në zonën e Orikumit. Një sipërfaqe e konsiderueshme me shkurre ka marrë flakë. Zjarri është ndihmuar edhe nga era e fuqishme. Dy zjarrfikëse janë duke punuar për fikjen e ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 11:15
Zjarr i përmasave të mëdha është përhapur në zonën e Orikumit. Një sipërfaqe e konsiderueshme me shkurre ka marrë flakë. Zjarri është ndihmuar edhe nga era e fuqishme. Dy zjarrfikëse janë duke punuar për fikjen e ...

Zjarr në një pallat në Durrës, plagoset e moshuara
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit. Zjarri ka rënë rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati, në banesën e një 80-vjeçareje që jetonte vetëm. E moshuara ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 10:57
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit. Zjarri ka rënë rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati, në banesën e një 80-vjeçareje që jetonte vetëm. E moshuara ...

Zjarr në një kodër në Orikum të Vlorës
Një zjarr i fuqishëm ka rënë në një kodër në Orikum të Vlorës. Nga raportimet e deritanishme nuk ka dëme, por aty pranë vendit të ngjarjes ka banesa dhe lokale. Zjarrfikëset kanë shkuar dhe po punojnë për lokalizimin e ...
ABCNews | 11-Feb-2019 11:00
Një zjarr i fuqishëm ka rënë në një kodër në Orikum të Vlorës. Nga raportimet e deritanishme nuk ka dëme, por aty pranë vendit të ngjarjes ka banesa dhe lokale. Zjarrfikëset kanë shkuar dhe po punojnë për lokalizimin e ...

Zjarr në banesë, dëmtohet 80-vjeçarja (Foto)
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen Nr 1, Durrës. Policia raporton se rreth orës 08:45 ka rënë zjarr në katin e katërt të një pallati, në banesën e shtetases F.C., 80 vjeçe. E moshuara ka ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 10:54
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen Nr 1, Durrës. Policia raporton se rreth orës 08:45 ka rënë zjarr në katin e katërt të një pallati, në banesën e shtetases F.C., 80 vjeçe. E moshuara ka ...

Zjarr në një pallat në Durrës, plagoset e moshuara
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit. Zjarri ka rënë rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati, në banesën e një 80-vjeçareje që jetonte vetëm. E moshuara ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 11:08
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit. Zjarri ka rënë rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati, në banesën e një 80-vjeçareje që jetonte vetëm. E moshuara ...

Zjarr masiv në Orikum, flakët rrezikojnë disa banesa dhe lokale
Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre dhe kullota në Orikum. Flakët favorizohen edhe nga era, ndërkohë raportohet se zjarri rrezikon disa banesa dhe lokale që ndodhen pranë vatrës. Banorët e zonës po ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 11:02
Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre dhe kullota në Orikum. Flakët favorizohen edhe nga era, ndërkohë raportohet se zjarri rrezikon disa banesa dhe lokale që ndodhen pranë vatrës. Banorët e zonës po ...

Durrës, zjarr në një pallat. Plagoset e moshuara
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit.
Top Channel | 11-Feb-2019 09:43
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit.

Durrës/ Zjarri në banesë, plagoset e moshuara
Ka rënë zjarr në një banesë në Durrës. Ngjarja në katin e katërt të një pallati në lagjne numer 1 të qytetit. Ndëkrohë zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur kontrollin e flakëve. “Më datë ...
Telegraf | 11-Feb-2019 10:06
Ka rënë zjarr në një banesë në Durrës. Ngjarja në katin e katërt të një pallati në lagjne numer 1 të qytetit. Ndëkrohë zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur kontrollin e flakëve. “Më datë ...

Zjarr në katin e 4 të një pallati
Një apartament është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hëne në lagjen Nr 1 të qytetit të Durrësit. Sipas një informacioni paraprak të policisë atje, zjarri ra rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati. ...
TV Klan | 11-Feb-2019 10:39
Një apartament është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hëne në lagjen Nr 1 të qytetit të Durrësit. Sipas një informacioni paraprak të policisë atje, zjarri ra rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati. ...

Shkrumbohet banesa në Durrës, plagoset e moshuara
Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati këtë të hënë në qytetin bregdetar të Durrësit. Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1 të qytetit bregdetar ndërsa raportohet se nje 80 vjeçare eshte ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 09:56
Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati këtë të hënë në qytetin bregdetar të Durrësit. Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1 të qytetit bregdetar ndërsa raportohet se nje 80 vjeçare eshte ...

Përfshihet nga flakët një apartament në Durrës
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë ne Durres. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1 të qytetit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit. ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 10:34
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë ne Durres. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1 të qytetit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit. ...

Përfshihet nga flakët një apartament në Durrës
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë ne Durres. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit…. ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 10:10
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë ne Durres. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit…. ...

Flakët përfshijnë një banesë në lagjen 1 të Durrësit
Një banesë në katin e katërt të një pallati në lagjen nr. 1 të qytetit të Durrësit u përfshi nga flakët. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, por sipas policisë zjarri mund të jetë shkaktuar nga ndonjë sobë që ka qenë ...
ABCNews | 11-Feb-2019 09:43
Një banesë në katin e katërt të një pallati në lagjen nr. 1 të qytetit të Durrësit u përfshi nga flakët. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, por sipas policisë zjarri mund të jetë shkaktuar nga ndonjë sobë që ka qenë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved