ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:35

Zjarr në një pallat në Durrës, plagoset e moshuara

Zjarr në një pallat në Durrës, plagoset e moshuara
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit. Zjarri ka rënë rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati, në banesën e një 80-vjeçareje që jetonte vetëm. E moshuara ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 11:08
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit. Zjarri ka rënë rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati, në banesën e një 80-vjeçareje që jetonte vetëm. E moshuara ...

Zjarr në një pallat në Durrës, plagoset e moshuara
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit. Zjarri ka rënë rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati, në banesën e një 80-vjeçareje që jetonte vetëm. E moshuara ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 10:57
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit. Zjarri ka rënë rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati, në banesën e një 80-vjeçareje që jetonte vetëm. E moshuara ...

Zjarr në banesë, dëmtohet 80-vjeçarja (Foto)
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen Nr 1, Durrës. Policia raporton se rreth orës 08:45 ka rënë zjarr në katin e katërt të një pallati, në banesën e shtetases F.C., 80 vjeçe. E moshuara ka ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 10:54
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen Nr 1, Durrës. Policia raporton se rreth orës 08:45 ka rënë zjarr në katin e katërt të një pallati, në banesën e shtetases F.C., 80 vjeçe. E moshuara ka ...

Zjarr në katin e 4 të një pallati
Një apartament është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hëne në lagjen Nr 1 të qytetit të Durrësit. Sipas një informacioni paraprak të policisë atje, zjarri ra rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati. ...
TV Klan | 11-Feb-2019 10:39
Një apartament është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hëne në lagjen Nr 1 të qytetit të Durrësit. Sipas një informacioni paraprak të policisë atje, zjarri ra rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati. ...

Përfshihet nga flakët një apartament në Durrës
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë ne Durres. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1 të qytetit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit. ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 10:34
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë ne Durres. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1 të qytetit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit. ...

Durrës/ Zjarri në banesë, plagoset e moshuara
Ka rënë zjarr në një banesë në Durrës. Ngjarja në katin e katërt të një pallati në lagjne numer 1 të qytetit. Ndëkrohë zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur kontrollin e flakëve. “Më datë ...
Telegraf | 11-Feb-2019 10:06
Ka rënë zjarr në një banesë në Durrës. Ngjarja në katin e katërt të një pallati në lagjne numer 1 të qytetit. Ndëkrohë zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur kontrollin e flakëve. “Më datë ...

Durrës, zjarr në një pallat. Plagoset e moshuara
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit.
Top Channel | 11-Feb-2019 09:43
Mëngjesin e sotëm, ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati në lagjen nr. 1 të Durrësit.

Shkrumbohet banesa në Durrës, plagoset e moshuara
Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati këtë të hënë në qytetin bregdetar të Durrësit. Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1 të qytetit bregdetar ndërsa raportohet se nje 80 vjeçare eshte ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 09:56
Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati këtë të hënë në qytetin bregdetar të Durrësit. Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1 të qytetit bregdetar ndërsa raportohet se nje 80 vjeçare eshte ...

Përfshihet nga flakët një apartament në Durrës
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë ne Durres. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit…. ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 10:10
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë ne Durres. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit…. ...

Përfshihet nga zjarri banesa në një apartament në Durrës
DURRES Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati në qytetin bregdetar të Durrësit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 09:23
DURRES Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati në qytetin bregdetar të Durrësit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme ...

Përfshihet nga flakët pallati në Durrës, dyshohet se ka banorë brenda
Një zjarr ka rënë në një apartament në katin e katërt të një pallati në lagjen nr.1 në Durrës, në zonën e njohur si Nishcigare. Dyshohet se në apartament ka banorë brenda, ndërkohë që zjarrfikëset janë në vendin e ...
Telegraf | 11-Feb-2019 09:25
Një zjarr ka rënë në një apartament në katin e katërt të një pallati në lagjen nr.1 në Durrës, në zonën e njohur si Nishcigare. Dyshohet se në apartament ka banorë brenda, ndërkohë që zjarrfikëset janë në vendin e ...

Flakët përfshijnë një banesë në lagjen 1 të Durrësit
Një banesë në katin e katërt të një pallati në lagjen nr. 1 të qytetit të Durrësit u përfshi nga flakët. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, por sipas policisë zjarri mund të jetë shkaktuar nga ndonjë sobë që ka qenë ...
ABCNews | 11-Feb-2019 09:43
Një banesë në katin e katërt të një pallati në lagjen nr. 1 të qytetit të Durrësit u përfshi nga flakët. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, por sipas policisë zjarri mund të jetë shkaktuar nga ndonjë sobë që ka qenë ...

Përfshihet nga zjarri banesa në Durrës, plagoset 80-vjeçari
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë. Ngjarja ka ndodhur në katin e katër të një pallati lagjen nr.1 të qytetit të Durrësit. Si pasojë e zjarrit ka mbetur i lënduar lehtë, i zoti i shtëpisë, ...
Java News | 11-Feb-2019 09:40
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë. Ngjarja ka ndodhur në katin e katër të një pallati lagjen nr.1 të qytetit të Durrësit. Si pasojë e zjarrit ka mbetur i lënduar lehtë, i zoti i shtëpisë, ...

Durrës, përfshihet nga flakët banesa
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit të Durrësit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet, ndërsa flakët janë ...
Gazeta Dita | 11-Feb-2019 09:36
Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit të Durrësit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet, ndërsa flakët janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved