ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 18:46

Zbardhni dhëmbët me këtë frut të ëmbël

Zbardhni dhëmbët me këtë frut të ëmbël
Luleshtrydhe përmbajnë acid malik, i cili vepron si astringent dhe heq papastërtinë e dhëmbëve. Kjo do të thotë që ju mund ta përdorni këtë frut për të zbardhur dhëmbët tuaj, njofton Klan Kosova. Është shumë e thjeshtë ...
Klan Kosova | 25-Jan-2019 21:34
Luleshtrydhe përmbajnë acid malik, i cili vepron si astringent dhe heq papastërtinë e dhëmbëve. Kjo do të thotë që ju mund ta përdorni këtë frut për të zbardhur dhëmbët tuaj, njofton Klan Kosova. Është shumë e thjeshtë ...

Nga bari në vaj ulliri: Ekspertët tregojnë truqet se si t’i largoni njollat në rroba
Nuk ka asgjë më të lodhshme sesa të merreni me njollat që kërkojnë pastrim me orë të tëra. Disa nga njollat më të vështira që ju ka të ngjarë të hasni janë ato të vajit të gatimit, djersës, baltës dhe ato të barit, Për ...
InFokusi | 10-Feb-2019 21:13
Nuk ka asgjë më të lodhshme sesa të merreni me njollat që kërkojnë pastrim me orë të tëra. Disa nga njollat më të vështira që ju ka të ngjarë të hasni janë ato të vajit të gatimit, djersës, baltës dhe ato të barit, Për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved