ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/02/2019 08:15

Vjen goli i parë i Paquetas, Milani nuk bën “shaka” me Cagliarin

Vjen goli i parë i Paquetas, Milani nuk bën “shaka” me Cagliarin
Milani fitoi thellë 3-0 me Cagliarin në “San Siro”, duk eu ngjitur shumë shpejt në vendin e katërt në Serinë, pozicion që e humbi që me fitoren e Lazios 1-0 me Empolin. Kuqezinjtë u shfaqën me grintë e dëshirë në këtë ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 12:08
Milani fitoi thellë 3-0 me Cagliarin në “San Siro”, duk eu ngjitur shumë shpejt në vendin e katërt në Serinë, pozicion që e humbi që me fitoren e Lazios 1-0 me Empolin. Kuqezinjtë u shfaqën me grintë e dëshirë në këtë ...

Milan, të kujtohet Kaka-Sheva!? Paqueta-Piatek duken si një shëmbëlltyrë
Lucas Paqueta si Kaka. Për momentin as që kanë të krahasuar, nuk ka asnjë logjikë, vetëm ngjashmëri në statistika. Ish futbollisti i Flamengos është mesfushori i parë brazilian i cili shënon në Serie A me fanellën e ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 11:19
Lucas Paqueta si Kaka. Për momentin as që kanë të krahasuar, nuk ka asnjë logjikë, vetëm ngjashmëri në statistika. Ish futbollisti i Flamengos është mesfushori i parë brazilian i cili shënon në Serie A me fanellën e ...

Piatek dëshiron të shënojë në çdo ndeshje
Krzysztof Piatek e shënoi golin e katërt të tij në tre ndeshje si titullar me Milanin, por polaku nuk e ka ndërmend të ndalet, transmeton zeri.info Ish-sulmuesi i Genoas thotë se dëshiron të shënojë gol në çdo ndeshje. ...
Zeri | 11-Feb-2019 11:04
Krzysztof Piatek e shënoi golin e katërt të tij në tre ndeshje si titullar me Milanin, por polaku nuk e ka ndërmend të ndalet, transmeton zeri.info Ish-sulmuesi i Genoas thotë se dëshiron të shënojë gol në çdo ndeshje. ...

Milan, të kujtohet Kaka-Sheva!? Paqueta-Piatek duken si një shëmbëlltyrë
Lucas Paqueta si Kaka. Për momentin as që kanë të krahasuar, nuk ka asnjë logjikë, vetëm ngjashmëri në statistika. Ish futbollisti i Flamengos është mesfushori i parë brazilian i cili shënon në Serie A me fanellën e ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 10:37
Lucas Paqueta si Kaka. Për momentin as që kanë të krahasuar, nuk ka asnjë logjikë, vetëm ngjashmëri në statistika. Ish futbollisti i Flamengos është mesfushori i parë brazilian i cili shënon në Serie A me fanellën e ...

Rashica flet për lëndimin që e pësoi mbrëmë në ndeshjen ndaj Augsburgut
Lucas Paquetá, dhe Krzysztof Piatek, ishin të dy në shënjestër së bashku ku shënuan për fitoren e Milanit, kështu që ‘Kuqe e Zinjtë’ e grisën Cagliarin për të mbajtur vendin e katërt në tabelën e Seria A-së. Milani ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 10:22
Lucas Paquetá, dhe Krzysztof Piatek, ishin të dy në shënjestër së bashku ku shënuan për fitoren e Milanit, kështu që ‘Kuqe e Zinjtë’ e grisën Cagliarin për të mbajtur vendin e katërt në tabelën e Seria A-së. Milani ...

Paqueta dhe Piatek frymëzojnë Milanin
Piatek po kalon në formë të mirë tek skuadra e Milanit, pas transferit nga Genoa. Piatek arrit të shënoi dhe në ndeshjen e mbrëmshme që Milani e luajti ndaj Cagliarit e që pikërisht sulmuesi i ri arriti që të vendos ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 09:47
Piatek po kalon në formë të mirë tek skuadra e Milanit, pas transferit nga Genoa. Piatek arrit të shënoi dhe në ndeshjen e mbrëmshme që Milani e luajti ndaj Cagliarit e që pikërisht sulmuesi i ri arriti që të vendos ...

Seria A, Milan rikthehet në vendin e katërt
Milani fitoi 3-0 me Cagliarin në “San Siro”, duke u rikthyer në vendin e katërt në Serinë A, pozicion që e humbi të enjten, pasi Lazio fitoi 1-0 me Empolin.
Top Channel | 11-Feb-2019 08:45
Milani fitoi 3-0 me Cagliarin në “San Siro”, duke u rikthyer në vendin e katërt në Serinë A, pozicion që e humbi të enjten, pasi Lazio fitoi 1-0 me Empolin.

Piatek: Dua të shënoj në çdo ndeshje
Krzysztof Piatek po vazhdon me formën e mirë edhe te Milani, polaku ka shënuar edhe golin e katër në tre ndeshjet për kuqezinjtë. Ish-sulmuesi i Genoas tha se qëllimi është të shënojë gola në çdo ndeshje dhe se ndihet ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 09:43
Krzysztof Piatek po vazhdon me formën e mirë edhe te Milani, polaku ka shënuar edhe golin e katër në tre ndeshjet për kuqezinjtë. Ish-sulmuesi i Genoas tha se qëllimi është të shënojë gola në çdo ndeshje dhe se ndihet ...

Milani shkatërron Cagliarin dhe rikthehet në zonën ‘Champions’
Milani ka mposhtur Cagliarin në San Siro me rezultatin e pastër 3-0 në ndeshjen e xhiros së 23-të të Serie A. Rosonerët ishin të detyruar të merrnin tre pikët e plota për t’u pozicionuar në vendin e katërt dhe për të ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 00:02
Milani ka mposhtur Cagliarin në San Siro me rezultatin e pastër 3-0 në ndeshjen e xhiros së 23-të të Serie A. Rosonerët ishin të detyruar të merrnin tre pikët e plota për t’u pozicionuar në vendin e katërt dhe për të ...

Gattuso: Ky është Milani që dua
Gennaro Gattuso mendon se Milan po fillon të luajë futbollin që do ai pas fitores 3-0 ndaj Cagliari-t. “Sot luajtëm mirë dhe mund të kishim shënuar më shumë gola. Nuk më pëlqeu mentaliteti i mesfushorëve në pjesën e ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 09:25
Gennaro Gattuso mendon se Milan po fillon të luajë futbollin që do ai pas fitores 3-0 ndaj Cagliari-t. “Sot luajtëm mirë dhe mund të kishim shënuar më shumë gola. Nuk më pëlqeu mentaliteti i mesfushorëve në pjesën e ...

Piatek: Dua të shënoj në çdo ndeshje
Krzysztof Piatek po vazhdon me formën e mirë edhe te Milani, polaku ka shënuar edhe golin e katër në tre ndeshjet për kuqezinjtë. Ish-sulmuesi i Genoas tha se qëllimi është të shënojë gola në çdo ndeshje dhe se ndihet ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 09:03
Krzysztof Piatek po vazhdon me formën e mirë edhe te Milani, polaku ka shënuar edhe golin e katër në tre ndeshjet për kuqezinjtë. Ish-sulmuesi i Genoas tha se qëllimi është të shënojë gola në çdo ndeshje dhe se ndihet ...

Milan i falet Piatek dhe Paquetas, Juventus nuk di të ndalet
Milan ka mposhtur në shtëpi ekipin e Cagliari me rezultatin 3 me 0 falë golave të shënuar nga Paqueta dhe Piatek. Kuqezinjëve I mjaftuan vetëm 13 minuta lojë për të parë veten në avantazhë falë një autogoli të shënuar ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 08:41
Milan ka mposhtur në shtëpi ekipin e Cagliari me rezultatin 3 me 0 falë golave të shënuar nga Paqueta dhe Piatek. Kuqezinjëve I mjaftuan vetëm 13 minuta lojë për të parë veten në avantazhë falë një autogoli të shënuar ...

Gattuso: Ky është Milani që dua
Gennaro Gattuso mendon se Milan po fillon të luajë futbollin që do ai pas fitores 3-0 ndaj Cagliari-t. “Sot luajtëm mirë dhe mund të kishim shënuar më shumë gola. Nuk më pëlqeu mentaliteti i mesfushorëve në pjesën e ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 09:23
Gennaro Gattuso mendon se Milan po fillon të luajë futbollin që do ai pas fitores 3-0 ndaj Cagliari-t. “Sot luajtëm mirë dhe mund të kishim shënuar më shumë gola. Nuk më pëlqeu mentaliteti i mesfushorëve në pjesën e ...

Paketa dhe Piatek bëjnë Milanin me krahë, spektakël ndaj Kaljarit
Për golin e parë Milanit i erdhi në ndihmë fati. Një goditje e Susos pritet nga portieri Kranjo, por fill pas pritjes së bërë nga “gardiani” i Kaljarit, topi përplaset me mbrojtësin Kepiteli dhe përfundon në rrejtë. ...
GazetaTema | 10-Feb-2019 22:36
Për golin e parë Milanit i erdhi në ndihmë fati. Një goditje e Susos pritet nga portieri Kranjo, por fill pas pritjes së bërë nga “gardiani” i Kaljarit, topi përplaset me mbrojtësin Kepiteli dhe përfundon në rrejtë. ...

Pakueta golin e parë ia dedikoi viktimave në Flamengo (video)
Goli i parë në një skuadër të re është gjithmonë i veçantë e duhet festuar, aq më tepër te Milani. Por për Lukas Paketa, goli i tij i parë me fanellën kuqezi ka qenë më emocionues se zakonisht, pasi futbollisti që iu ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 09:14
Goli i parë në një skuadër të re është gjithmonë i veçantë e duhet festuar, aq më tepër te Milani. Por për Lukas Paketa, goli i tij i parë me fanellën kuqezi ka qenë më emocionues se zakonisht, pasi futbollisti që iu ...

Seria A, Milan u rikthye në vendin e katërt
Milani fitoi 3-0 me Cagliarin në “San Siro”, duke u rikthyer në vendin e katërt në Serinë A, pozicion që e humbi të enjten, pasi Lazio fitoi 1-0 me Empolin. Kuqezinjtë zhbllokuan takimin që në minutën e 12, pasi një ...
Portalb | 11-Feb-2019 08:53
Milani fitoi 3-0 me Cagliarin në “San Siro”, duke u rikthyer në vendin e katërt në Serinë A, pozicion që e humbi të enjten, pasi Lazio fitoi 1-0 me Empolin. Kuqezinjtë zhbllokuan takimin që në minutën e 12, pasi një ...

Man United po bëhet gati ta prezantoj trajnerin e ri
Gennaro Gattuso mendon se Milan po fillon të luajë futbollin që do ai pas fitores 3-0 ndaj Cagliari-t. “Sot luajtëm mirë dhe mund të kishim shënuar më shumë gola. Nuk më pëlqeu mentaliteti i mesfushorëve në pjesën e ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 08:47
Gennaro Gattuso mendon se Milan po fillon të luajë futbollin që do ai pas fitores 3-0 ndaj Cagliari-t. “Sot luajtëm mirë dhe mund të kishim shënuar më shumë gola. Nuk më pëlqeu mentaliteti i mesfushorëve në pjesën e ...

Milan 3-0 Cagliari: Notat e lojtarëve, Paqueta dhe Kessie në nivel
Milani arriti fitore në Serie A ndaj Cagliarit me rezultat 3-0. Golat për vendasit i shënuan Luca Ceppitelli (13', autogol), Lucas Paqueta (22') dhe Krzysztof Piatek (62'). Sipas WhoScored më i miri në këtë takim ishte ...
Telegrafi | 10-Feb-2019 23:01
Milani arriti fitore në Serie A ndaj Cagliarit me rezultat 3-0. Golat për vendasit i shënuan Luca Ceppitelli (13', autogol), Lucas Paqueta (22') dhe Krzysztof Piatek (62'). Sipas WhoScored më i miri në këtë takim ishte ...

Paqueta-gol, Milani nuk bën “shaka” me Cagliarin
Milani fitoi thellë 3-0 me Cagliarin në “San Siro”, duk eu ngjitur shumë shpejt në vendin e katërt në Serinë, pozicion që e humbi që me fitoren e Lazios 1-0 me Empolin. Kuqezinjtë u shfaqën me grintë e dëshirë në këtë ...
Gazeta Shqip | 10-Feb-2019 22:53
Milani fitoi thellë 3-0 me Cagliarin në “San Siro”, duk eu ngjitur shumë shpejt në vendin e katërt në Serinë, pozicion që e humbi që me fitoren e Lazios 1-0 me Empolin. Kuqezinjtë u shfaqën me grintë e dëshirë në këtë ...

Gattuso: Ky është Milani që dua
Gennaro Gattuso mendon se Milan po fillon të luajë futbollin që do ai pas fitores 3-0 ndaj Cagliari-t. “Sot luajtëm mirë dhe mund të kishim shënuar më shumë gola. Nuk më pëlqeu mentaliteti i mesfushorëve në pjesën e ...
Koha.mk | 11-Feb-2019 08:35
Gennaro Gattuso mendon se Milan po fillon të luajë futbollin që do ai pas fitores 3-0 ndaj Cagliari-t. “Sot luajtëm mirë dhe mund të kishim shënuar më shumë gola. Nuk më pëlqeu mentaliteti i mesfushorëve në pjesën e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved