ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 22:09

Beteja e DIVA-ve në tapetin e kuq

Beteja e DIVA-ve në tapetin e kuq
Perveçse nje parade emrash dhe çmimesh, edicioni i 61-te ishte pa dyshim edhe nje shperfaqje mode dhe fashion, ku protagonistet sollen dizajnet dhe idete e reja te shtepive me te famshme te botes.
ikub.al | 11-Feb-2019 10:16
Perveçse nje parade emrash dhe çmimesh, edicioni i 61-te ishte pa dyshim edhe nje shperfaqje mode dhe fashion, ku protagonistet sollen dizajnet dhe idete e reja te shtepive me te famshme te botes.

Los Angeles, veshjet më të veçanta të Grammy Awards 2019
Në Californi yjet e muzikës kanë parakaluar në tapetin e kuq të edicionit të 61-të të Grammy Awards. Shumë ngjyra, dekoltetë dhe modele të çuditshme, kanë dominuar një nga eventet më të mëdha të muzikës. Ja yjet që ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 10:23
Në Californi yjet e muzikës kanë parakaluar në tapetin e kuq të edicionit të 61-të të Grammy Awards. Shumë ngjyra, dekoltetë dhe modele të çuditshme, kanë dominuar një nga eventet më të mëdha të muzikës. Ja yjet që ...

U largua nga Grammy në minutë të fundit, Ariana Grande bën Photoshoot me fustanin që do kishte veshur
Ajo ishte parashikuar te performonte dhe merrte pjese ne ceremonine e Grammy 2019 me 2 kenge te saj. Mirepo pikerisht perzgjedhja e kengeve u bene nje burim mosmarreveshjes duke e detyruar Ariana Granden te hiqte dore ...
ikub.al | 11-Feb-2019 09:47
Ajo ishte parashikuar te performonte dhe merrte pjese ne ceremonine e Grammy 2019 me 2 kenge te saj. Mirepo pikerisht perzgjedhja e kengeve u bene nje burim mosmarreveshjes duke e detyruar Ariana Granden te hiqte dore ...

Veshjet ekstravagante të yjeve në “Grammy”
New Yorku propozon, Los Anxhelosi promovon. Nëse shfaqja e madhe e javës së modës së “Big Apple” shënon një kthim progresiv në hijeshinë e matur dhe nevojën për intimitet, në Kaliforni yjet e muzikës luajnë dhe lëvizin ...
Koha.net | 11-Feb-2019 11:57
New Yorku propozon, Los Anxhelosi promovon. Nëse shfaqja e madhe e javës së modës së “Big Apple” shënon një kthim progresiv në hijeshinë e matur dhe nevojën për intimitet, në Kaliforni yjet e muzikës luajnë dhe lëvizin ...

Veshjet ekstravagante të yjeve në “Grammy” (Foto)
Nju Jorku propozon, Los Anxhelesi promovon. Nëse shfaqja e madhe e javës së modës së “Big Apple” shënon një kthim progresiv në hijeshinë e matur dhe nevojën për intimitet, në Kaliforni yjet e muzikës luajnë dhe lëvizin ...
InFokusi | 11-Feb-2019 11:38
Nju Jorku propozon, Los Anxhelesi promovon. Nëse shfaqja e madhe e javës së modës së “Big Apple” shënon një kthim progresiv në hijeshinë e matur dhe nevojën për intimitet, në Kaliforni yjet e muzikës luajnë dhe lëvizin ...

Yjet që dështuan me paraqitjen në “Grammy Awards 2019”
Katy Perry, Tayla Parx dhe Cardi B ishin yjet e veshura më keq në “Grammy Awards 2019”. Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” janë në fuqi të plotë, por jo të gjitha ishin paraqitur me stil, shkruan TheSun, transmeton ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 11:19
Katy Perry, Tayla Parx dhe Cardi B ishin yjet e veshura më keq në “Grammy Awards 2019”. Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” janë në fuqi të plotë, por jo të gjitha ishin paraqitur me stil, shkruan TheSun, transmeton ...

Cardi B, pesë veta për ta ndihmuar me fustanin në tapetin e kuq
Ajo është një nga yjet më të mëdhenj të muzikës së momentit, dhe është në stilin e saj që Cardi B të përpiqet të bjerë në sy me veshjen. Në ceremoninë e mbrëmshme të “Grammy Awards” reperja është shfaqur me nje fustan ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 09:23
Ajo është një nga yjet më të mëdhenj të muzikës së momentit, dhe është në stilin e saj që Cardi B të përpiqet të bjerë në sy me veshjen. Në ceremoninë e mbrëmshme të “Grammy Awards” reperja është shfaqur me nje fustan ...

Pa komplekse dhe krejtësisht natyrale, Alicia Keys tregon pse vendosi të shfaqej mbrëmë pa grim!
Alicia Keys ishte ajo që prezentoi ceremoninë e Grammy Awards për vitin 2019, por u shfaq më ndryshe se sa yjet e tjerë që morën pjesë. Derisa të gjitha femrat e famshme ishin të modifikuara nga grimi, ajo vendosi të ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 11:08
Alicia Keys ishte ajo që prezentoi ceremoninë e Grammy Awards për vitin 2019, por u shfaq më ndryshe se sa yjet e tjerë që morën pjesë. Derisa të gjitha femrat e famshme ishin të modifikuara nga grimi, ajo vendosi të ...

Yjet që dështuan me paraqitjen në “Grammy Awards 2019” [Foto]
Katy Perry, Tayla Parx dhe Cardi B ishin yjet e veshura më keq në “Grammy Awards 2019”. Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” janë në fuqi të plotë, por jo të gjitha ishin paraqitur me stil, shkruan TheSun. Në natën e ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 10:57
Katy Perry, Tayla Parx dhe Cardi B ishin yjet e veshura më keq në “Grammy Awards 2019”. Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” janë në fuqi të plotë, por jo të gjitha ishin paraqitur me stil, shkruan TheSun. Në natën e ...

Pesë persona për ta ndihmuar në tapetin e kuq, Cardi B shfaqet me fustanin e çuditshëm në çmimet “Grammy”
Cardi B është një nga këngëtaret më të spikatura të muzikës botërore për momentin dhe sigurisht nuk kishte si të mos binte në sy në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy Awards 2019. Këngëtarja tërhoqi vëmendjen me ...
Java News | 11-Feb-2019 10:57
Cardi B është një nga këngëtaret më të spikatura të muzikës botërore për momentin dhe sigurisht nuk kishte si të mos binte në sy në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy Awards 2019. Këngëtarja tërhoqi vëmendjen me ...

Të gjithë yjet që parakaluan në Grammy Awards 2019
Dhe sigurisht nje event i permasave te tilla zoteron edhe nje tapeti te kuq po kaq stil dhe te larte ne performance. Grammy kete vit u ndoq nga emrat me te medhenj te muzikes si Lady Gaga, Cardi B, Miley Cyrus, Jennifer ...
ikub.al | 11-Feb-2019 09:22
Dhe sigurisht nje event i permasave te tilla zoteron edhe nje tapeti te kuq po kaq stil dhe te larte ne performance. Grammy kete vit u ndoq nga emrat me te medhenj te muzikes si Lady Gaga, Cardi B, Miley Cyrus, Jennifer ...

Dua Lipa – rangohet si vajza e veshur më së bukuri në Grammy
Bashkë me Lady Ggagan, këngëtaren e madhe Alicia Keys e Camila Cabellon, mediat ndërkombëtare e kanë listuar këngëtaren Dua Lipa si njërën ndër vajzat e veshura më së bukuri në Grammy. Lady Gaga Ajo po dukej mahnitëse ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 10:47
Bashkë me Lady Ggagan, këngëtaren e madhe Alicia Keys e Camila Cabellon, mediat ndërkombëtare e kanë listuar këngëtaren Dua Lipa si njërën ndër vajzat e veshura më së bukuri në Grammy. Lady Gaga Ajo po dukej mahnitëse ...

Yjet që dështuan me paraqitjen në “Grammy Awards 2019”
Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” janë në fuqi të plotë, por jo të gjitha ishin paraqitur me stil, shkruan TheSun, transmeton . Në natën e “Grammy” e nisën me paraqitje plot stil Lady Gaga dhe Dua Lipa, të cilat ...
Lajminet | 11-Feb-2019 10:46
Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” janë në fuqi të plotë, por jo të gjitha ishin paraqitur me stil, shkruan TheSun, transmeton . Në natën e “Grammy” e nisën me paraqitje plot stil Lady Gaga dhe Dua Lipa, të cilat ...

Jennifer Lopez dhe Kylie Jenner udhëheqin yjet e veshura më keq në Grammy's 2019
Grammy Awards gjithmone shoqerohet me tapetin e tij te kuq te famshme per parakalimin e yjeve dha pamjeve me te bukura te tyre. Mirepo jo gjithmone duket se ja dalin per te shkelqyer. Si çdo vit krahas yjeve te veshur ...
ikub.al | 11-Feb-2019 09:09
Grammy Awards gjithmone shoqerohet me tapetin e tij te kuq te famshme per parakalimin e yjeve dha pamjeve me te bukura te tyre. Mirepo jo gjithmone duket se ja dalin per te shkelqyer. Si çdo vit krahas yjeve te veshur ...

Kush mori vëmendje, e kush zhgënjeu me dukje në Grammy Awards 2019?!
Mbrëmë në Londër është mbajtur edicioni i 61-të i eventit prestigjioz Grammy Awards, një nga ngjarjet më të mëdha të muzikës në botë. Në këtë ngjarje si gjithmonë vëmendje e morën yjet, të cilët ashtu siç edhe u ka ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 10:34
Mbrëmë në Londër është mbajtur edicioni i 61-të i eventit prestigjioz Grammy Awards, një nga ngjarjet më të mëdha të muzikës në botë. Në këtë ngjarje si gjithmonë vëmendje e morën yjet, të cilët ashtu siç edhe u ka ...

Momente romantike të çifteve në qilimin e kuq të “Grammy Awards”
Njihet si ceremonia më e mirë e çmimeve me listën A të yjeve, shkruan Mirror, transmeton . Por këtë vit, qilimi i kuq i “Grammys” u bë paksa ‘vulgar’ pasi yjete e caktuara vendosën të demonstronin se sa shumë i donin ...
Lajminet | 11-Feb-2019 10:10
Njihet si ceremonia më e mirë e çmimeve me listën A të yjeve, shkruan Mirror, transmeton . Por këtë vit, qilimi i kuq i “Grammys” u bë paksa ‘vulgar’ pasi yjete e caktuara vendosën të demonstronin se sa shumë i donin ...

Grammy Awards 2019: Ja çfarë veshën VIP-at në Tapetin e Kuq
Të dielën mbrëma, 10 shkurt është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy për vitin 2019. Edhe ky edicion i 61-të i Grammy-t bëri bashkë artistët më të mirë të momentit, yjet e industrisë të cilët u vlerësuar për ...
Bordo | 11-Feb-2019 09:56
Të dielën mbrëma, 10 shkurt është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy për vitin 2019. Edhe ky edicion i 61-të i Grammy-t bëri bashkë artistët më të mirë të momentit, yjet e industrisë të cilët u vlerësuar për ...

Mediet e huaja listojnë Duan në mesin e artisteve me veshjen më të mirë në “Grammy”
Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” nisën me parakalimet e yjeve të veshur plot stil në tapetin e kuq, shkruan TheSun, transmeton . Lady Gaga, Kylie Jenner dhe Dua Lipa kryesuan listat e stilit teksa arritën në ...
Lajminet | 11-Feb-2019 09:22
Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” nisën me parakalimet e yjeve të veshur plot stil në tapetin e kuq, shkruan TheSun, transmeton . Lady Gaga, Kylie Jenner dhe Dua Lipa kryesuan listat e stilit teksa arritën në ...

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Grammy 2019?
Orë më parë, në Los Angeles u mbajt ceremonia e 61 e çmimeve Grammy. Eventi që vlerëson arritjet në industrinë muzikore, bëri bashkë gjithë yjet! Përpos këngëve dhe çmimeve përkatëse, çfarë gjithmonë zgjon kureshtjen, ...
Medial | 11-Feb-2019 09:07
Orë më parë, në Los Angeles u mbajt ceremonia e 61 e çmimeve Grammy. Eventi që vlerëson arritjet në industrinë muzikore, bëri bashkë gjithë yjet! Përpos këngëve dhe çmimeve përkatëse, çfarë gjithmonë zgjon kureshtjen, ...

Cardi B si ‘perlë’ në “Grammy Awards”, u deshën pesë veta ta ndihmojnë me fustanin gjatë parakalimit në tapetin e kuq
Ajo është një nga yjet më të mëdhenj të muzikës së momentit. Pra, është e natyrshme që Cardi B mendoi një paraqitje më ekstravagente për “Grammy Awards”. Dukja e Cardi B në “Grammy Awards 2019” (Foto: Neilson ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 02:55
Ajo është një nga yjet më të mëdhenj të muzikës së momentit. Pra, është e natyrshme që Cardi B mendoi një paraqitje më ekstravagente për “Grammy Awards”. Dukja e Cardi B në “Grammy Awards 2019” (Foto: Neilson ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved