ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:41

Panik në Tiranë, gruaja tenton të hidhet nga kati i 8 i pallatit

Panik në Tiranë, gruaja tenton të hidhet nga kati i 8 i pallatit
TIRANE Panik në kryeqytet. Një grua ka kërcënuat të hidhet nga kati i tetë i një pallati në zonën e Pazarit të Ri në Tiranë dhe shkak për këtë është bërë një vendim i Përmnbarimit që e detyron të largohet nga banesa. ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 14:30
TIRANE Panik në kryeqytet. Një grua ka kërcënuat të hidhet nga kati i tetë i një pallati në zonën e Pazarit të Ri në Tiranë dhe shkak për këtë është bërë një vendim i Përmnbarimit që e detyron të largohet nga banesa. ...

Tiranë/ Ngjarje e rëndë, një grua tenton të vetëvritet…
Pak me minuta me pare një tentative per vetvrasje ndodhi tek zona e 9-katesheve, në zonën e Pazarit të Ri në Tiranë. Nje grua e re ne moshe, ndodhej tek ballkoni i shtepis se saj ku kishte hipur ne parvazin e ballkonit ...
Standard | 11-Feb-2019 16:03
Pak me minuta me pare një tentative per vetvrasje ndodhi tek zona e 9-katesheve, në zonën e Pazarit të Ri në Tiranë. Nje grua e re ne moshe, ndodhej tek ballkoni i shtepis se saj ku kishte hipur ne parvazin e ballkonit ...

Përmbarimi kërkon t’i marrë shtëpinë, gruaja tenton të hidhet nga kati i 8 -të
Një grua ka kërcënuar për disa orë me radhë, se do të hidhej nga kati i 8-të i pallatit ku jeton, pasi Përmbarimi kërkon t’i marrë shtëpinë. Gruaja, ka qëndruar rreth 4 orë në ballkonin e saj, duke thënë se do të ...
RTSH | 11-Feb-2019 15:14
Një grua ka kërcënuar për disa orë me radhë, se do të hidhej nga kati i 8-të i pallatit ku jeton, pasi Përmbarimi kërkon t’i marrë shtëpinë. Gruaja, ka qëndruar rreth 4 orë në ballkonin e saj, duke thënë se do të ...

E rëndë/ Përmbarimi kërkon t’i marrë shtëpinë, gruaja tenton të hidhet nga kati i 8-të
Një grua po tenton që të hidhet nga ballkoni në një pallat pranë lagjes së njohur si “9 Katshet” në Tiranë. Gruaja e cila po tenton të hidhet nga ballkoni është Blerina Troka, e cila ka pasur një problem me shlyerjen e ...
Telegraf | 11-Feb-2019 13:40
Një grua po tenton që të hidhet nga ballkoni në një pallat pranë lagjes së njohur si “9 Katshet” në Tiranë. Gruaja e cila po tenton të hidhet nga ballkoni është Blerina Troka, e cila ka pasur një problem me shlyerjen e ...

Gruaja nga Tirana kërcënon të hidhet nga kati i tetë
Një grua kërcënon me vetëflijim, pasi kundërshton ekzekutimin e vendimit nga Përmbarimi që kërkon ti marrë shtëpinë. Ajo ka hipur në ballkonin e katit të tetë të pallatit në zonën e ‘9-katësheve’ në kryeqytet. Gruaja ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 14:08
Një grua kërcënon me vetëflijim, pasi kundërshton ekzekutimin e vendimit nga Përmbarimi që kërkon ti marrë shtëpinë. Ajo ka hipur në ballkonin e katit të tetë të pallatit në zonën e ‘9-katësheve’ në kryeqytet. Gruaja ...

Lajm i fundit/ Tiranë, një grua kërcënon të hidhet nga ballkoni i katit të tetë
Një grua kërcënon se do të hodhët nga ballkoni i katit të tetë të një pallati në Tiranë. Ngjarja po ndodh në zonën e 9 katësheve në kryeqytet, ndërkohë që gruaja po qëndron e varur pjesërisht jashtë ballkonit. I biri i ...
Lapsi | 11-Feb-2019 13:29
Një grua kërcënon se do të hodhët nga ballkoni i katit të tetë të një pallati në Tiranë. Ngjarja po ndodh në zonën e 9 katësheve në kryeqytet, ndërkohë që gruaja po qëndron e varur pjesërisht jashtë ballkonit. I biri i ...

Gruaja tenton që të hidhet nga ballkoni në Tiranë
Një grua po tenton që të hidhet nga ballkoni në një pallat pranë lagjes së njohur si “9 katshët” në Tiranë. Nuk dihen shkaqet dhe pse gruaja qëndron varur në ballkon.
Telegraf | 11-Feb-2019 13:24
Një grua po tenton që të hidhet nga ballkoni në një pallat pranë lagjes së njohur si “9 katshët” në Tiranë. Nuk dihen shkaqet dhe pse gruaja qëndron varur në ballkon.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved