ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:00

Taksa ndaj Serbisë, gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë

Taksa ndaj Serbisë, gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë
KOSOVE Gjenerali amerikan, Timothy Orr anulon vizitën në Kosovë, në shenjë pakënaqësie me vendimin e Qeverisë së Kosovës, për vendosje të taksës në produktet e Serbisë dhe Bosnjë e Hercegovinës. Lajmi është njoftuar nga ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 12:11
KOSOVE Gjenerali amerikan, Timothy Orr anulon vizitën në Kosovë, në shenjë pakënaqësie me vendimin e Qeverisë së Kosovës, për vendosje të taksës në produktet e Serbisë dhe Bosnjë e Hercegovinës. Lajmi është njoftuar nga ...

Taksa, gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë
KOSOVE Gjenerali major Timothy Orr, i cili ishte i ftuar të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, ka anuluar vizitën e tij. Mësohet se arsyeja e anulimit të vizitës është mos heqja e taksës nga Qeveria e ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 20:14
KOSOVE Gjenerali major Timothy Orr, i cili ishte i ftuar të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, ka anuluar vizitën e tij. Mësohet se arsyeja e anulimit të vizitës është mos heqja e taksës nga Qeveria e ...

Komandanti i lartë amerikan anulon vizitën në Kosovë për shkak të tarifës ndaj Serbisë
Gjenerali amerikan i Gardës Nacionale të Ioëas,Timothy Orr ka anuluar vizitën e tij në Kosovë, në shenjë pakënaqësie me vendimin e Qeverisë së Kosovës, për vendosje të taksës në produktet e Serbisë dhe Bosnjë e ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 11:49
Gjenerali amerikan i Gardës Nacionale të Ioëas,Timothy Orr ka anuluar vizitën e tij në Kosovë, në shenjë pakënaqësie me vendimin e Qeverisë së Kosovës, për vendosje të taksës në produktet e Serbisë dhe Bosnjë e ...

Gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë për shkak të taksës
Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama ka njoftuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një letre se qeveria amerikane ka marrë vendim që të anulojë vizitën e gjeneralit amerikan të Gardës ...
TV Klan | 11-Feb-2019 12:07
Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama ka njoftuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një letre se qeveria amerikane ka marrë vendim që të anulojë vizitën e gjeneralit amerikan të Gardës ...

Gjenerali amerikan, Timothy Orr, anulon vizitën në Kosovë- shkak tarifa
Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama, ka njoftuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një letre se gjenerali amerikan i Gardës Nacionale të Iowas, Timothy Orr, ka anuluar vizitën e tij në ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 12:00
Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama, ka njoftuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një letre se gjenerali amerikan i Gardës Nacionale të Iowas, Timothy Orr, ka anuluar vizitën e tij në ...

Gjeneralit amerikan anulon vizitën në Kosovë për shkak të taksës
Gjenerali major Timothy Orr, i cili ishte i ftuar të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, ka anuluar vizitën e tij. Mësohet se, arsyeja e anulimit të vizitës është mos heqja e taksës nga Qeveria e ...
Telegrafi | 10-Feb-2019 18:11
Gjenerali major Timothy Orr, i cili ishte i ftuar të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, ka anuluar vizitën e tij. Mësohet se, arsyeja e anulimit të vizitës është mos heqja e taksës nga Qeveria e ...

Gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë për shkak të taksës
Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama, ka njoftuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një letre (mund ta shihni më poshtë) se Qeveria amerikane ka marrë vendim që të anulojë vizitën e ...
Radio Evropa e Lire | 11-Feb-2019 11:31
Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama, ka njoftuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një letre (mund ta shihni më poshtë) se Qeveria amerikane ka marrë vendim që të anulojë vizitën e ...

Gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë, këshilltari i Thaçit: Shkak taksa me Serbinë
Zyrtarë të ambasadës amerikane në Prishtinë kanë njoftuar komandantin e FSK-së, gjeneralin Rrahman Rama, se vizita e komandantit të Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr, e planifikuar të realizohet më ...
Lexo | 11-Feb-2019 11:26
Zyrtarë të ambasadës amerikane në Prishtinë kanë njoftuar komandantin e FSK-së, gjeneralin Rrahman Rama, se vizita e komandantit të Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr, e planifikuar të realizohet më ...

Shkaku i taksës, gjenerali amerikan anuloi vizitën në Kosovë
Edhe pse ishte ftuar që të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, gjeneral major Timothy Orr, ka anuluar vizitën e tij. Mospezullimi i taksës nga ana e Qeverisë së Kosovës ka bërë që komandanti i Gardës ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 11:05
Edhe pse ishte ftuar që të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, gjeneral major Timothy Orr, ka anuluar vizitën e tij. Mospezullimi i taksës nga ana e Qeverisë së Kosovës ka bërë që komandanti i Gardës ...

Taksa, SHBA-të do të rrisin masat dhe ndëshkimet ndaj Kosovës
Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) do të rrisin masat dhe ndëshkimet ndaj Kosovës, kjo pasi nuk po respektohen kërkesat dhe kushtet e kërkuara nga SHBA’të për pezullimin e përkohshëm të taksës 100%, në mënyrë që të ...
Arbresh | 10-Feb-2019 22:47
Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) do të rrisin masat dhe ndëshkimet ndaj Kosovës, kjo pasi nuk po respektohen kërkesat dhe kushtet e kërkuara nga SHBA’të për pezullimin e përkohshëm të taksës 100%, në mënyrë që të ...

Taksa, gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë
KOSOVE Gjenerali major Timothy Orr, i cili ishte i ftuar të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, ka anuluar vizitën e tij. Mësohet se arsyeja e anulimit të vizitës është mos heqja e taksës nga Qeveria e ...
Medial | 10-Feb-2019 20:33
KOSOVE Gjenerali major Timothy Orr, i cili ishte i ftuar të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, ka anuluar vizitën e tij. Mësohet se arsyeja e anulimit të vizitës është mos heqja e taksës nga Qeveria e ...

Shkaku i taksës, gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë
Edhe pse ishte ftuar që të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, gjeneral major Timothy Orr, ka anuluar vizitën e tij. Mospezullimi i taksës nga ana e Qeverisë së Kosovës ka bërë që komandanti i Gardës ...
Aktuale.MK | 10-Feb-2019 19:36
Edhe pse ishte ftuar që të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, gjeneral major Timothy Orr, ka anuluar vizitën e tij. Mospezullimi i taksës nga ana e Qeverisë së Kosovës ka bërë që komandanti i Gardës ...

Gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë, shkak mosheqja e taksës ndaj Serbisë
Këshilltari i Presidentit Thaçi, Ardian Arifaj, ka konfirmuar se komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr e ka anuluar vizitën në Kosovë. Arifaj ka thënë se njoftimin për anulimin e vizitës ...
IliriaNews | 10-Feb-2019 19:08
Këshilltari i Presidentit Thaçi, Ardian Arifaj, ka konfirmuar se komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr e ka anuluar vizitën në Kosovë. Arifaj ka thënë se njoftimin për anulimin e vizitës ...

Ky është komandanti i Iowa-s, që anuloi vizitën në Kosovë, për shkak të taksës ndaj Serbisë
Komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr e ka anuluar vizitën në Kosovë. Këtë e ka ka konfirmuar për klankosova.tv këshilltari i presidentit Hashim Thaçi, Ardian Arifaj. “Kemi marrë një letër ...
Gazeta Monitor | 10-Feb-2019 18:56
Komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr e ka anuluar vizitën në Kosovë. Këtë e ka ka konfirmuar për klankosova.tv këshilltari i presidentit Hashim Thaçi, Ardian Arifaj. “Kemi marrë një letër ...

Komandanti i Iowas paralajmëron anulimin e vizitës në Kosovë, për këtë deklarohen edhe nga Ministria e Mbrojtjes
Komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjeneral majori Timothy Orr ka paralajmëruar anulimin e vizitës së tij të paralajmëruar në Kosovë. Kjo për Indeksonline është konfirmuar nga Ministria e Mbrojtjes si dhe nga ...
Indeks Online | 10-Feb-2019 18:52
Komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjeneral majori Timothy Orr ka paralajmëruar anulimin e vizitës së tij të paralajmëruar në Kosovë. Kjo për Indeksonline është konfirmuar nga Ministria e Mbrojtjes si dhe nga ...

Gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë, shkak mosheqja e taksës ndaj Serbisë
Këshilltari i Presidentit Thaçi, Ardian Arifaj, ka konfirmuar se komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr e ka anuluar vizitën në Kosovë. Arifaj ka thënë se njoftimin për anulimin e vizitës ...
Lexo | 10-Feb-2019 18:35
Këshilltari i Presidentit Thaçi, Ardian Arifaj, ka konfirmuar se komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr e ka anuluar vizitën në Kosovë. Arifaj ka thënë se njoftimin për anulimin e vizitës ...

Shkaku i taksës, gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë
Mospezullimi i taksës nga ana e Qeverisë së Kosovës ka bërë që komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr, ta anulojë vizitën e tij për në Kosovë. Vizita e gjeneral majorit Timothy Orr ishte ...
Zhurnal | 10-Feb-2019 18:08
Mospezullimi i taksës nga ana e Qeverisë së Kosovës ka bërë që komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr, ta anulojë vizitën e tij për në Kosovë. Vizita e gjeneral majorit Timothy Orr ishte ...

Shkaku i taksës, gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë
Edhe pse ishte ftuar që të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, gjeneral major Timothy Orr, ka anuluar vizitën e tij. Mospezullimi i taksës nga ana e Qeverisë së Kosovës ka bërë që komandanti i Gardës ...
Alsat-M | 10-Feb-2019 18:08
Edhe pse ishte ftuar që të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, gjeneral major Timothy Orr, ka anuluar vizitën e tij. Mospezullimi i taksës nga ana e Qeverisë së Kosovës ka bërë që komandanti i Gardës ...

Shkaku i takës, gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë
Edhe pse ishte ftuar që të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, gjenerali major Timothy Orr, ka anuluar vizitën e tij. Mospezullimi i taksës nga ana Qeverisë së Kosovës ka bërë që komandanti i Gardës ...
InFokusi | 10-Feb-2019 17:54
Edhe pse ishte ftuar që të merrte pjesë në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, gjenerali major Timothy Orr, ka anuluar vizitën e tij. Mospezullimi i taksës nga ana Qeverisë së Kosovës ka bërë që komandanti i Gardës ...

Gjenerali amerikan anulon vizitën në Kosovë, shkak mosheqja e taksës ndaj Serbisë
Këshilltari i Presidentit Thaçi, Ardian Arifaj, ka konfirmuar se komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr e ka anuluar vizitën në Kosovë. Arifaj ka thënë se njoftimin për anulimin e vizitës ...
Zeri | 10-Feb-2019 17:41
Këshilltari i Presidentit Thaçi, Ardian Arifaj, ka konfirmuar se komandanti i Gardës Kombëtare të Iowas, gjenerali majori Timothy Orr e ka anuluar vizitën në Kosovë. Arifaj ka thënë se njoftimin për anulimin e vizitës ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved