ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Soreca takon kreun e KED: BE mbështet plotësisht punën e Këshillit

Soreca takon kreun e KED: BE mbështet plotësisht punën e Këshillit
Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca ka zhvilluar një takim me Kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), Ardian Dvorani, duke shprehur mbështetjen e plotë të BE për punën e rëndësishme ...
24 Ore | 11-Feb-2019 21:24
Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca ka zhvilluar një takim me Kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), Ardian Dvorani, duke shprehur mbështetjen e plotë të BE për punën e rëndësishme ...

Soreca takon kreun e KED-së
Kreu i delegacionit të Bashkimit Europian në vendin tonë, Luigi Soreca i ka bërë apel Këshillit të Emërimeve në Drejtësi që të ruajë pavarësinë, në kushtet kur pritet të nisë vlerësimi i kandidatëve që Gjykatën ...
ABCNews | 11-Feb-2019 18:26
Kreu i delegacionit të Bashkimit Europian në vendin tonë, Luigi Soreca i ka bërë apel Këshillit të Emërimeve në Drejtësi që të ruajë pavarësinë, në kushtet kur pritet të nisë vlerësimi i kandidatëve që Gjykatën ...

Soreca, takim me kreun e KED: Ka mbështetjen e BE-së
Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca, ka zhvilluar një takim me kreun e Këshillit të Emërimit të Drejtësisë (KED), Adrian Dvorani. Përmes një postimi në Twitter, Soreca shkruan se BE-ja e mbështet ...
Telegraf | 11-Feb-2019 18:23
Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca, ka zhvilluar një takim me kreun e Këshillit të Emërimit të Drejtësisë (KED), Adrian Dvorani. Përmes një postimi në Twitter, Soreca shkruan se BE-ja e mbështet ...

Ambasadori Soreca takon kryetarin e Këshillit të Emërive në Drejtësi: Mbështetja teknike dhe administrative për punën tuaj
Ambasadori i BE-së Luigi Soreca, ka zhvilluar një takim me kryetarin e Këshillit të Emërive në Drejtësi, Ardian Dvoranin. Në një postim në twitter, Soreca thotë se Bashkimi Europian mbështet plotësisht punën e ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 17:31
Ambasadori i BE-së Luigi Soreca, ka zhvilluar një takim me kryetarin e Këshillit të Emërive në Drejtësi, Ardian Dvoranin. Në një postim në twitter, Soreca thotë se Bashkimi Europian mbështet plotësisht punën e ...

Soreca takim me kreun e KED: Ka mbështetjen e BE-së
TIRANE Ambasadori Luigi Soreca ka zhvilluar një takim me kreun e KED, Adrian Dvorani. Përmes një postimi në Twitter, Soreca shkruan se BE e mbështet punën e rëndësishme të KED-së. “Sot takova Ardian #Dvorani, Kryetar i ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 17:17
TIRANE Ambasadori Luigi Soreca ka zhvilluar një takim me kreun e KED, Adrian Dvorani. Përmes një postimi në Twitter, Soreca shkruan se BE e mbështet punën e rëndësishme të KED-së. “Sot takova Ardian #Dvorani, Kryetar i ...

Ambasadori Soreca takon kryetarin e Këshillit të Emërive në Drejtësi: Mbështetja teknike dhe administrative për punën tuaj
Ambasadori i BE-së Luigi Soreca, ka zhvilluar një takim me kryetarin e Këshillit të Emërive në Drejtësi, Ardian Dvoranin. Në një postim në twitter, Soreca thotë se Bashkimi Europian mbështet plotësisht punën e ...
Lexo | 11-Feb-2019 17:29
Ambasadori i BE-së Luigi Soreca, ka zhvilluar një takim me kryetarin e Këshillit të Emërive në Drejtësi, Ardian Dvoranin. Në një postim në twitter, Soreca thotë se Bashkimi Europian mbështet plotësisht punën e ...

Soreca, takim me kreun e KED: Keni mbështetjen e plotë të BE
Ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreca, ka zhvilluar një takim me kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvoranin. Në një postim në twitter, Soreca thotë se Bashkimi Europian mbështet plotësisht ...
Gazeta Dita | 11-Feb-2019 17:27
Ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreca, ka zhvilluar një takim me kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvoranin. Në një postim në twitter, Soreca thotë se Bashkimi Europian mbështet plotësisht ...

Soreca takon kreun e KED: Mbështetje e fortë nga BE!
Ambasadori Luigi Soreca ka zhvilluar një takim me kreun e KED, Adrian Dvorani. Përmes një postimi në Twitter, Soreca shkruan se BE e mbështet punën e rëndësishme të KED-së. “Sot takova Ardian #Dvorani, Kryetar i ...
Java News | 11-Feb-2019 17:24
Ambasadori Luigi Soreca ka zhvilluar një takim me kreun e KED, Adrian Dvorani. Përmes një postimi në Twitter, Soreca shkruan se BE e mbështet punën e rëndësishme të KED-së. “Sot takova Ardian #Dvorani, Kryetar i ...

Soreca takon Dvoranin: BE mbështet punën e KED
Ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreca, ka zhvilluar një takim me kryetarin e Këshillit të Emërive në Drejtësi, Ardian Dvoranin. Në një postim në Twitter, Soreca thotë se Bashkimi Europian mbështet plotësisht ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 17:17
Ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreca, ka zhvilluar një takim me kryetarin e Këshillit të Emërive në Drejtësi, Ardian Dvoranin. Në një postim në Twitter, Soreca thotë se Bashkimi Europian mbështet plotësisht ...

Europian Union in Albania: Ambasadori i Bashkimit Evropian Luigi Soreca në Twitter:
"Sot u takova me Ardian Dvoranin, Kryetar i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. #BE-ja
Europian Union in Albania | 11-Feb-2019 15:41
"Sot u takova me Ardian Dvoranin, Kryetar i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. #BE-ja

Për armiqtë e reformës në drejtësi!
Nga Alfred Peza/ Duket sikur ka një strategji të mirkoordinuar, për të penguar me çdo çmim jo vetëm ecurinë normale të procesit të implementimit të reformës në drejtësi, por edhe për të dekurajuar pritshmëritë dhe ...
Lexo | 10-Feb-2019 21:56
Nga Alfred Peza/ Duket sikur ka një strategji të mirkoordinuar, për të penguar me çdo çmim jo vetëm ecurinë normale të procesit të implementimit të reformës në drejtësi, por edhe për të dekurajuar pritshmëritë dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved