ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:41

Orges Shehi: Tani ta lëmë krizën pas krahëve

Orges Shehi: Tani ta lëmë krizën pas krahëve
Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, kësaj radhe kishte se çfarë të thoshte për mediat. Në prononcimin e tij për Supersport pas fitores me Laçin, deklaroi: Përtej fitores, jeni i kënaqur me lojën? Jemi të kënaqur, sepse ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 21:02
Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, kësaj radhe kishte se çfarë të thoshte për mediat. Në prononcimin e tij për Supersport pas fitores me Laçin, deklaroi: Përtej fitores, jeni i kënaqur me lojën? Jemi të kënaqur, sepse ...

Merr fund “agjërimi” 3-mujor, Skënderbeu ia kalon krizën Laçit
Më 11 Nëntor të vitit të kaluar, Skënderbeu mposhti Flamurtarin me rezultatin minimal 1-0, falë një goli të shënuar nga Dejvi Bregu, ndërsa u deshën plot 3 muaj, që korçarët të rigjenin fitoren në kampionat. Që prej ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 21:55
Më 11 Nëntor të vitit të kaluar, Skënderbeu mposhti Flamurtarin me rezultatin minimal 1-0, falë një goli të shënuar nga Dejvi Bregu, ndërsa u deshën plot 3 muaj, që korçarët të rigjenin fitoren në kampionat. Që prej ...

Skënderbeu fiton me Laçin
Skuadra e Skënderbeut u rikthye tek fitorja pas 6 humbjesh radhazi. Korçarët mposhtën Laçin me rezultatin 2-1 dhe ngjiten në vendin e katërt. Skënderbeu merr frymë lirisht. Juglindorët u rikthyen tek fitorja në ...
ABCNews | 11-Feb-2019 23:46
Skuadra e Skënderbeut u rikthye tek fitorja pas 6 humbjesh radhazi. Korçarët mposhtën Laçin me rezultatin 2-1 dhe ngjiten në vendin e katërt. Skënderbeu merr frymë lirisht. Juglindorët u rikthyen tek fitorja në ...

Skënderbeu mposht Laçin, këmbejnë vendet në renditje
Skënderbeu mundi 2-1 Laçin, në ndeshjen që uli siparin e javës së 21-të në Kategorinë Superiore.
Top Channel | 11-Feb-2019 20:03
Skënderbeu mundi 2-1 Laçin, në ndeshjen që uli siparin e javës së 21-të në Kategorinë Superiore.

Krasniqi: Dëmtimet më kanë penguar, sot duhej patjetër reagimi
Blerim Krasniqi ishte protagonisti i Skënderbeut në sfidën ndaj laçit, ku korçarët gjetën fitoren e munguar prej plot 3 muajsh. Sulmuesi kavajas zhbllokoi sfidën në minutën e 55-të dhe fitoi një 11-metërsh 20 minuta më ...
SuperSport | 11-Feb-2019 21:13
Blerim Krasniqi ishte protagonisti i Skënderbeut në sfidën ndaj laçit, ku korçarët gjetën fitoren e munguar prej plot 3 muajsh. Sulmuesi kavajas zhbllokoi sfidën në minutën e 55-të dhe fitoi një 11-metërsh 20 minuta më ...

Skënderbeu rikthehet te fitorja
Goli i Nazmi Gripshit vendosi fitoren e Skënderbeut në kryesfidën e javës së shtatë me Kukësin e luajtur të enjten në Korçë. Skuadra e Orges Shehit ia doli të mundë një rival të fortë me rezultatin 1–0 përpara tifozëve ...
TV Klan | 04-Oct-2018 19:54
Goli i Nazmi Gripshit vendosi fitoren e Skënderbeut në kryesfidën e javës së shtatë me Kukësin e luajtur të enjten në Korçë. Skuadra e Orges Shehit ia doli të mundë një rival të fortë me rezultatin 1–0 përpara tifozëve ...

“Ringjallet” Skënderbeu, fiton pas 3 muajsh
Skënderbeu është rikthyer te fitorja. Korçarët kanë mposhtur 2-1 Laçin, duke marrë pikë të plota pas 6 humbjeve radhazi. Golat e fitores mbajnë firmat e Krasniqi e Pervan, ndërkohë që goli i Gentian Selmanit nga pika e ...
Medial | 11-Feb-2019 21:11
Skënderbeu është rikthyer te fitorja. Korçarët kanë mposhtur 2-1 Laçin, duke marrë pikë të plota pas 6 humbjeve radhazi. Golat e fitores mbajnë firmat e Krasniqi e Pervan, ndërkohë që goli i Gentian Selmanit nga pika e ...

VIDEO: Blerim Krasniqi rikthen Skënderbeun tek fitorja, Laçit nuk i mjafton Selmani
Pas një periudhe të gjatë humbjesh skuadra e Skënderbeut është rikthyer tek fitorja në javën e 21-të të Supergligës duke mposhtur në shtëpi skuadrën e Laçit me rezultatin e ngushtë 2-1. Një tre pikësh i merituar për të ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 19:59
Pas një periudhe të gjatë humbjesh skuadra e Skënderbeut është rikthyer tek fitorja në javën e 21-të të Supergligës duke mposhtur në shtëpi skuadrën e Laçit me rezultatin e ngushtë 2-1. Një tre pikësh i merituar për të ...

Orges Shehi: Tani ta lëmë krizën pas krahëve
Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, kësaj radhe kishte se çfarë të thoshte për mediat. Në prononcimin e tij për Supersport pas fitores me Laçin, deklaroi: Përtej fitores, jeni i kënaqur me lojën? Jemi të kënaqur, sepse ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 21:08
Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, kësaj radhe kishte se çfarë të thoshte për mediat. Në prononcimin e tij për Supersport pas fitores me Laçin, deklaroi: Përtej fitores, jeni i kënaqur me lojën? Jemi të kënaqur, sepse ...

Shehi: Kishim harruar “shijen” e fitores, prurjet e reja na shtuan cilësinë
Intervista e trajnerit të Skënderbeut, Orges Shehi, dhënë për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, pasi korçarët u rikthyen te fitorja, pas 3 muajsh. Përtej fitores, duhet të jeni i kënaqur edhe me lojën e skuadrës… ...
SuperSport | 11-Feb-2019 20:33
Intervista e trajnerit të Skënderbeut, Orges Shehi, dhënë për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, pasi korçarët u rikthyen te fitorja, pas 3 muajsh. Përtej fitores, duhet të jeni i kënaqur edhe me lojën e skuadrës… ...

Krasniqi gëzon korçarët, Skënderbeu në avantazh
Në minutën e 56-të të takimit që po zhvillohet në Korçë mes Skënderbet vendës dhe Laçit, është çelur dhe rezultati i takimit. Ka qenë Blerim Krasniqi që ka shënuar një gol të bukur, teksa i lirë në zonë godet me kokë në ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 19:26
Në minutën e 56-të të takimit që po zhvillohet në Korçë mes Skënderbet vendës dhe Laçit, është çelur dhe rezultati i takimit. Ka qenë Blerim Krasniqi që ka shënuar një gol të bukur, teksa i lirë në zonë godet me kokë në ...

Prenga: Duhet të punojmë shumë, nuk mund të ndërrohet trajneri pas 4-5 ndeshjesh
Intervista e trajnerit të Laçit, Besnik Prenga, dhënë për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, pas ndeshjes që kurbinasit humbën me rezultatin 2-1 në Korçë. Humbët ndaj Skënderbeut, por vihet re mungesa e golit te ...
SuperSport | 11-Feb-2019 20:33
Intervista e trajnerit të Laçit, Besnik Prenga, dhënë për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, pas ndeshjes që kurbinasit humbën me rezultatin 2-1 në Korçë. Humbët ndaj Skënderbeut, por vihet re mungesa e golit te ...

Skënderbeu i jep fund “agjërimit” 3-mujor, kriza kalon te Laçi
Më 11 Nëntor të vitit të kaluar, Skënderbeu mposhti Flamurtarin me rezultatin minimal 1-0, falë një goli të shënuar nga Dejvi Bregu, ndërsa u deshën plot 3 muaj, që korçarët të rigjenin fitoren në kampionat. Që prej ...
SuperSport | 11-Feb-2019 20:33
Më 11 Nëntor të vitit të kaluar, Skënderbeu mposhti Flamurtarin me rezultatin minimal 1-0, falë një goli të shënuar nga Dejvi Bregu, ndërsa u deshën plot 3 muaj, që korçarët të rigjenin fitoren në kampionat. Që prej ...

Skënderbeu mposht Laçin, këmbejnë vendet në renditje
Skënderbeu mundi 2-1 Laçin, në ndeshjen që uli siparin e javës së 21-të në Kategorinë Superiore. Një fitore kjo, që sjell edhe rokadën mes dy ekipeve në renditje. Krasniqi, me një gol me kokë, dhe kroati Pervan, nga ...
Gazeta Dita | 11-Feb-2019 20:14
Skënderbeu mundi 2-1 Laçin, në ndeshjen që uli siparin e javës së 21-të në Kategorinë Superiore. Një fitore kjo, që sjell edhe rokadën mes dy ekipeve në renditje. Krasniqi, me një gol me kokë, dhe kroati Pervan, nga ...

Shtylla ndal Skënderbeun, pjesa e parë mbyllet në barazim
Pjesa e parë e sfidës mes Skënderbeut dhe Laçit që po zhvillohet në Korçë, ka përfunduar 45 minutat e para të saj, teksa rezultati ka mbetur i pandryshuar 0-0. Dy janë momentet më pikate të këtij fraksioni loje. Në ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 18:59
Pjesa e parë e sfidës mes Skënderbeut dhe Laçit që po zhvillohet në Korçë, ka përfunduar 45 minutat e para të saj, teksa rezultati ka mbetur i pandryshuar 0-0. Dy janë momentet më pikate të këtij fraksioni loje. Në ...

Skënderbeu rigjen fitoren në Superiore, mund me vuajtje ndaj Laçin (VIDEO)
Skënderbeu më në fund rikthehet te fitoret në Kategorinë Superiore, pas 6 humbjesh radhazi. Skuadra e Shehit ka arritur që të marrë një fitore 2-1 ndaj Laçit në ndeshjen e fundit të javës së 21-të të Kategorisë ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 19:59
Skënderbeu më në fund rikthehet te fitoret në Kategorinë Superiore, pas 6 humbjesh radhazi. Skuadra e Shehit ka arritur që të marrë një fitore 2-1 ndaj Laçit në ndeshjen e fundit të javës së 21-të të Kategorisë ...

Skënderbeu e Laçi në kërkim të fitores, ja formacionet
Do të nisë pas pak çastesh në Korçë përballja e fundit për javën e 21-të të Kategorisë Superiore, ajo mes Skënderbeut e Laçit. Korçarët vijnë në këtë sfidë pas një serie të tmerrshme prej 6 humbjesh radhazi dhe ndaj ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 17:53
Do të nisë pas pak çastesh në Korçë përballja e fundit për javën e 21-të të Kategorisë Superiore, ajo mes Skënderbeut e Laçit. Korçarët vijnë në këtë sfidë pas një serie të tmerrshme prej 6 humbjesh radhazi dhe ndaj ...

Skënderbeu fut fitoren në kasafortë, Pervan shënon nga penalltia
Po luhet në Korçë përballja e fundit për javën e 21-të të Kategorisë Superiore, ajo mes Skënderbeut e Laçit. Korçarët vijnë në këtë sfidë pas një serie të tmerrshme prej 6 humbjesh radhazi dhe ndaj kurbinasve do të ...
Medial | 11-Feb-2019 19:54
Po luhet në Korçë përballja e fundit për javën e 21-të të Kategorisë Superiore, ajo mes Skënderbeut e Laçit. Korçarët vijnë në këtë sfidë pas një serie të tmerrshme prej 6 humbjesh radhazi dhe ndaj kurbinasve do të ...

Shtylla ndal Skënderbeun, pjesa e parë mbyllet në barazim
Pjesa e parë e sfidës mes Skënderbeut dhe Laçit që po zhvillohet në Korçë, ka përfunduar 45 minutat e para të saj, teksa rezultati ka mbetur i pandryshuar 0-0. Dy janë momentet më pikate të këtij fraksioni loje. Në ...
Medial | 11-Feb-2019 19:15
Pjesa e parë e sfidës mes Skënderbeut dhe Laçit që po zhvillohet në Korçë, ka përfunduar 45 minutat e para të saj, teksa rezultati ka mbetur i pandryshuar 0-0. Dy janë momentet më pikate të këtij fraksioni loje. Në ...

Skënderbeu pret Laçin, Shehi: Na duhet fitorja
Skënderbeu-Laçi është sfida që do të mbyllë javën e 21 të kategorisë Superiore. skuadra kampione e vendit vjen në këtë sfidë pas 6 humbjeve radhazi në kampionat, ndërkohë që në mesjavë u kualifikua për në çerekfinale të ...
Top Channel | 10-Feb-2019 16:32
Skënderbeu-Laçi është sfida që do të mbyllë javën e 21 të kategorisë Superiore. skuadra kampione e vendit vjen në këtë sfidë pas 6 humbjeve radhazi në kampionat, ndërkohë që në mesjavë u kualifikua për në çerekfinale të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved