ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 02:23

“Shkojmë në ndonjë vend të të fus duart”, tmerri me pedofilin shqiptar!

“Shkojmë në ndonjë vend të të fus duart”, tmerri me pedofilin shqiptar!
Emisioni “BOOM” ka investiguar në rrjete sociale, ku rezulton se personat në moshë madhore krijojnë kurthe për të takuar të miturit dhe për të kërkuar marrëdhënie me ta. Bisedën e radhës në gjurmët e pedofilëve, “BOOM” ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 22:06
Emisioni “BOOM” ka investiguar në rrjete sociale, ku rezulton se personat në moshë madhore krijojnë kurthe për të takuar të miturit dhe për të kërkuar marrëdhënie me ta. Bisedën e radhës në gjurmët e pedofilëve, “BOOM” ...

“Shkojmë në ndonjë vend të të fus duart”, tmerri me pedofilin shqiptar!
Emisioni “BOOM” ka investiguar në rrjete sociale, ku rezulton se personat në moshë madhore krijojnë kurthe për të takuar të miturit dhe për të kërkuar marrëdhënie me ta. Bisedën e radhës në gjurmët e pedofilëve, “BOOM” ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 21:47
Emisioni “BOOM” ka investiguar në rrjete sociale, ku rezulton se personat në moshë madhore krijojnë kurthe për të takuar të miturit dhe për të kërkuar marrëdhënie me ta. Bisedën e radhës në gjurmët e pedofilëve, “BOOM” ...

VIDEO-FOTO/ Investigimi në rrjetet sociale: Pedofilët në kërkim të minorenëve
Jeta e minorenëve është e rrezikuar në çdo moment, pasi të panjohur në rrjete sociale, që shpesh janë pedofilë, i joshin në menyra të ndryshme derisa t’i fusin në kurth. Emisioni “Boom” ra në gjurmët e një aplikacioni ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 20:40
Jeta e minorenëve është e rrezikuar në çdo moment, pasi të panjohur në rrjete sociale, që shpesh janë pedofilë, i joshin në menyra të ndryshme derisa t’i fusin në kurth. Emisioni “Boom” ra në gjurmët e një aplikacioni ...

Olti Curri: Investigimi i Boom në rrjetet sociale
Pedofilët në kërkim të minorenëve Jeta e minorenëve është e rrezikuar në çdo moment, pasi të panjohur në rrjete sociale (që shpesh janë pedofilë), i joshin në menyra të ndryshme derisa t’i fusin në kurth. Emisioni ...
Olti Curri | 11-Feb-2019 20:00
Pedofilët në kërkim të minorenëve Jeta e minorenëve është e rrezikuar në çdo moment, pasi të panjohur në rrjete sociale (që shpesh janë pedofilë), i joshin në menyra të ndryshme derisa t’i fusin në kurth. Emisioni ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved