ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Shkelje të shumta trafiku në Tetovë

Shkelje të shumta trafiku në Tetovë
Gjatë dhjetë ditëve të kaluara të këtij muaji (shkurt), Stacioni policorë për siguri në trafikun rrugorë, ka realizuar më shum kontrolle të përforcuara për shpejtësi, në të cilat janë zbuluar dhe në mënyrë ligjore janë ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 14:26
Gjatë dhjetë ditëve të kaluara të këtij muaji (shkurt), Stacioni policorë për siguri në trafikun rrugorë, ka realizuar më shum kontrolle të përforcuara për shpejtësi, në të cilat janë zbuluar dhe në mënyrë ligjore janë ...

Tetovë, dënohen dy objekte hotelerie për muzikë të lartë
Punonjësit e policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë, dje (10-shkurt) rreth orës 01.00, kanë kryer kontroll të zhurmës në dy objekte hotelerie, me lokacion në rrugën ,,Dimo Gavroski,, në Tetovë, pronë e 42 ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 10:58
Punonjësit e policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë, dje (10-shkurt) rreth orës 01.00, kanë kryer kontroll të zhurmës në dy objekte hotelerie, me lokacion në rrugën ,,Dimo Gavroski,, në Tetovë, pronë e 42 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved