ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:41

I shkaktoi “tërmet 6 ballë”, tifozët e “masakrojnë”, Pep justifikon Sarrin

I shkaktoi “tërmet 6 ballë”, tifozët e “masakrojnë”, Pep justifikon Sarrin
Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke evituar në këtë mënyrë ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 10:01
Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke evituar në këtë mënyrë ...

Sergio Aguero shënon hat-trick, gjyqtari Mike Dean i fshehë topin
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick. ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 23:40
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick. ...

Sarri i tupëruar nuk i jep dorën Guardiolës! (Video)
Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, Guardiola u nis nga ...
Gazeta Shqip | 10-Feb-2019 22:53
Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, Guardiola u nis nga ...

Guardiola: Nuk kam probleme me Sarrin, fola me Zolan
Manchester City e mposhti Chelseat me rezultat 6-0 në derbin e javës në Ligën Premier dhe kjo e nervozoi shumë trajnerin Maurizio Sarri. Italiani në fund të ndeshjes nuk ia dha dorën Pep Guardiolas , por këtë e arsyetoi ...
Telegrafi | 10-Feb-2019 21:59
Manchester City e mposhti Chelseat me rezultat 6-0 në derbin e javës në Ligën Premier dhe kjo e nervozoi shumë trajnerin Maurizio Sarri. Italiani në fund të ndeshjes nuk ia dha dorën Pep Guardiolas , por këtë e arsyetoi ...

Sarri i turpëruar apo i zemëruar? Nuk i jep dorën Guardiolës
Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, Guardiola u nis nga ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 11:58
Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, Guardiola u nis nga ...

Fury konfirmon datën e rikthimit në meç dhe bën premtimin e çuditshëm
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 11:18
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...

Nuk ndodhte prej 28 vitesh, Sarri i vendos “vulën e turpit” vetes dhe klubit
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...
Koha.mk | 11-Feb-2019 10:57
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...

Sarri ka diçka për t’iu thënë tifozëve të Chelseat
Maurizio Sarri i ka kërkuar falje tifozëve të Chelseat pas humbjes së rëndë që e pësoi klubi londinez ndaj Manchester Cityt të dielën, transmeton zeri.info Strategu italian e pranon se nuk e di të ardhmen e tij. “Në tre ...
Zeri | 11-Feb-2019 10:50
Maurizio Sarri i ka kërkuar falje tifozëve të Chelseat pas humbjes së rëndë që e pësoi klubi londinez ndaj Manchester Cityt të dielën, transmeton zeri.info Strategu italian e pranon se nuk e di të ardhmen e tij. “Në tre ...

Sarri shpjegon pse nuk ia dha dorën Guardiolas, thotë që nuk e di nëse duhet t’i frikësohet një shkarkimi të mundshëm
Manchester City fitoi 6-0 ndaj Chelseat në Ligën Premier, por ndeshja vazhdon të komentohet jo vetëm për rezultatin. Në fund të ndeshjes Maurizio Sarri nuk ia dha dorën Pep Guardiolas dhe kjo nuk befasoi vetëm teknikun ...
Telegrafi | 10-Feb-2019 21:35
Manchester City fitoi 6-0 ndaj Chelseat në Ligën Premier, por ndeshja vazhdon të komentohet jo vetëm për rezultatin. Në fund të ndeshjes Maurizio Sarri nuk ia dha dorën Pep Guardiolas dhe kjo nuk befasoi vetëm teknikun ...

Nuk ndodhte prej 28 vitesh, Sarri i vendos “vulën e turpit” vetes dhe Chelsea
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...
InFokusi | 11-Feb-2019 10:39
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...

“Këta lojtarë nuk e kanë vendin te Chelsea”
Chelsea u mposht nga Manchester City në kuadër të Premierligës me rezultat, 6:0. Skuadra londineze u turpërua nga rivali i ligës, ndërsa gazetari, Matt Law, ka zbuluar fajtorët e humbjes. Sipas gazetarit të Daily ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 10:22
Chelsea u mposht nga Manchester City në kuadër të Premierligës me rezultat, 6:0. Skuadra londineze u turpërua nga rivali i ligës, ndërsa gazetari, Matt Law, ka zbuluar fajtorët e humbjes. Sipas gazetarit të Daily ...

Tifozët e Chelseas i gjuajnë abonimet
Chelsea u poshtërua nga Manchester City në ndeshjen e Premierligës duke u mposhtur me rezultat 6-0 dhe kështu humbi vendin e katërt. Një tifoz i skuadrës blu ka hedhur abonimin vjetor në fushë në shenjë pa kënaqësie për ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 10:03
Chelsea u poshtërua nga Manchester City në ndeshjen e Premierligës duke u mposhtur me rezultat 6-0 dhe kështu humbi vendin e katërt. Një tifoz i skuadrës blu ka hedhur abonimin vjetor në fushë në shenjë pa kënaqësie për ...

City luan “tenis” me Chelsea-n, Liverpooli zbret i dyti (Video)
“Uragani” Manchester City shktatërron 6-0 Chelsea-n në “Etihat Stadium” dhe i merr vendin e parë Liverpoolit, edhe pse me pikë ta barabarta, 65, por me një ndeshje më shumë të luajtur për ekipin e Jurgen Klopp. Një ...
Gazeta Shqip | 10-Feb-2019 20:54
“Uragani” Manchester City shktatërron 6-0 Chelsea-n në “Etihat Stadium” dhe i merr vendin e parë Liverpoolit, edhe pse me pikë ta barabarta, 65, por me një ndeshje më shumë të luajtur për ekipin e Jurgen Klopp. Një ...

I shkaktoi “tërmet 6 ballë”, tifozët e “masakrojnë”, Pep justifikon Sarrin
Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke evituar në këtë mënyrë ...
Medial | 11-Feb-2019 10:03
Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke evituar në këtë mënyrë ...

Tifozët e Chelseas i gjuajnë abonimet
Chelsea u poshtërua nga Manchester City në ndeshjen e Premierligës duke u mposhtur me rezultat 6-0 dhe kështu humbi vendin e katërt. Një tifoz i skuadrës blu ka hedhur abonimin vjetor në fushë në shenjë pa kënaqësie për ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 10:00
Chelsea u poshtërua nga Manchester City në ndeshjen e Premierligës duke u mposhtur me rezultat 6-0 dhe kështu humbi vendin e katërt. Një tifoz i skuadrës blu ka hedhur abonimin vjetor në fushë në shenjë pa kënaqësie për ...

Ky ishte lojtari më katastrofal i Chelseas në turpërimin nga Man City
Manchester City e ka turpëruar dje (e diele) Chelsean në Premierligë. Manchester City e mposhti Chelsean me rezultat, 6:0, në kuadër të javës së 26-të në Premierligë. Shumë analistë anglez e kanë kritikuar lojtarët e ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 09:13
Manchester City e ka turpëruar dje (e diele) Chelsean në Premierligë. Manchester City e mposhti Chelsean me rezultat, 6:0, në kuadër të javës së 26-të në Premierligë. Shumë analistë anglez e kanë kritikuar lojtarët e ...

PSG po vjen me një super-transfer, nuk i respekton rregullat e FIFA-së
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick. ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 08:55
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick. ...

Shikoni këtë detaj interesant në ndeshjen Chelsea-City
Mesfushori spanjoll, David Silva, ka thënë se nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra Manchester City. Silva është në dijeni se Manchester City mund ta sjellë në klub ndonjë lojtarë të ri i cili mund ta zëvendësojë ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 08:22
Mesfushori spanjoll, David Silva, ka thënë se nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra Manchester City. Silva është në dijeni se Manchester City mund ta sjellë në klub ndonjë lojtarë të ri i cili mund ta zëvendësojë ...

Sergio Aguero shënon hat-trick, gjyqtari Mike Dean i fshehë topin
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick, ...
Medial | 11-Feb-2019 03:33
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick, ...

Aguero befasohet nga gjyqtari i ndeshjes, Man City – Chelsea
Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të Premierligës. Manchester City e demoloi Chelsean në kuadër të javës së 26-të në Premierliga. Qytetarët vazhduan me fitore në ligën e Anglisë, për t’i mbajtur gjallë ...
Medial | 11-Feb-2019 03:33
Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të Premierligës. Manchester City e demoloi Chelsean në kuadër të javës së 26-të në Premierliga. Qytetarët vazhduan me fitore në ligën e Anglisë, për t’i mbajtur gjallë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved