ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:11

Rashica: Nuk është dëmtim i madh

Rashica: Nuk është dëmtim i madh
Milot Rashica ka thënë se zëvendësimi i tij i hershem në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut të dielën u bë më shumë si masë parandaluese. Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 11:58
Milot Rashica ka thënë se zëvendësimi i tij i hershem në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut të dielën u bë më shumë si masë parandaluese. Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, ...

Milot Rashica flet për problemin që pati në ndeshjen Werder – Augsburg
Futbollisti kosovar, Milot Rashica, ka thënë zëvendësimi i tij në ndeshjen Werder Bremen – Augsburg erdhi si një masë parandaluese. Ai ka arrit t’i realizojë dy super gola brenda 30 minutave ndaj skuadrës gjermane ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 11:28
Futbollisti kosovar, Milot Rashica, ka thënë zëvendësimi i tij në ndeshjen Werder Bremen – Augsburg erdhi si një masë parandaluese. Ai ka arrit t’i realizojë dy super gola brenda 30 minutave ndaj skuadrës gjermane ...

Komentatori arab 'çmendet' për golat e Rashicës, shikojeni reagimin e tij
Milot Rashica vazhdon të shkëlqejë në kampionatin gjerman, Bundesliga me Werder Bremenin. Në fitoren e djeshme kundër Augsburg, 4:0, Rashica shënoi dy gola në fillim të pjesës së parë dhe më pas u largua nga fusha i ...
Zeri | 11-Feb-2019 11:28
Milot Rashica vazhdon të shkëlqejë në kampionatin gjerman, Bundesliga me Werder Bremenin. Në fitoren e djeshme kundër Augsburg, 4:0, Rashica shënoi dy gola në fillim të pjesës së parë dhe më pas u largua nga fusha i ...

Rashica flet për shkallën e lëndimit
Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, Milot Rashicës, i cili e nisi një të diele në mënyrën më fantastike të mundshme, duke shënuar dy gola shumë të bukur brenda më pak se gjysmë ore ...
Koha.mk | 11-Feb-2019 11:24
Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, Milot Rashicës, i cili e nisi një të diele në mënyrën më fantastike të mundshme, duke shënuar dy gola shumë të bukur brenda më pak se gjysmë ore ...

Milot Rashica flet për shkallën e lëndimit
Milot Rashica ka thënë se zëvendësimi i tij i hershem në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut të dielën u bë më shumë si masë parandaluese. Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 11:18
Milot Rashica ka thënë se zëvendësimi i tij i hershem në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut të dielën u bë më shumë si masë parandaluese. Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, ...

Shijojini dy golat fantastikë të Rashicës me superkomentim arab
Nuk ka mundur të ndodhte ndryshe përveç se Milot Rashica t’i ndizte komentatorët gjatë transmetimit të ndeshjes mes Werder Bremenit dhe Augsburgut të dielën në Bundesligë. Anësori i Kosovës, Milot Rashica shënoi dy gola ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 11:09
Nuk ka mundur të ndodhte ndryshe përveç se Milot Rashica t’i ndizte komentatorët gjatë transmetimit të ndeshjes mes Werder Bremenit dhe Augsburgut të dielën në Bundesligë. Anësori i Kosovës, Milot Rashica shënoi dy gola ...

“Çmendet” Rashica, dy gola në 23 minuta dhe një dëmtim! (Video)
Milot Rashica ishte protagonist në fitoren e thellë 4-0 të Werder Bremenit në sfidën e shtëpisë me Augsburgun, por edhe i pafat, pasi doli nga fusha i dëmtuar në minutën e 36-të, 8 minuta pasi kishte realizuar golin e ...
Gazeta Shqip | 10-Feb-2019 19:03
Milot Rashica ishte protagonist në fitoren e thellë 4-0 të Werder Bremenit në sfidën e shtëpisë me Augsburgun, por edhe i pafat, pasi doli nga fusha i dëmtuar në minutën e 36-të, 8 minuta pasi kishte realizuar golin e ...

Nuk ndodhte prej 28 vitesh, Sarri i vendos “vulën e turpit” vetes dhe Chelsea
Skuadra Werde Bremen ku tashmë pjesë e këtij ekipi është edhe reprezentuesi i Kosovës, Milot Rashica ka arritur që të triumfoi kundër skuadrës së Augsburgut me rezultat të thellë 4:0. Dy gola fantastik Rashica arriti ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 10:50
Skuadra Werde Bremen ku tashmë pjesë e këtij ekipi është edhe reprezentuesi i Kosovës, Milot Rashica ka arritur që të triumfoi kundër skuadrës së Augsburgut me rezultat të thellë 4:0. Dy gola fantastik Rashica arriti ...

Komentim i “çmendur”, arabi harxhon zërin për golat e Rashicës
Milot Rashica ishte ylli i ndeshjes në fitoren 4-0 të Werderit kundër Augsburgut. Futbollisti i Kosovës shënoi dy gola për 25 lojë duke i dhënë fund dilemës së fituesit që në pjesën e parë. Komentatori i “Bein Sport” në ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 10:40
Milot Rashica ishte ylli i ndeshjes në fitoren 4-0 të Werderit kundër Augsburgut. Futbollisti i Kosovës shënoi dy gola për 25 lojë duke i dhënë fund dilemës së fituesit që në pjesën e parë. Komentatori i “Bein Sport” në ...

Milot Rashica flet për shkallën e lëndimit
Milot Rashica ka thënë se zëvendësimi i tij i hershëm në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut të dielën u bë më shumë si masë parandaluese. Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 10:19
Milot Rashica ka thënë se zëvendësimi i tij i hershëm në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut të dielën u bë më shumë si masë parandaluese. Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, ...

Milot Rashica flet për shkallën e lëndimit
Milot Rashica ka thënë se zëvendësimi i tij i hershem në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut të dielën u bë më shumë si masë parandaluese. Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 10:11
Milot Rashica ka thënë se zëvendësimi i tij i hershem në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut të dielën u bë më shumë si masë parandaluese. Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, ...

Luajti vetëm 36 minuta, por Rashica merr një super-lajm pas ndeshjes së djeshme
Vetëm pesë minuta u deshtën të kalojnë dje në ndeshjen, Werder Bremen – Augsburg para se Milot Rashica ta shënonte golin e epërsisë për skuadrën e tij. Aksioni mirë i kombinuar nga Max Kruse dhe Davy Klaassen u ...
Zeri | 11-Feb-2019 10:10
Vetëm pesë minuta u deshtën të kalojnë dje në ndeshjen, Werder Bremen – Augsburg para se Milot Rashica ta shënonte golin e epërsisë për skuadrën e tij. Aksioni mirë i kombinuar nga Max Kruse dhe Davy Klaassen u ...

Rashica: Shumë i lumtur për tri pikët dhe golat e mi!
Mund ta quajmë me plot gojën fundjava e shqiptarëve në Europë, këtë që u mbyll. Gola dhe paraqitje dinjitoze të “legjionarëve” tanë në disa nga kampionatet e kontinentit. Mes tyre ka spikatur Milot Rashica, me ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 10:03
Mund ta quajmë me plot gojën fundjava e shqiptarëve në Europë, këtë që u mbyll. Gola dhe paraqitje dinjitoze të “legjionarëve” tanë në disa nga kampionatet e kontinentit. Mes tyre ka spikatur Milot Rashica, me ...

Rashica po shijon ëndrrën te Werderi, ka një mesazh special për bashkëlojtarët e tij
Milot Rashica ishte lojtari më i mirë i Werder Bremenit në fitoren e djeshme kundër Augsburg. Skuadra nga Bremen regjistroi fitore me rezultat të thellë, 4:0 në “Weserstadion”, ku Rashica shënoi dy gola. Me këta dy ...
Zeri | 11-Feb-2019 09:56
Milot Rashica ishte lojtari më i mirë i Werder Bremenit në fitoren e djeshme kundër Augsburg. Skuadra nga Bremen regjistroi fitore me rezultat të thellë, 4:0 në “Weserstadion”, ku Rashica shënoi dy gola. Me këta dy ...

Rashica: Një javë e madhe me fitoren ndaj Dortmundit dhe Augsburgut
Milot Rashica është shprehur i lumtur pas fitores së sotme (e shtunë) ndaj Augsburgut. Werder Bremen fitoi thellë me rezultat 4-0 ndaj Augsburgut në pasditen e së shtunës. Ylli i Kosovës, Rashica, ishte vendimtar duke ...
Telegrafi | 10-Feb-2019 18:27
Milot Rashica është shprehur i lumtur pas fitores së sotme (e shtunë) ndaj Augsburgut. Werder Bremen fitoi thellë me rezultat 4-0 ndaj Augsburgut në pasditen e së shtunës. Ylli i Kosovës, Rashica, ishte vendimtar duke ...

Deklarata e trajnerit të Werder Bremenit pas fitores, ku Milot Rashica shënoi dygolësh
Trajneri i Werder Bremenit, Florian Kohfeldt është shprehur i kënaqur me punën e skuadrës së tij në ndeshjen e djeshme. Në kuadër të javës së 21-të, Werder Bremen ‘demoloi’ Augsburg me rezultat të thellë, 4:0. Dy prej ...
Zeri | 11-Feb-2019 09:17
Trajneri i Werder Bremenit, Florian Kohfeldt është shprehur i kënaqur me punën e skuadrës së tij në ndeshjen e djeshme. Në kuadër të javës së 21-të, Werder Bremen ‘demoloi’ Augsburg me rezultat të thellë, 4:0. Dy prej ...

Shkaku i Rashicës, Werder Bremen shkroi historinë kundër Augsburg
Pasi në mesjavë eliminoi Borussia Dortmundin nga “DFB-Pokal”, dje ia doli ta mposhtë Augsburgun me rezultat të thellë, 4:0. Madje, protagonistë në këtë fitore të Werderit ishte kosovari, Milot Rashica, i cili shënoi dy ...
Zeri | 11-Feb-2019 08:19
Pasi në mesjavë eliminoi Borussia Dortmundin nga “DFB-Pokal”, dje ia doli ta mposhtë Augsburgun me rezultat të thellë, 4:0. Madje, protagonistë në këtë fitore të Werderit ishte kosovari, Milot Rashica, i cili shënoi dy ...

Shkëlqimi, lëndimi dhe pozicioni i ri, rrëfehet Milot Rashica
Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka shkëlqyer në ndeshjen e sotme me Werder Bremenin ndaj Augsburgut në Bundesligë, raporton Zëri.info. Ai i ka realizuar dy gol tejet të bukur në fitoren 4:0. Rashica doli ...
Zeri | 10-Feb-2019 23:23
Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka shkëlqyer në ndeshjen e sotme me Werder Bremenin ndaj Augsburgut në Bundesligë, raporton Zëri.info. Ai i ka realizuar dy gol tejet të bukur në fitoren 4:0. Rashica doli ...

Rashica është super, realizon dopietë me supergola në Bundesligë
Milot Rashica vazhdon që të tregojë se është një nga lojtarët më të mirë dhe më në formë në radhët e skuadrës së Verder Bremenit. Në sfidën e sotme ndaj Augsburgut, sulmuesi i talentuar i përfaqësueses kosovare ka ...
GazetaTema | 10-Feb-2019 17:00
Milot Rashica vazhdon që të tregojë se është një nga lojtarët më të mirë dhe më në formë në radhët e skuadrës së Verder Bremenit. Në sfidën e sotme ndaj Augsburgut, sulmuesi i talentuar i përfaqësueses kosovare ka ...

McGregor ka dy fjalë për kundërshtarët e tij
Milot Rashica ka shkëlqyer sot te Werder Bremeni. Werder Bremen e ka mposhtur Augsburgun me rezultat, 4:0, në kuadër të Bundesligës. Milot Rashica shënoi dy gola për skuadrën e tij, ndërsa u shpall edhe si lojtari i ...
GazetaBlic | 10-Feb-2019 22:21
Milot Rashica ka shkëlqyer sot te Werder Bremeni. Werder Bremen e ka mposhtur Augsburgun me rezultat, 4:0, në kuadër të Bundesligës. Milot Rashica shënoi dy gola për skuadrën e tij, ndërsa u shpall edhe si lojtari i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved