ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 18:56

Ndalimi i tregtimit të makinave të vjetra, Rama: I gatshëm të dëgjoj sugjerimet

Ndalimi i tregtimit të makinave të vjetra, Rama: I gatshëm të dëgjoj sugjerimet
Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një takim me disa qytetarë, të cilët i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes për zgjidhjen e problemeve.
Top Channel | 11-Feb-2019 12:44
Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një takim me disa qytetarë, të cilët i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes për zgjidhjen e problemeve.

Rama: Do të ulim ankesat për çertifikatat e pronësisë
Nuk kanë munguar ankesat për zyrat e ALUIZNI-it dhe Hipotekave në takimin e përjavshëm në Kryeministri me koordinatorët e platformës së bashkëqeverisjes. Kryetari qeverisë Edi Rama tha se deri në fund të këtij mandati ...
ABCNews | 11-Feb-2019 13:08
Nuk kanë munguar ankesat për zyrat e ALUIZNI-it dhe Hipotekave në takimin e përjavshëm në Kryeministri me koordinatorët e platformës së bashkëqeverisjes. Kryetari qeverisë Edi Rama tha se deri në fund të këtij mandati ...

Rama, mesazh për Dash Shehin: portali i bashkëqeverisjes, thjesht letrat e dikurshme nga populli
Kryeministri Rama sqaroi dhe njëherë “bashkëqeverisjen e tij”, variantin e komunikimit popull-qeveri nëpërmjet portalit shqipëriaqëduam.al, duke thënë se janë thjesht të dikurshmet e “letra nga populli” transformuar në ...
Tesheshi | 11-Feb-2019 13:21
Kryeministri Rama sqaroi dhe njëherë “bashkëqeverisjen e tij”, variantin e komunikimit popull-qeveri nëpërmjet portalit shqipëriaqëduam.al, duke thënë se janë thjesht të dikurshmet e “letra nga populli” transformuar në ...

Rama përgjigje kritikëve: E habitshme që ata që e dinë veten për koka të mëdha nuk e kuptojnë transformimin nga letrat te shërbimi online ku bashkëqeverisja është reale
Nga takimi i sotëm i radhës për përvojat e atyre që i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes për zgjidhjen e problemeve, kryeministri Rama ka adresuar sot një tjetër përgjigje për gjithë ata që e kritikojnë për ...
Lexo | 11-Feb-2019 12:30
Nga takimi i sotëm i radhës për përvojat e atyre që i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes për zgjidhjen e problemeve, kryeministri Rama ka adresuar sot një tjetër përgjigje për gjithë ata që e kritikojnë për ...

Bllokimi i mjeteve të vjetra, Rama-tregtarëve të makinave: I di problemet tuaja, ja praktika që do ndjekim
Kryeministri Edi Rama duke marrë shkas nga rasi i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij, kryeministri i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të makinave, të cilët nuk lejohen më të importojnë asnjë ...
Java News | 11-Feb-2019 12:29
Kryeministri Edi Rama duke marrë shkas nga rasi i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij, kryeministri i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të makinave, të cilët nuk lejohen më të importojnë asnjë ...

Bllokimi i makinave të vjetra, Rama premtim tregtarëve të makinave: I kemi ndjekur vëmendje shqetësimet, ja praktika që do ndjekim
Kryeministri Edi Rama duke përfituar nga rasi i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij, kryeministri i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të makinave, të cilët nuk lejohen më të importojnë asnjë ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 12:00
Kryeministri Edi Rama duke përfituar nga rasi i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij, kryeministri i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të makinave, të cilët nuk lejohen më të importojnë asnjë ...

Premtimi i Ramës për tregtarët e makinave
Duke përfituar nga rasi i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij por që mundi ta zgjidhë falë një ankese në portalin e bashkëqeverisjes, kryeministri Rama i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 12:14
Duke përfituar nga rasi i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij por që mundi ta zgjidhë falë një ankese në portalin e bashkëqeverisjes, kryeministri Rama i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të ...

Kryeministri, sot i mëshirshëm me kritikët, nga “hienat” zbret te “keqardhja”
Duke përfituar nga rasti i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij por që mundi ta zgjidhë falë një ankese në portalin e bashkëqeverisjes, kryeministri Rama i dha sot përgjigje shterruese edhe ankesës së ...
Gazeta Dita | 11-Feb-2019 12:11
Duke përfituar nga rasti i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij por që mundi ta zgjidhë falë një ankese në portalin e bashkëqeverisjes, kryeministri Rama i dha sot përgjigje shterruese edhe ankesës së ...

Akuzat e opozitës për ‘bashkëqeverisjen’, Rama: Keqardhje, meritojnë vetëm mëshirë
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot gjatë takimit me qytetarët që kanë gjetur zgjidhje pasi i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes se ata që ‘na përqeshin meritojnë vetëm keqardhje dhe mëshirë’. Përgjigja e ...
Medial | 11-Feb-2019 12:11
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot gjatë takimit me qytetarët që kanë gjetur zgjidhje pasi i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes se ata që ‘na përqeshin meritojnë vetëm keqardhje dhe mëshirë’. Përgjigja e ...

Rama ‘ia kthen’ opozitës: Ata që na përqeshin meritojnë vetëm mëshirë
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot gjatë takimit me qytetarët që kanë gjetur zgjidhje pasi i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes se ata që ‘na përqeshin meritojnë vetëm keqardhje dhe mëshirë’ . Kjo përgjigje e ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 12:01
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot gjatë takimit me qytetarët që kanë gjetur zgjidhje pasi i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes se ata që ‘na përqeshin meritojnë vetëm keqardhje dhe mëshirë’ . Kjo përgjigje e ...

Rama, replikë me opozitën: Ata që na përqeshin meritojnë vetëm mëshirë!
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot gjatë takimit me qytetarët që kanë gjetur zgjidhje pasi i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes se ata që ‘na përqeshin meritojnë vetëm keqardhje dhe mëshirë’ . Kjo përgjigje e ...
Java News | 11-Feb-2019 12:00
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot gjatë takimit me qytetarët që kanë gjetur zgjidhje pasi i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes se ata që ‘na përqeshin meritojnë vetëm keqardhje dhe mëshirë’ . Kjo përgjigje e ...

Tjetër sukses i platformës së Bashkëqeverisjes: Qytetari nga Tirana merr lejen e legalizimit pas 13 vitesh
Sot u zhvillua në Sallën e Hartave në Kryeministri, takimi i përjavshëm i Bashkëqeverisjes, ku u prezantuan disa nga rastet e suksesit. Një prej të pranishmëve që ka gjetur zgjidhje nga platforma është edhe z. Medin ...
Lexo | 11-Feb-2019 11:54
Sot u zhvillua në Sallën e Hartave në Kryeministri, takimi i përjavshëm i Bashkëqeverisjes, ku u prezantuan disa nga rastet e suksesit. Një prej të pranishmëve që ka gjetur zgjidhje nga platforma është edhe z. Medin ...

Akuzat për “bashkëqeverisjen”, Rama: Keqardhje për opozitën, meritojnë mëshirë
Duke përfituar nga rasti i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij por që mundi ta zgjidhë falë një ankese në portalin e bashkëqeverisjes, kryeministri Rama i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të ...
Gazeta Dita | 11-Feb-2019 11:49
Duke përfituar nga rasti i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij por që mundi ta zgjidhë falë një ankese në portalin e bashkëqeverisjes, kryeministri Rama i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të ...

Ndalimi i tregimit të makinave të vjetra, Rama: I gatshëm të dëgjoj sugjerimet
Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një takim me disa qytetarë, të cilët i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes për zgjidhjen e problemeve. Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, Rama i dha përgjigje edhe ankesës së ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 11:45
Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një takim me disa qytetarë, të cilët i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes për zgjidhjen e problemeve. Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, Rama i dha përgjigje edhe ankesës së ...

Bashkëqeverisja, premtimi i Ramës për tregtarët e makinave dhe rastet e zgjidhura nga shqipëriaqëduam.al
Duke përfituar nga rasi i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij por që mundi ta zgjidhë falë një ankese në portalin e bashkëqeverisjes, kryeministri Rama i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të ...
Lexo | 11-Feb-2019 11:43
Duke përfituar nga rasi i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij por që mundi ta zgjidhë falë një ankese në portalin e bashkëqeverisjes, kryeministri Rama i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të ...

Bashkëqeverisja, premtimi i Ramës për tregtarët e makinave
TIRANE Duke përfituar nga rasi i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij por që mundi ta zgjidhë falë një ankese në portalin e bashkëqeverisjes, kryeministri Rama i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 11:32
TIRANE Duke përfituar nga rasi i një zotërie që kishte një problem me makinën e tij por që mundi ta zgjidhë falë një ankese në portalin e bashkëqeverisjes, kryeministri Rama i dha përgjigje edhe ankesës së tregtarëve të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved