ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:41

As Messi, as Suarez… Heroi i Barcelonës është Ter Stegen

As Messi, as Suarez… Heroi i Barcelonës është Ter Stegen
Barcelona nuk mori më shumë se një pikë në “San Mames” me Athletic Bilbaon, madje nëse katalanët nuk dolën të humbur nga kjo sfidë duhet të falënderojnë portierin Ter Stegen, që me disa pritje vendimtare nuk lejoi ...
Top Channel | 11-Feb-2019 08:35
Barcelona nuk mori më shumë se një pikë në “San Mames” me Athletic Bilbaon, madje nëse katalanët nuk dolën të humbur nga kjo sfidë duhet të falënderojnë portierin Ter Stegen, që me disa pritje vendimtare nuk lejoi ...

Bilbao mposht Barcelonën, rihapet beteja për titull me Realin
Kampionati spanjoll është gjithnjë e më i hapur. Barcelona sonte në mbrëmje nuk ka shkuar më shumë se një barazim pa gola në transfertën e vështirë ndaj Athletico Bilbaos. Në “Estadio San Mamés”, skuadra e Valverdes ...
Telegraf | 11-Feb-2019 09:59
Kampionati spanjoll është gjithnjë e më i hapur. Barcelona sonte në mbrëmje nuk ka shkuar më shumë se një barazim pa gola në transfertën e vështirë ndaj Athletico Bilbaos. Në “Estadio San Mamés”, skuadra e Valverdes ...

Barça ndalet nga Atletiko Bilbao, diferenca me Real vetem 6 pikë
Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola kundër Athletic Bilbaos në San Mames, në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga. Vendasit rrezikuan disa herë në pjesën e parë, me anë të Yuri Berchiche, Markel ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 23:34
Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola kundër Athletic Bilbaos në San Mames, në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga. Vendasit rrezikuan disa herë në pjesën e parë, me anë të Yuri Berchiche, Markel ...

Rakitic pas barazimit me Bilbaon: Ter Stegen jep shumë për skuadrën, është një nga më të mirët në botë
Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, e ka ngritur edhe një herë lart Marc-Andre ter Stegenin. Portieri gjerman ishte thjesht fantastik në barazimin pa gola ndaj Athletic Bilbao, duke u tregua vendimtar për ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 11:46
Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, e ka ngritur edhe një herë lart Marc-Andre ter Stegenin. Portieri gjerman ishte thjesht fantastik në barazimin pa gola ndaj Athletic Bilbao, duke u tregua vendimtar për ...

Ndalet Barcelona ndaj Bilbaos, Reali afrohet në 6 pikë
Barcelona nuk mori më shumë se një pikë në “San Mames” me Athletic Bilbaon, madje nëse katalanët nuk dolën të humbur nga kjo sfidë duhet të falënderojnë portierin Ter Stegen, që me disa pritje vendimtare, sidomos ndaj ...
Telegraf | 10-Feb-2019 23:28
Barcelona nuk mori më shumë se një pikë në “San Mames” me Athletic Bilbaon, madje nëse katalanët nuk dolën të humbur nga kjo sfidë duhet të falënderojnë portierin Ter Stegen, që me disa pritje vendimtare, sidomos ndaj ...

Valverde arsyeton barazimin me Bilbaon dhe flet rreth gjendjes së fundit të Messit
Barcelona ka barazuar pa gola si mysafire në stadiumin San Mames kundër Athletic Bilbaos. Pas takimit ka folur për “Movistar Partidazo” trajneri i kataluansve, Ernest Valverde, ku ka arsyetuar pikët e humbura kundër ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 07:59
Barcelona ka barazuar pa gola si mysafire në stadiumin San Mames kundër Athletic Bilbaos. Pas takimit ka folur për “Movistar Partidazo” trajneri i kataluansve, Ernest Valverde, ku ka arsyetuar pikët e humbura kundër ...

Barcelona shpëtoi në “San Mames”
6 pikë, kaq tani është diferenca mes Barçës e Realit pas barazimit me Bilbaon Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 23 në La Liga, duke barazuar 0-0 në “San Mames”, shkruan ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 11:23
6 pikë, kaq tani është diferenca mes Barçës e Realit pas barazimit me Bilbaon Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 23 në La Liga, duke barazuar 0-0 në “San Mames”, shkruan ...

Barcelona ndalet në transfertë nga Atletiko Bilbao
Barcelona nuk ka shkuar më shumë se një barazim në transfertën ndaj Atletiko Bilbaos. Skuadra baske rezultoi një “kockë e fortë” për katalanasit, ashtu siç ka ndodhur shpesh në përballjet midis këtyre dy skuadrave. Leo ...
GazetaTema | 10-Feb-2019 22:58
Barcelona nuk ka shkuar më shumë se një barazim në transfertën ndaj Atletiko Bilbaos. Skuadra baske rezultoi një “kockë e fortë” për katalanasit, ashtu siç ka ndodhur shpesh në përballjet midis këtyre dy skuadrave. Leo ...

Solari nuk zmbrapset, Realit i shtohen gjasat në Ligën e Kampionëve
Tekniku i Barcelonës, Ernesto Valverde, tregona se Messi është tërësisht i rikuperuar dhe së nuk ka vend për shqetësime. Skuadra e Barcelonës nuk arrit të shënoi fitore kundër skuadrës së Bilbaos në ndeshjen që u ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 10:39
Tekniku i Barcelonës, Ernesto Valverde, tregona se Messi është tërësisht i rikuperuar dhe së nuk ka vend për shqetësime. Skuadra e Barcelonës nuk arrit të shënoi fitore kundër skuadrës së Bilbaos në ndeshjen që u ...

Valverde: Messi është shumë mirë
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i hodhi poshtë sugjerimet se Lionel Messi nuk ishte plotësisht i rikuperuar për të qenë titullar në barazimin 0:0 ndaj Athletic Bilbaos. Lideri i La Ligës u ndal me barazim pa ...
Lexo | 11-Feb-2019 10:31
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i hodhi poshtë sugjerimet se Lionel Messi nuk ishte plotësisht i rikuperuar për të qenë titullar në barazimin 0:0 ndaj Athletic Bilbaos. Lideri i La Ligës u ndal me barazim pa ...

Valverde tregon për gjendjen me lëndimet të Messit
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i hodhi poshtë sugjerimet se Lionel Messi nuk ishte plotësisht i rikuperuar për të qenë titullar në barazimin 0:0 ndaj Athletic Bilbaos.. Lideri i La Ligës u ndal me barazim pa ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 10:23
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i hodhi poshtë sugjerimet se Lionel Messi nuk ishte plotësisht i rikuperuar për të qenë titullar në barazimin 0:0 ndaj Athletic Bilbaos.. Lideri i La Ligës u ndal me barazim pa ...

Heroi i Barcelonës është Ter Stegen
Barcelona nuk mori më shumë se një pikë në “San Mames” me Athletic Bilbaon, madje nëse katalanët nuk dolën të humbur nga kjo sfidë duhet të falënderojnë portierin Ter Stegen, që me disa pritje vendimtare nuk lejoi ...
InFokusi | 11-Feb-2019 09:47
Barcelona nuk mori më shumë se një pikë në “San Mames” me Athletic Bilbaon, madje nëse katalanët nuk dolën të humbur nga kjo sfidë duhet të falënderojnë portierin Ter Stegen, që me disa pritje vendimtare nuk lejoi ...

Valverde arsyeton barazimin me Bilbaon dhe flet rreth gjendjes së fundit të Messit
Barcelona ka barazuar pa gola si mysafire në stadiumin San Mames kundër Athletic Bilbaos. Pas takimit ka folur për “Movistar Partidazo” trajneri i kataluansve, Ernest Valverde, ku ka arsyetuar pikët e humbura kundër ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 08:41
Barcelona ka barazuar pa gola si mysafire në stadiumin San Mames kundër Athletic Bilbaos. Pas takimit ka folur për “Movistar Partidazo” trajneri i kataluansve, Ernest Valverde, ku ka arsyetuar pikët e humbura kundër ...

Notat e lojtarëve: Athletic Bilbao 0-0 Barcelona, Ter Stegen dhe Raul Garcia më të mirët
Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë luajtur baras në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga që u zhvillua në stadiumin San Mames. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e vendasve (6.73) është e ...
Telegrafi | 10-Feb-2019 23:06
Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë luajtur baras në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga që u zhvillua në stadiumin San Mames. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e vendasve (6.73) është e ...

Valverde arsyeton barazimin me Bilbaon dhe flet rreth gjendjes së fundit të Messit
Barcelona ka barazuar pa gola si mysafire në stadiumin San Mames kundër Athletic Bilbaos. Pas takimit ka folur për “Movistar Partidazo” trajneri i kataluansve, Ernest Valverde, ku ka arsyetuar pikët e humbura kundër ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 08:03
Barcelona ka barazuar pa gola si mysafire në stadiumin San Mames kundër Athletic Bilbaos. Pas takimit ka folur për “Movistar Partidazo” trajneri i kataluansve, Ernest Valverde, ku ka arsyetuar pikët e humbura kundër ...

VIDEO | Bilbao i bën nder Realit, Barcelona “ngec” në transfertën baske
Barcelona nuk ka shkuar më shumë se një barazim në transfertën ndaj Atletiko Bilbaos. Skuadra baske rezultoi një “kockë e fortë” për katalanasit, ashtu siç ka ndodhur shpesh në përballjet midis këtyre dy skuadrave. Leo ...
Shprehja | 11-Feb-2019 05:08
Barcelona nuk ka shkuar më shumë se një barazim në transfertën ndaj Atletiko Bilbaos. Skuadra baske rezultoi një “kockë e fortë” për katalanasit, ashtu siç ka ndodhur shpesh në përballjet midis këtyre dy skuadrave. Leo ...

Notat e lojtarëve: Athletic Bilbao 0-0 Barcelona, Ter Stegen dhe Raul Garcia më të mirët
Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë luajtur baras në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga që u zhvillua në stadiumin San Mames. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e vendasve (6.73) është e ...
E Dua Sportin | 10-Feb-2019 23:42
Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë luajtur baras në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga që u zhvillua në stadiumin San Mames. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e vendasve (6.73) është e ...

Barça ndalet nga Atletiko Bilbao, diferenca me Real vetem 6 pikë
Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola kundër Athletic Bilbaos në San Mames, në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga. Vendasit rrezikuan disa herë në pjesën e parë, me anë të Yuri Berchiche, Markel ...
Medial | 10-Feb-2019 23:34
Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola kundër Athletic Bilbaos në San Mames, në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga. Vendasit rrezikuan disa herë në pjesën e parë, me anë të Yuri Berchiche, Markel ...

Sarri: Nëse Abramovich më telefonon, atëherë do të isha i lumtur
Barcelona nuk ka arritur të fitojë kundër Athletic Bilbaos në San Mames, në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga që përfundoi pa gola. Vendasit rrezikuan disa herë në pjesën e parë, me anë të Yuri Berchiche, Markel ...
GazetaBlic | 10-Feb-2019 23:23
Barcelona nuk ka arritur të fitojë kundër Athletic Bilbaos në San Mames, në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga që përfundoi pa gola. Vendasit rrezikuan disa herë në pjesën e parë, me anë të Yuri Berchiche, Markel ...

Notat e lojtarëve: Athletic Bilbao 0-0 Barcelona, Ter Stegen dhe Raul Garcia më të mirët
Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë luajtur baras në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga që u zhvillua në stadiumin San Mames. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e vendasve (6.73) është e ...
AlMaKos | 10-Feb-2019 23:18
Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë luajtur baras në ndeshjen e javës së 23-të në La Liga që u zhvillua në stadiumin San Mames. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e vendasve (6.73) është e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved