ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:31

Protestë kundër planit të qeverisë. Edhe Socialistët e kundërshtojnë pavarësinë e Katalonisë!

Protestë kundër planit të qeverisë. Edhe Socialistët e kundërshtojnë pavarësinë e Katalonisë!
Edhe Socialistët e kundërshtojnë pavarësinë e Katalonisë. Grupet ekstreme djathtiste janë po ashtu pjesë e protestës nën moton “Për Spanjën e bashkuar. Zgjedhje menjëherë”. Mijëra protestues janë mbledhur në Madrid të ...
Standard | 11-Feb-2019 15:50
Edhe Socialistët e kundërshtojnë pavarësinë e Katalonisë. Grupet ekstreme djathtiste janë po ashtu pjesë e protestës nën moton “Për Spanjën e bashkuar. Zgjedhje menjëherë”. Mijëra protestues janë mbledhur në Madrid të ...

Protesta në Madrid kundër kryeministrit Sanchez: Tradhtoi Katalonjën
Dorëheqjen e kryeministrit Sanchez dhe zgjedhje të reja. Me mijëra spanjollë protestuan në Madrid duke akuzuar kryeministrin socialist se ka tradhtuar çështjen e Katalonjës duke emëruar një ndërmjetësues për Madridin ...
ABCNews | 11-Feb-2019 14:10
Dorëheqjen e kryeministrit Sanchez dhe zgjedhje të reja. Me mijëra spanjollë protestuan në Madrid duke akuzuar kryeministrin socialist se ka tradhtuar çështjen e Katalonjës duke emëruar një ndërmjetësues për Madridin ...

Protestat e Spanjës
Dhjetëra mijëra njerëz hodhën në rrugë të dielën në Madrid për të kundërshtuar çdo lëshim nga socialistët në pushtet ndaj separatistëve të Katalonjës. Kjo vjen përpara një gjyqi të martën që do të dërgojë shefat e ...
Medial | 11-Feb-2019 12:28
Dhjetëra mijëra njerëz hodhën në rrugë të dielën në Madrid për të kundërshtuar çdo lëshim nga socialistët në pushtet ndaj separatistëve të Katalonjës. Kjo vjen përpara një gjyqi të martën që do të dërgojë shefat e ...

Madrit, protestë kundër planit të Sanches, për Katalonjën
Mijëra persona u mblodhën në qendër të Madridit në një protestë të organizuar nga partitë e qendrës së djathtë, kundër planit të qeverisë spanjolle për t’i lehtësuar tensionet në rajonin e Katalonjës. Thirrja për ...
RTSH | 11-Feb-2019 11:04
Mijëra persona u mblodhën në qendër të Madridit në një protestë të organizuar nga partitë e qendrës së djathtë, kundër planit të qeverisë spanjolle për t’i lehtësuar tensionet në rajonin e Katalonjës. Thirrja për ...

Protesta masive në Madrid kundër planit të kryeministrit Sanchez
Mijëra persona u mblodhën dje në qendër të Madridit në një protestë të organizuar nga partitë e qendrës së djathtë, kundër planit të qeverisë spanjolle për t’i lehtësuar tensionet në rajonin e Katalonjës. Thirrja për ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 10:43
Mijëra persona u mblodhën dje në qendër të Madridit në një protestë të organizuar nga partitë e qendrës së djathtë, kundër planit të qeverisë spanjolle për t’i lehtësuar tensionet në rajonin e Katalonjës. Thirrja për ...

Protesta masive në Madrid kundër planit të kryeministrit Sanchez
Mijëra persona u mblodhën dje në qendër të Madridit në një protestë të organizuar nga partitë e qendrës së djathtë, kundër planit të qeverisë spanjolle për t’i lehtësuar tensionet në rajonin e Katalonjës. Thirrja për ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 10:38
Mijëra persona u mblodhën dje në qendër të Madridit në një protestë të organizuar nga partitë e qendrës së djathtë, kundër planit të qeverisë spanjolle për t’i lehtësuar tensionet në rajonin e Katalonjës. Thirrja për ...

Kryeministri spanjoll në vështirësi: protesta dhe debate për buxhetin
Kryeministri spanjoll Pedro Sanchez po ndjen vështirësi nga të dyja anët pasi mijëra protestues marshuan në Madrid për të kërkuar zgjedhje të parakohshme dhe planet e tij të buxhetit kërcënojnë të nxisin debate. ...
Monitor | 11-Feb-2019 10:37
Kryeministri spanjoll Pedro Sanchez po ndjen vështirësi nga të dyja anët pasi mijëra protestues marshuan në Madrid për të kërkuar zgjedhje të parakohshme dhe planet e tij të buxhetit kërcënojnë të nxisin debate. ...

Protesta masive në Madrid kundër planit të kryeministrit Sanchez
Mijëra persona u mblodhën dje në qendër të Madridit në një protestë të organizuar nga partitë e qendrës së djathtë, kundër planit të qeverisë spanjolle për t’i lehtësuar tensionet në rajonin e Katalonjës. Thirrja për ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 10:22
Mijëra persona u mblodhën dje në qendër të Madridit në një protestë të organizuar nga partitë e qendrës së djathtë, kundër planit të qeverisë spanjolle për t’i lehtësuar tensionet në rajonin e Katalonjës. Thirrja për ...

Tensionet me Katalonjën: Opozita spanjolle në protestë kundër bisedimeve
Dhjetëra mijëra vetë mbushën rrugët e Madridit në një protestë të organizuar nga Partitë e djathta kundër planeve të qeverisë për të zbutur tensionet me Katalonjën. Partia Popullore PP dhe Ciudadanos (Qytetarët) ishin ...
GazetaTema | 10-Feb-2019 19:57
Dhjetëra mijëra vetë mbushën rrugët e Madridit në një protestë të organizuar nga Partitë e djathta kundër planeve të qeverisë për të zbutur tensionet me Katalonjën. Partia Popullore PP dhe Ciudadanos (Qytetarët) ishin ...

‘Katalonia’, protesta masive në Spanjë kundër bisedimeve
SPANJE Mijëra protestues janë mbledhur në Madrid të dielën në shenjë qëndresë kundër planit të Qeverisë spanjolle të uljes së tensioneve në rajonin e Katalonisë. Partia Qendrore Djathtiste dhe Partia Qytetare, kanë ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 18:00
SPANJE Mijëra protestues janë mbledhur në Madrid të dielën në shenjë qëndresë kundër planit të Qeverisë spanjolle të uljes së tensioneve në rajonin e Katalonisë. Partia Qendrore Djathtiste dhe Partia Qytetare, kanë ...

Spanjë, e djathta proteston ndaj negociatave me Katalonjën
Mijëra vetë marshuan të dielën në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, duke iu përgjigjur thirrjes së partive politike të krahut të djathtë, për të protestuar negocitatat e qeverisë me separatistët katalonjas. Me flamuj ...
Gazeta Shqip | 10-Feb-2019 22:53
Mijëra vetë marshuan të dielën në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, duke iu përgjigjur thirrjes së partive politike të krahut të djathtë, për të protestuar negocitatat e qeverisë me separatistët katalonjas. Me flamuj ...

Partitë e djathta kërkojnë dorëheqjen e kryeministrit spanjoll
Mijëra vetë marshuan të dielën në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, duke iu përgjigjur thirrjes së partive politike të krahut të djathtë, për të protestuar negociatat e qeverisë me separatistët katalonjas. Me flamuj ...
Medial | 11-Feb-2019 01:03
Mijëra vetë marshuan të dielën në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, duke iu përgjigjur thirrjes së partive politike të krahut të djathtë, për të protestuar negociatat e qeverisë me separatistët katalonjas. Me flamuj ...

Partitë e djathta kërkojnë dorëheqjen e kryeministrit spanjoll
Me flamuj spanjollë në duar, përkrahësit e Partisë Popullore konservatore dhe Vox të së djathtës së skajshme, dolën në rrugët e Madridit për të kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Pedro Sanchez. Javën e kaluar me ...
Lajminet | 10-Feb-2019 23:56
Me flamuj spanjollë në duar, përkrahësit e Partisë Popullore konservatore dhe Vox të së djathtës së skajshme, dolën në rrugët e Madridit për të kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Pedro Sanchez. Javën e kaluar me ...

Protesta masive në Madrid kundër politikave të bisedimeve për Katalonian
Mijëra protestues u mblodhën në Madrid të dielën për të kundërshtuar planin e Qeverisë spanjolle të uljes së tensioneve në rajonin e Katalonisë. Partia Qendrore Djathtiste dhe Partia Qytetare, kanë thirrur protestën ...
VizionPlus | 10-Feb-2019 19:39
Mijëra protestues u mblodhën në Madrid të dielën për të kundërshtuar planin e Qeverisë spanjolle të uljes së tensioneve në rajonin e Katalonisë. Partia Qendrore Djathtiste dhe Partia Qytetare, kanë thirrur protestën ...

Protesta masive në Madrid kundër planit të kryeministrit Sanchez
Mijëra persona u mblodhën në qendër të Madridit në një protestë të organizuar nga partitë e qendrës së djathtë, kundër planit të qeverisë spanjolle për t’i lehtësuar tensionet në rajonin e Katalonjës. Thirrja për ...
Koha.net | 10-Feb-2019 23:33
Mijëra persona u mblodhën në qendër të Madridit në një protestë të organizuar nga partitë e qendrës së djathtë, kundër planit të qeverisë spanjolle për t’i lehtësuar tensionet në rajonin e Katalonjës. Thirrja për ...

‘Katalonia’, protesta masive në Spanjë kundër bisedimeve
Mijëra protestues janë mbledhur në Madrid të dielën në shenjë qëndresë kundër planit të Qeverisë spanjolle të uljes së tensioneve në rajonin e Katalonisë. Partia Qendrore Djathtiste dhe Partia Qytetare, kanë thirrur ...
Telegraf | 10-Feb-2019 18:05
Mijëra protestues janë mbledhur në Madrid të dielën në shenjë qëndresë kundër planit të Qeverisë spanjolle të uljes së tensioneve në rajonin e Katalonisë. Partia Qendrore Djathtiste dhe Partia Qytetare, kanë thirrur ...

Protestat kundër qeverisë në Madrid
Dhjetra mijëra persona u mblodhën në Madrid në një protestë të organizuar nga partitë e krahut të djathtë kundër planit të qëverisë spanjolle që synon reduktimin e tensioneve në krahinën e Katalonjjës. Partia Popullore ...
RTSH | 10-Feb-2019 22:19
Dhjetra mijëra persona u mblodhën në Madrid në një protestë të organizuar nga partitë e krahut të djathtë kundër planit të qëverisë spanjolle që synon reduktimin e tensioneve në krahinën e Katalonjjës. Partia Popullore ...

Protesta masive në Madrid kundër politikave të bisedimeve për Kataloninë
Mijëra protestues u mblodhën në Madrid të dielën për të kundërshtuar planin e Qeverisë spanjolle të uljes së tensioneve në rajonin e Katalonisë. Partia Qendrore Djathtiste dhe Partia Qytetare, kanë thirrur protestën ...
Koha.mk | 10-Feb-2019 20:31
Mijëra protestues u mblodhën në Madrid të dielën për të kundërshtuar planin e Qeverisë spanjolle të uljes së tensioneve në rajonin e Katalonisë. Partia Qendrore Djathtiste dhe Partia Qytetare, kanë thirrur protestën ...

Spanjë, opozita në protestë kundër bisedimeve me Katalonjën
Dhjetëra mijëra vetë mbushën rrugët e Madridit në një protestë të organizuar nga Partitë e djathta kundër planeve të qeverisë për të zbutur tensionet me Katalonjën. Partia Popullore PP dhe Ciudadanos (Qytetarët) ishin ...
Aktuale.MK | 10-Feb-2019 20:31
Dhjetëra mijëra vetë mbushën rrugët e Madridit në një protestë të organizuar nga Partitë e djathta kundër planeve të qeverisë për të zbutur tensionet me Katalonjën. Partia Popullore PP dhe Ciudadanos (Qytetarët) ishin ...

Spanjë, opozita në protestë kundër bisedimeve me Katalonjën
Dhjetëra mijëra vetë mbushën rrugët e Madridit në një protestë të organizuar nga Partitë e djathta kundër planeve të qeverisë për të zbutur tensionet me Katalonjën. Partia Popullore PP dhe Ciudadanos (Qytetarët) ishin ...
TetovaSot | 10-Feb-2019 20:25
Dhjetëra mijëra vetë mbushën rrugët e Madridit në një protestë të organizuar nga Partitë e djathta kundër planeve të qeverisë për të zbutur tensionet me Katalonjën. Partia Popullore PP dhe Ciudadanos (Qytetarët) ishin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved