ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 18:15

Prof.Lisen Bashkurti: Shkodra e Shqipërisë dhe Veriu i Kosovës-Paralele historike

Prof.Lisen Bashkurti: Shkodra e Shqipërisë dhe Veriu i Kosovës-Paralele historike
Debati i nisur për ndarjen e Veriut të Kosovës si pjesë e marrëveshjes përfundimtare për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi tanimë vetëm sa ka shpërthyer në sipërfaqe. E themi këtë, sepse në të vërtetë, përpjekja ...
Telegraf | 11-Feb-2019 13:17
Debati i nisur për ndarjen e Veriut të Kosovës si pjesë e marrëveshjes përfundimtare për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi tanimë vetëm sa ka shpërthyer në sipërfaqe. E themi këtë, sepse në të vërtetë, përpjekja ...

Shkodra e Shqipërisë dhe Veriu i Kosovës-Paralele historike
Prof.Lisen Bashkurti Debati i nisur për ndarjen e Veriut të Kosovës si pjesë e marrëveshjes përfundimtare për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi tanimë vetëm sa ka shpërthyer në sipërfaqe. E themi këtë, sepse në ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 13:09
Prof.Lisen Bashkurti Debati i nisur për ndarjen e Veriut të Kosovës si pjesë e marrëveshjes përfundimtare për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi tanimë vetëm sa ka shpërthyer në sipërfaqe. E themi këtë, sepse në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved