ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Presidenti malazez në SHBA, ndryshe nga herët tjera!

Presidenti malazez në SHBA, ndryshe nga herët tjera!
Sot në rrugët e Washington DC po lëvizë një kamion me banderolë me mbishkrim “Njohu me Presidentin e Malit të Zi – Njeriu i vitit 2015 në Krim të Organizuar – Milo Djukanovic” dhe e shoqëruar me fotografinë e tij. Në ...
Arbresh | 11-Feb-2019 19:57
Sot në rrugët e Washington DC po lëvizë një kamion me banderolë me mbishkrim “Njohu me Presidentin e Malit të Zi – Njeriu i vitit 2015 në Krim të Organizuar – Milo Djukanovic” dhe e shoqëruar me fotografinë e tij. Në ...

Presidenti malazez në SHBA, ndryshe nga herët tjera!
Sot në rrugët e Washington DC po lëvizë një kamion me banderolë me mbishkrim “Njohu me Presidentin e Malit të Zi – Njeriu i vitit 2015 në Krim të Organizuar – Milo Djukanovic” dhe e shoqëruar me fotografinë e tij. Në ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 19:49
Sot në rrugët e Washington DC po lëvizë një kamion me banderolë me mbishkrim “Njohu me Presidentin e Malit të Zi – Njeriu i vitit 2015 në Krim të Organizuar – Milo Djukanovic” dhe e shoqëruar me fotografinë e tij. Në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved