ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:30

Portret i pautorizuar nga familja e një polici në azil!

Portret i pautorizuar nga familja e një polici në azil!
Nga Anila Hoxha/ Lori Pepkola eshte 19 vjece. Ambicia e saj ishte te ndihmonte kedo qe ka probleme shendetesore andaj dhe ju perkushtua shkolles, dega farmaci. Per shkak se familja e saj nuk jetonte ne kryeqytet u ...
Lexo | 11-Feb-2019 21:14
Nga Anila Hoxha/ Lori Pepkola eshte 19 vjece. Ambicia e saj ishte te ndihmonte kedo qe ka probleme shendetesore andaj dhe ju perkushtua shkolles, dega farmaci. Per shkak se familja e saj nuk jetonte ne kryeqytet u ...

“Si të vrasim një polic!”, reagimi i ashpër i gazetares: Pepkola dhe vajzat e tij enden rrugëve të azilit….
Gazetarja e kronikës Anila Hoxha përmes një shkrimi në faqen e saj në facebook është ndalur tek trajtimi që iu bëhet policëve të karrierës në në mënyrë absurde nga ana e shtetit. Ajo është ndalur te familja e Shkëlqim ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 15:54
Gazetarja e kronikës Anila Hoxha përmes një shkrimi në faqen e saj në facebook është ndalur tek trajtimi që iu bëhet policëve të karrierës në në mënyrë absurde nga ana e shtetit. Ajo është ndalur te familja e Shkëlqim ...

Portret i pautorizuar nga familja e një polici në azil!
Nga Anila Hoxha Lori Pepkola eshte 19 vjece. Ambicia e saj ishte te ndihmonte kedo qe ka probleme shendetesore andaj dhe ju perkushtua shkolles, dega farmaci. Per shkak se familja e saj nuk jetonte ne kryeqytet u ...
Java News | 11-Feb-2019 11:43
Nga Anila Hoxha Lori Pepkola eshte 19 vjece. Ambicia e saj ishte te ndihmonte kedo qe ka probleme shendetesore andaj dhe ju perkushtua shkolles, dega farmaci. Per shkak se familja e saj nuk jetonte ne kryeqytet u ...

Portret i pautorizuar nga familja e një polici në azil!
Nga Anila Hoxha – Lori Pepkola eshte 19 vjece. Ambicia e saj ishte te ndihmonte kedo qe ka probleme shendetesore andaj dhe ju perkushtua shkolles, dega farmaci. Per shkak se familja e saj nuk jetonte ne kryeqytet u ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 11:22
Nga Anila Hoxha – Lori Pepkola eshte 19 vjece. Ambicia e saj ishte te ndihmonte kedo qe ka probleme shendetesore andaj dhe ju perkushtua shkolles, dega farmaci. Per shkak se familja e saj nuk jetonte ne kryeqytet u ...

Portret i pautorizuar nga familja e një polici në azil!
Nga Anila Hoxha Lori Pepkola eshte 19 vjece. Ambicia e saj ishte te ndihmonte kedo qe ka probleme shendetesore andaj dhe ju perkushtua shkolles, dega farmaci. Per shkak se familja e saj nuk jetonte ne kryeqytet u ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 11:18
Nga Anila Hoxha Lori Pepkola eshte 19 vjece. Ambicia e saj ishte te ndihmonte kedo qe ka probleme shendetesore andaj dhe ju perkushtua shkolles, dega farmaci. Per shkak se familja e saj nuk jetonte ne kryeqytet u ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved