ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:41

Elbasan/ Përplasen tre mjete, dy pasagjerë përfundojnë në spital

Elbasan/ Përplasen tre mjete, dy pasagjerë përfundojnë në spital
ELBASAN Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy shtetasve ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Nga të dhënat e para raportohet se tre mjete janë përfshirë në aksident në unazën e qytetit pranë vendit të quajtur ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 10:17
ELBASAN Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy shtetasve ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Nga të dhënat e para raportohet se tre mjete janë përfshirë në aksident në unazën e qytetit pranë vendit të quajtur ...

Gramsh/ Makina përplaset me motoçikletën, plagoset 18-vjeçari
GRAMSH Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zgjup Fushë të Gramshit, ku janë përplasur një motoçikletë dhe një mjet. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i motoçikletës, 18 vjeçari me ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 19:33
GRAMSH Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zgjup Fushë të Gramshit, ku janë përplasur një motoçikletë dhe një mjet. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i motoçikletës, 18 vjeçari me ...

Arrestohet 25-vjeçari, dyshohet se kreu vrasjen në Pukë
Policia e Pukës ka njoftuar se ka arritur të vërë në pranga autorin e dyshuar të vrasjes së ndodhur në këtë qytet më datën 8 Shkurt.
Top Channel | 10-Feb-2019 12:18
Policia e Pukës ka njoftuar se ka arritur të vërë në pranga autorin e dyshuar të vrasjes së ndodhur në këtë qytet më datën 8 Shkurt.

Elbasan/ Përplasen 3 mjete, 2 të plagosur
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas njoftimit të policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si pasojë ...
Telegraf | 11-Feb-2019 10:26
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas njoftimit të policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si pasojë ...

Gramsh/ Makina përplaset me motoçikletën, plagoset 18-vjeçari
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zgjup Fushë të Gramshit, ku janë përplasur një motoçikletë dhe një mjet. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i motoçikletës, 18 vjeçari me iniciale ...
Telegraf | 10-Feb-2019 19:43
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zgjup Fushë të Gramshit, ku janë përplasur një motoçikletë dhe një mjet. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i motoçikletës, 18 vjeçari me iniciale ...

Përplasen 3 automjete, 2 të plagosur
Në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, Elbasan, janë përplasur 3 mjete. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar 2 pasagjer të cilët janë transportuar në Spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 10:53
Në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, Elbasan, janë përplasur 3 mjete. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar 2 pasagjer të cilët janë transportuar në Spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ...

Vrasja e 30-vjeçarit në Pukë, vetëdorëzohet autori (Emri)
PUKË Dy ditë pas vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë policia ka arrestuar autorin. Zyrtarisht bëhet e ditur se në vijim të informacionit për vrasjen në Pukë u ndalua autori i dyshuar i vrasjes të ndodhur ne 8 ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 10:32
PUKË Dy ditë pas vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë policia ka arrestuar autorin. Zyrtarisht bëhet e ditur se në vijim të informacionit për vrasjen në Pukë u ndalua autori i dyshuar i vrasjes të ndodhur ne 8 ...

Vrasja në Pukë, policia arreston autorin 25-vjeçar (DETAJE)
Policia ka arritur të vërë në pranga 25-vjeçari Enderis Dodaj, i cili akuzohet për vrasjen e një Petrit Bibë, 30 vjeç, mbrëmjen e së premtes në Pukë. Lajmi është bërë i ditur nga policia, e cila me anë të një njoftimi ...
Telegraf | 10-Feb-2019 12:24
Policia ka arritur të vërë në pranga 25-vjeçari Enderis Dodaj, i cili akuzohet për vrasjen e një Petrit Bibë, 30 vjeç, mbrëmjen e së premtes në Pukë. Lajmi është bërë i ditur nga policia, e cila me anë të një njoftimi ...

Pukë/ Vrau kolegun me armë zjarri, arrestohet 25 vjeçari
Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të ngjarjes së ndodhur dy ditë më parë në Pukë, ku mbeti i vrarë shteasi me inicialet P.B. Sipas policisë shtetasi i arrestuar është me inicialet E.D., 25 vjeç, nga Tirana. 25 ...
VizionPlus | 10-Feb-2019 11:18
Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të ngjarjes së ndodhur dy ditë më parë në Pukë, ku mbeti i vrarë shteasi me inicialet P.B. Sipas policisë shtetasi i arrestuar është me inicialet E.D., 25 vjeç, nga Tirana. 25 ...

Përfshihen në aksident 3 makina
Tre persona mbetën të plagosur në një aksident të ndodhur këtë të premte në Berat. Tre automjete u përplasën me njëra-tjetrën rreth orës 11:20 pranë fshatit Moravë, në aksin rrugor Berat-Poshnje. Sipas policisë, ...
TV Klan | 09-Nov-2018 12:38
Tre persona mbetën të plagosur në një aksident të ndodhur këtë të premte në Berat. Tre automjete u përplasën me njëra-tjetrën rreth orës 11:20 pranë fshatit Moravë, në aksin rrugor Berat-Poshnje. Sipas policisë, ...

Tre makina përplasen në Elbasan, plagosen dy persona
Një aksident në seri ka ndodhur në orët e para te kesaj te hene në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ndodhi në Unazën Jugore vendin e njohur si “Kryqëzimi i kinezëve”. Tre automjete janë përplasur mes tyre për pasojë kanë ...
ABCNews | 11-Feb-2019 10:46
Një aksident në seri ka ndodhur në orët e para te kesaj te hene në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ndodhi në Unazën Jugore vendin e njohur si “Kryqëzimi i kinezëve”. Tre automjete janë përplasur mes tyre për pasojë kanë ...

Patos/ Pas sherrit e qëlloi me thikë 46-vjeçarin, kapet agresori
FIER Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e kësaj të shtune në qytetin e Patosit ku disa persona u përfshin në një sherr masiv. Mësohet se në përplasje e sipër, njëri prej tyre ka qëlluar me thikë një 46-vjeçar i ...
BalkanWeb | 09-Feb-2019 21:23
FIER Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e kësaj të shtune në qytetin e Patosit ku disa persona u përfshin në një sherr masiv. Mësohet se në përplasje e sipër, njëri prej tyre ka qëlluar me thikë një 46-vjeçar i ...

Pukë, vrau shokun nga pakujdesia, vetëdorëzohet 25-vjeçari
Dy ditë pas vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë policia ka arrestuar autorin. Mësohet se është vënë në pranga, Enderis Dodaj 25-vjeç. Ai vrau me armë zjarri Petrit Bibën 30-vjeç nga Mirdita, punonjës i HEC-it. ...
Gazeta Shqip | 10-Feb-2019 10:52
Dy ditë pas vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë policia ka arrestuar autorin. Mësohet se është vënë në pranga, Enderis Dodaj 25-vjeç. Ai vrau me armë zjarri Petrit Bibën 30-vjeç nga Mirdita, punonjës i HEC-it. ...

Përplasen tre makina në Elbasan, të paktën dy të plagosur
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Mësohet se në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, janë përplasur tre mjete. Për pasojë janë dëmtuar dy pasagjerë, ...
Java News | 11-Feb-2019 11:04
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Mësohet se në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, janë përplasur tre mjete. Për pasojë janë dëmtuar dy pasagjerë, ...

Aksidenti, dy persona në spital
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas njoftimit të policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si pasojë ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 10:54
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas njoftimit të policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si pasojë ...

Përplasen 3 makina në Elbasan, 2 të plagosur
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si pasojë janë ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 10:40
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si pasojë janë ...

Makina përplas motoçikletën, plagoset 18 vjeçari në Gramsh
Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në Gramsh ku si pasojë është plagosur një 18-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zgjup Fushë, sipas policisë në aksident janë përfshirë një makinë dhe një ...
VizionPlus | 09-Feb-2019 21:47
Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në Gramsh ku si pasojë është plagosur një 18-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zgjup Fushë, sipas policisë në aksident janë përfshirë një makinë dhe një ...

Vrasja e 30-vjeçarit në Pukë, arrestohet autori
Dy ditë pas vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë policia ka arrestuar autorin, 25-vjeçarin Enderis Doda. Zyrtarisht bëhet e ditur se u ndalua autori i dyshuar i vrasjes të ndodhur ne 8 shkurt 2019 ku mbeti i vrarë ...
Lapsi | 10-Feb-2019 10:47
Dy ditë pas vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë policia ka arrestuar autorin, 25-vjeçarin Enderis Doda. Zyrtarisht bëhet e ditur se u ndalua autori i dyshuar i vrasjes të ndodhur ne 8 shkurt 2019 ku mbeti i vrarë ...

Fier/ Plagosja me thika, në pranga 45-vjeçari
Policia e Fierit ka bërë të ditur se ka ndaluar një person i cili është autori i dyshuar i plagosjes me thikë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Patos. I arrestuar është 45-vjeçari me inicialet A. M. ‘Në vijim të ngjarjes ...
Telegraf | 09-Feb-2019 21:20
Policia e Fierit ka bërë të ditur se ka ndaluar një person i cili është autori i dyshuar i plagosjes me thikë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Patos. I arrestuar është 45-vjeçari me inicialet A. M. ‘Në vijim të ngjarjes ...

Vret shokun e ngushtë me armë, shqiptari tregon sesi ndodhi ngjarja e rëndë në Pukë
Edhe pas ndërhyrjes së mjekëve, Petrit Biba nuk mundi t’u shpëtonte plagëve që kishte marrë në bark. Ai ka treguar se me viktimën kanë qenë miq të ngushtë, dhe në momentin e ngjarjes kanë qenë duke luajtur me armën, e ...
Medial | 10-Feb-2019 18:14
Edhe pas ndërhyrjes së mjekëve, Petrit Biba nuk mundi t’u shpëtonte plagëve që kishte marrë në bark. Ai ka treguar se me viktimën kanë qenë miq të ngushtë, dhe në momentin e ngjarjes kanë qenë duke luajtur me armën, e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved