ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 19:41

Veseli mbledh krerët e shtetit, diskutohet për dialogun

Veseli mbledh krerët e shtetit, diskutohet për dialogun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe ekipin shtetëror për dialog. Telegrafi merr vesh se takimi ka nisur në orën 12:00, dhe temë diskutimi nuk është taksa. Pjesë e këtij ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 12:19
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe ekipin shtetëror për dialog. Telegrafi merr vesh se takimi ka nisur në orën 12:00, dhe temë diskutimi nuk është taksa. Pjesë e këtij ...

Përfundon takimi, askush nuk deklarohet për medie
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i krerëve të shtetit. Pas më shumë se një orë diskutimi, ka përfunduar para pak çastesh takimi i thirrur nga kryeparlamentari Kadri Veseli. Në këtë takim mori pjesë presidenti ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 13:25
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i krerëve të shtetit. Pas më shumë se një orë diskutimi, ka përfunduar para pak çastesh takimi i thirrur nga kryeparlamentari Kadri Veseli. Në këtë takim mori pjesë presidenti ...

Përfundon takimi i liderëve, dakordohen për unitet të skenës politike në procesin e dialogut
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takim të përbashkët Presidentin Hashim Thaçi, Kryeministrin Ramush Haradinaj, Bashkëkryesuesin e Delegacionit Shtetëror për Dialog, Fatmir ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 13:25
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takim të përbashkët Presidentin Hashim Thaçi, Kryeministrin Ramush Haradinaj, Bashkëkryesuesin e Delegacionit Shtetëror për Dialog, Fatmir ...

Përfundon takimi i krerëve, nesër platforma për dialogun në Kuvend
Para pak minutash ka përfunduar takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj Ky takim është iniciuar ...
Gazeta Monitor | 11-Feb-2019 13:24
Para pak minutash ka përfunduar takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj Ky takim është iniciuar ...

Përfundon takimi pa rezultate, Haradinaj nuk pranon pezullimin e taksës
Kryeministri, Ramush Haradinaj, nuk po arrinë të bindet nga krerët e shtetit për të pezulluar taksën pavarësisht presionit ndërkombëtar të ushtruar përmes liderëve të shtetit. “Nuk ka pezullim të takës”, thonë burime ...
Arbresh | 11-Feb-2019 13:21
Kryeministri, Ramush Haradinaj, nuk po arrinë të bindet nga krerët e shtetit për të pezulluar taksën pavarësisht presionit ndërkombëtar të ushtruar përmes liderëve të shtetit. “Nuk ka pezullim të takës”, thonë burime ...

Haradinaj del nga takimi me ekipin negociator, Thaçin e Veselin
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sopa ka dal nga takimi me ekipin negociator, presidentin Thaci dhe kryeparlamentarin Veseli raporton "Zeri.info". LEXO EDHE: Hoxhaj e Limaj dalin nga takimi me krerët e shtetit ...
Zeri | 11-Feb-2019 13:12
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sopa ka dal nga takimi me ekipin negociator, presidentin Thaci dhe kryeparlamentarin Veseli raporton "Zeri.info". LEXO EDHE: Hoxhaj e Limaj dalin nga takimi me krerët e shtetit ...

Haradinaj e Limaj dalin nga takimi, nuk flasin për mediet
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, kanë dalë nga takimi i përbashkët i krerëve të shtetit, raporton Ekonomia Online. Ata nuk janë deklaruar për medie. Kryetari i Kuvendit të ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 13:09
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, kanë dalë nga takimi i përbashkët i krerëve të shtetit, raporton Ekonomia Online. Ata nuk janë deklaruar për medie. Kryetari i Kuvendit të ...

Hoxhaj e Limaj dalin nga takimi me krerët e shtetit
Zëvendës kryeministri Enver Hoxhaj dhe bashkryesuesi i ekipit negociator me Serbinë, Fatmir Limaj sapo dolën nga takimi me liderët shtetëror raporton "Zeri.info". Presidenti Hashim Thaçi ka mbledh sot në një takim në ...
Zeri | 11-Feb-2019 13:08
Zëvendës kryeministri Enver Hoxhaj dhe bashkryesuesi i ekipit negociator me Serbinë, Fatmir Limaj sapo dolën nga takimi me liderët shtetëror raporton "Zeri.info". Presidenti Hashim Thaçi ka mbledh sot në një takim në ...

Presioni rreth taksës, fillon takimi i Veselit me liderët
Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, ka pritur në takim liderët e vendit, përpjekje e rradhës për pezullim të taksës ndaj Serbisë. Në këtë takim janë të pranishëm Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, Kryeministri i Kosovës, ...
Arbresh | 11-Feb-2019 13:01
Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, ka pritur në takim liderët e vendit, përpjekje e rradhës për pezullim të taksës ndaj Serbisë. Në këtë takim janë të pranishëm Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, Kryeministri i Kosovës, ...

Mblidhen përsëri krerët e shtetit
Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët e shtetit. Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi, ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 12:51
Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët e shtetit. Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi, ...

Nis takimi i krerëve të shtetit
Para pak minutash ka nisur takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj Ky takim është inicuar nga ...
Gazeta Monitor | 11-Feb-2019 12:45
Para pak minutash ka nisur takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj Ky takim është inicuar nga ...

Mblidhen përsëri krerët e shtetit
Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj. Lajmi.net merr vesh se ky takim do të mbahet në Kuvendin e ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 12:38
Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj. Lajmi.net merr vesh se ky takim do të mbahet në Kuvendin e ...

Krerët e shtetit të Kosovës diskutojnë për dialogun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Vesel ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe bashkëkryesuesit e ekipit shtetëror të dialogut me Serbinë. Takimi po mbahet në kabinetin e Kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, dhe po ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 12:36
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Vesel ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe bashkëkryesuesit e ekipit shtetëror të dialogut me Serbinë. Takimi po mbahet në kabinetin e Kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, dhe po ...

Krerët e shtetit diskutojnë për dialogun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Vesel ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe bashkëkryesuesit e ekipit shtetëror të dialogut.
Kosova Press | 11-Feb-2019 12:22
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Vesel ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe bashkëkryesuesit e ekipit shtetëror të dialogut.

Mblidhen përsëri krerët e shtetit
Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët e shtetit. Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi, ...
InFokusi | 11-Feb-2019 12:16
Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët e shtetit. Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi, ...

Liderët në takim të përbashkët, diskutohet për dialogun
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj,kryeparlamentari Kadri Veseli si dhe zv/kryeministri Fatmir Limaj do të zhvillojnë një takim brenda Kuvendit të Kosovës. Sipas burimeve të Indeksonline, ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 12:11
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj,kryeparlamentari Kadri Veseli si dhe zv/kryeministri Fatmir Limaj do të zhvillojnë një takim brenda Kuvendit të Kosovës. Sipas burimeve të Indeksonline, ...

Mblidhen krerët e shtetit, diskutojnë për dialogun me Serbinë
Kryeministri, Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj janë parë duke hyrë në anën e pasme të Kuvendit për në presidencë, raporton Ekonomia Online. Të dy bashkë me kreun e Kuvendit, Kadri Veseli, do të ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 12:08
Kryeministri, Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj janë parë duke hyrë në anën e pasme të Kuvendit për në presidencë, raporton Ekonomia Online. Të dy bashkë me kreun e Kuvendit, Kadri Veseli, do të ...

Veseli fton krerët e shtetit për Dialogun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ftuar krerët e shtetit, presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj, si dhe bashkëkryesuesit e Dialogut Fatmir Limajn e Shpend Ahmetin, në një takim në ...
Koha.net | 11-Feb-2019 12:07
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ftuar krerët e shtetit, presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj, si dhe bashkëkryesuesit e Dialogut Fatmir Limajn e Shpend Ahmetin, në një takim në ...

Thaçi takon Haradinajn, Veselin e Limajn- flasin për dialogun
Presidenti, Hashim Thaçi, do të mbledh në një takim në zyrat e tij kryeministrin Ramush Haradinaj, kryekuvendarin Kadri Veseli si dhe kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj. Takimi që mbahet në orën 12:00 ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 12:01
Presidenti, Hashim Thaçi, do të mbledh në një takim në zyrat e tij kryeministrin Ramush Haradinaj, kryekuvendarin Kadri Veseli si dhe kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj. Takimi që mbahet në orën 12:00 ...

Veseli thërret në takim Thaçin dhe Haradinajn, diskutohet për dialogun
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj si dhe kryeparlametnari Kadri Veseli do të zhvillojnë një takim brenda Kuvendit të Kosovës. Sipas burimeve të Indeksonline, takimi në fjalë është iniciuar ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 12:01
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj si dhe kryeparlametnari Kadri Veseli do të zhvillojnë një takim brenda Kuvendit të Kosovës. Sipas burimeve të Indeksonline, takimi në fjalë është iniciuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved