ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:06

Paloka: Kemi presion nga qytetarët, duan largimin me forcë të Ramës

Paloka: Kemi presion nga qytetarët, duan largimin me forcë të Ramës
Edi Paloka, nënkryetar i PD-së dhe Kuvendit, paralajmëron kryeministrin Edi Rama se më 16 shkurt shqiptarët do të derdhen në rrugë, ndaj ai ka në dorë që të zgjedhë formën e largimit nga qeveria. “Në të kundërt – thotë ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 16:41
Edi Paloka, nënkryetar i PD-së dhe Kuvendit, paralajmëron kryeministrin Edi Rama se më 16 shkurt shqiptarët do të derdhen në rrugë, ndaj ai ka në dorë që të zgjedhë formën e largimit nga qeveria. “Në të kundërt – thotë ...

Paloka: Kemi presion nga qytetarët, duan largimin me forcë të Ramës
Edi Paloka, nënkryetar i PD-së dhe Kuvendit, paralajmëron kryeministrin Edi Rama se më 16 shkurt shqiptarët do të derdhen në rrugë, ndaj ai ka në dorë që të zgjedhë formën e largimit nga qeveria. “Në të kundërt – thotë ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 16:22
Edi Paloka, nënkryetar i PD-së dhe Kuvendit, paralajmëron kryeministrin Edi Rama se më 16 shkurt shqiptarët do të derdhen në rrugë, ndaj ai ka në dorë që të zgjedhë formën e largimit nga qeveria. “Në të kundërt – thotë ...

‘Të huajt mos të shqetësohen fare!’ Shehi: Do rezistojmë deri në rrëzimin e Ramës
Lidhur me thirrjet e ndërkombëtarëve se opozita duhet ta zhvillojë betejën në Parlament, kreu i LZHK-së sqaron se detyra e opozitës është të jetë si në sallë ashtu edhe në krah të qytetarëve në rrugë. Protesta e ...
Standard | 11-Feb-2019 16:03
Lidhur me thirrjet e ndërkombëtarëve se opozita duhet ta zhvillojë betejën në Parlament, kreu i LZHK-së sqaron se detyra e opozitës është të jetë si në sallë ashtu edhe në krah të qytetarëve në rrugë. Protesta e ...

Dashamir Shehi: Protesta e Opozitës së Bashkuar, në 16 shkurt do jetë pa afat. Nuk largohemi nga sheshi pa rrëzuar Ramën
Deputeti Dashamir Shehi zbardh planin e protestës të opozitës së Bashkuar në 16 shkurt dhe shprehet se protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit ...
Telegraf | 11-Feb-2019 10:03
Deputeti Dashamir Shehi zbardh planin e protestës të opozitës së Bashkuar në 16 shkurt dhe shprehet se protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit ...

Protesta e opozitës do të zgjasë! Shehi: Do të rezistojmë deri kur të largohet Rama
Protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit të një qeverie trazitore. Aleati i PD-së, Dashamir Shehi, shprehet se kjo demonstratë do të jetë edhe një ...
Gazeta Observer | 10-Feb-2019 22:12
Protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit të një qeverie trazitore. Aleati i PD-së, Dashamir Shehi, shprehet se kjo demonstratë do të jetë edhe një ...

Protesta e opozitës do të zgjasë! Shehi: Do të rezistojmë deri kur të largohet Rama
Protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit të një qeverie trazitore. Aleati i PD-së, Dashamir Shehi, shprehet se kjo demonstratë do të jetë edhe një ...
TetovaSot | 10-Feb-2019 21:17
Protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit të një qeverie trazitore. Aleati i PD-së, Dashamir Shehi, shprehet se kjo demonstratë do të jetë edhe një ...

Protesta, Shehi: Do rezistojmë deri në rrëzimin e Ramës
Protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit të një qeverie trazitore. Aleati i PD-së, Dashamir Shehi, shprehet se kjo demonstratë do të jetë edhe një ...
Koha Jone | 10-Feb-2019 21:10
Protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit të një qeverie trazitore. Aleati i PD-së, Dashamir Shehi, shprehet se kjo demonstratë do të jetë edhe një ...

Meçorapaj: Rama po vuan nga rrethimi ndërkombëtar, marrëveshja e 18 majit ka vdekur
Deputetja e PD-së për “Koha Jonë”, Nada Meçorapaj: Qeveria tranzitore është një kabinet multipartiak që përgatit zgjedhje të besueshme dhe harton një paketë pro integrimit europian Intervistoi: Redjon Shtylla “z. Basha ...
Koha Jone | 10-Feb-2019 10:32
Deputetja e PD-së për “Koha Jonë”, Nada Meçorapaj: Qeveria tranzitore është një kabinet multipartiak që përgatit zgjedhje të besueshme dhe harton një paketë pro integrimit europian Intervistoi: Redjon Shtylla “z. Basha ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved