ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:51

Parashikimi i yjeve për sot 11 Shkurt 2019

Parashikimi i yjeve për sot 11 Shkurt 2019
Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni me ndonjë problem. Lajmi i mirë është se do të ...
Telegraf | 11-Feb-2019 08:45
Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni me ndonjë problem. Lajmi i mirë është se do të ...

Horoskopi për ditën e hënë, 11 shkurt 2019!
Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni. Demi Kjo e hënë ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 07:45
Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni. Demi Kjo e hënë ...

Njohje të reja, ndarje dhe tradhti; ja ç’parashikon Paolo Fox për të gjitha shenjat gjatë muajit të dashurisë
DASHI/ Në aspektin e ndjenjave, shkurti do të jetë një periudhë meditimi. Kjo nuk do të thotë se marrëdhëniet në çift do të përfundojnë apo do të hasin vështirësi të pakapërcyeshme, por që ju vetë do të përpiqeni të ...
Republika | 11-Feb-2019 12:07
DASHI/ Në aspektin e ndjenjave, shkurti do të jetë një periudhë meditimi. Kjo nuk do të thotë se marrëdhëniet në çift do të përfundojnë apo do të hasin vështirësi të pakapërcyeshme, por që ju vetë do të përpiqeni të ...

‘Ludo’, e vendos edhe flamurin e Kosovës
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 12:00
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me ...

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde
Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 11:11
Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni ...

“Shqiptari i zi”, hiti i rrjeteve sociale, arsyeja e veçantë
Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 10:46
Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente ...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04)- Puna: Këtë javë duhet të kini ...
Lexo | 11-Feb-2019 10:27
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04)- Puna: Këtë javë duhet të kini ...

Më fatlumet dhe më të vështirat e javës. Horoskopi javor, 11-17 shkurt 2019
Dashi Gjatë kësaj jave do jeni edhe më të logjikshëm dhe do e ktheni situatën në favorin tuaj. Për ju që keni një lidhje do jetë një periudhë e begatë. Do merrni vesh më së miri me partnerin dhe do jeni gati të bëni së ...
Lexo | 11-Feb-2019 10:17
Dashi Gjatë kësaj jave do jeni edhe më të logjikshëm dhe do e ktheni situatën në favorin tuaj. Për ju që keni një lidhje do jetë një periudhë e begatë. Do merrni vesh më së miri me partnerin dhe do jeni gati të bëni së ...

Horoskopi për sot, datë 11 shkurt 2019
DASHI Sot do të keni disa probleme të vogla me punën. Megjithëse do të jeni të përqendruar në projektet tuaja, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Mbase duhet të punoni nesër me të. DEMI ...
Bordo | 11-Feb-2019 09:19
DASHI Sot do të keni disa probleme të vogla me punën. Megjithëse do të jeni të përqendruar në projektet tuaja, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Mbase duhet të punoni nesër me të. DEMI ...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet të kini kujdes ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 00:59
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet të kini kujdes ...

Horoskopi ditor, e hënë 11 shkurt 2019
Dashi Nëse jeni ne një lidhje duhet me patjetër te vendosi pak rregull sepse po vazhduat ashtu si e keni nisur nuk keni për te shkuar gjate. Beqaret nuk do jene shume me fat dhe serish nuk kane për ta gjetur personin qe ...
IliriaNews | 11-Feb-2019 08:47
Dashi Nëse jeni ne një lidhje duhet me patjetër te vendosi pak rregull sepse po vazhduat ashtu si e keni nisur nuk keni për te shkuar gjate. Beqaret nuk do jene shume me fat dhe serish nuk kane për ta gjetur personin qe ...

Horoskopi ditor, e hënë 11 shkurt 2019
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 08:43
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me ...

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde
DASHI Do të ndjeni nevojën për të folur me të gjithë, të shkëmbeni idetë dhe opinionet. Mundohuni të jeni më të arsyeshëm, si në punë ashtu dhe në jetën private. Të favorizuar ata që përfaqësojnë aktivitet krijues. DEMI ...
Lajminet | 06-Jan-2019 09:07
DASHI Do të ndjeni nevojën për të folur me të gjithë, të shkëmbeni idetë dhe opinionet. Mundohuni të jeni më të arsyeshëm, si në punë ashtu dhe në jetën private. Të favorizuar ata që përfaqësojnë aktivitet krijues. DEMI ...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet të kini kujdes ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 01:04
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet të kini kujdes ...

Fati yt sot/ horoskopi 11 shkurt 2019
Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të duan të marrin ...
Lexo | 10-Feb-2019 21:56
Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të duan të marrin ...

Horoskopi ditor, e Hënë 11 Shkurt 2019
Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni. Demi Kjo e hënë ...
Java News | 10-Feb-2019 18:35
Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni. Demi Kjo e hënë ...

Shenjat e Horoskopit dhe lidhjet me paratë
E kujt nuk i ka ndodhur që të tundohet dhe të shpenzojë kursimet në shumë pak orë? Të menaxhosh paratë në mënyrën e duhur është një aftësi e madhe dhe është e nevojshme të jeni racional dhe të kujdesshëm që në fund ta ...
Java News | 10-Feb-2019 16:37
E kujt nuk i ka ndodhur që të tundohet dhe të shpenzojë kursimet në shumë pak orë? Të menaxhosh paratë në mënyrën e duhur është një aftësi e madhe dhe është e nevojshme të jeni racional dhe të kujdesshëm që në fund ta ...

Sa të afta janë për të fituar para SHENJAT E HOROSKOPIT?
E kujt nuk i ka ndodhur që të tundohet dhe të shpenzojë kursimet në shumë pak orë? Të menaxhosh paratë në mënyrën e duhur është një aftësi e madhe dhe është e nevojshme të jeni racional dhe të kujdesshëm që në fund ta ...
Bota.al | 26-Dec-2018 14:38
E kujt nuk i ka ndodhur që të tundohet dhe të shpenzojë kursimet në shumë pak orë? Të menaxhosh paratë në mënyrën e duhur është një aftësi e madhe dhe është e nevojshme të jeni racional dhe të kujdesshëm që në fund ta ...

Horoskopi ditor, e hënë 11 shkurt 2019
Dashi Nëse jeni ne një lidhje duhet me patjetër te vendosi pak rregull sepse po vazhduat ashtu si e keni nisur nuk keni për te shkuar gjate. Beqaret nuk do jene shume me fat dhe serish nuk kane për ta gjetur personin qe ...
Portalb | 10-Feb-2019 14:01
Dashi Nëse jeni ne një lidhje duhet me patjetër te vendosi pak rregull sepse po vazhduat ashtu si e keni nisur nuk keni për te shkuar gjate. Beqaret nuk do jene shume me fat dhe serish nuk kane për ta gjetur personin qe ...

Horoskopi ditor: 10 shkurt 2019
Dashi Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të duan të marrin shumë ...
Lajmi i Fundit | 10-Feb-2019 11:10
Dashi Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të duan të marrin shumë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved