ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 19:20

Një i mitur shqiptar gjendet i vdekur në Rodos

Një i mitur shqiptar gjendet i vdekur në Rodos
Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë. Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 12:14
Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë. Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të ...

12-vjeçari shqiptar nxirret i pajetë nga deti grek
Mediet greke raportojnë se gjatë ditës së sotme një 12-vjeçar me origjinë shqiptare është nxjerrë i pajetë nga plazhi i Zefiros. Të dielën, një fëmijë 12-vjeçar, me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i ...
IliriaNews | 11-Feb-2019 10:57
Mediet greke raportojnë se gjatë ditës së sotme një 12-vjeçar me origjinë shqiptare është nxjerrë i pajetë nga plazhi i Zefiros. Të dielën, një fëmijë 12-vjeçar, me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i ...

Greqi, gjendet i vdekur 12-vjeçari shqiptar
Një 12-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta në Rodos të Greqisë. Mësohet se fëmija u gjet i vdekur ne zonën detare Zephyros të Rodosit dhe u dërgua me shpejtësi në Spitalin e Përgjithshëm të ...
Telegraf | 11-Feb-2019 08:45
Një 12-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta në Rodos të Greqisë. Mësohet se fëmija u gjet i vdekur ne zonën detare Zephyros të Rodosit dhe u dërgua me shpejtësi në Spitalin e Përgjithshëm të ...

Një i mitur shqiptar gjendet i vdekur në Rodos të Greqisë
Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë. Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të ...
Koha.net | 11-Feb-2019 10:57
Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë. Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të ...

Tragjedi në Rodos: Një fëmijë shqiptar nxirret i vdekur nga deti
Një tragjedi e re është shënuar në Rodos: një fëmijë shqiptar u nxor i vdekur në breg të detit, në Zefiro dhe pritet që autopsia të zbulojë shkaqet e vdekjes. Fëmija me origjinë shqiptare është sjellë në qytetin e ...
Ina-Online | 11-Feb-2019 10:43
Një tragjedi e re është shënuar në Rodos: një fëmijë shqiptar u nxor i vdekur në breg të detit, në Zefiro dhe pritet që autopsia të zbulojë shkaqet e vdekjes. Fëmija me origjinë shqiptare është sjellë në qytetin e ...

Tragjedi në një familje shqiptare në Greqi
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi. Djali i tyre vetëm 12 vjeç ka humbur tragjikisht jetën të dielën në Rodos, në rrethana ende të paqarta. Sipas CNN grek, i mituri u gjet nga autoritetet ...
ABCNews | 11-Feb-2019 09:19
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi. Djali i tyre vetëm 12 vjeç ka humbur tragjikisht jetën të dielën në Rodos, në rrethana ende të paqarta. Sipas CNN grek, i mituri u gjet nga autoritetet ...

Vogëlushi shqiptar gjendet pa jetë në ishullin grek
Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur pa jetë në Rodos të Greqisë. Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të ...
Medial | 11-Feb-2019 10:43
Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur pa jetë në Rodos të Greqisë. Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të ...

Tragjedi në një familje shqiptare në Greqi
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi. Djali i tyre vetëm 12 vjeç ka humbur tragjikisht jetën të dielën në Rodos, në rrethana ende të paqarta. Sipas CNN grek, i mituri u gjet nga autoritetet ...
TV Klan | 11-Feb-2019 08:49
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi. Djali i tyre vetëm 12 vjeç ka humbur tragjikisht jetën të dielën në Rodos, në rrethana ende të paqarta. Sipas CNN grek, i mituri u gjet nga autoritetet ...

Një i mitur shqiptar gjendet i vdekur në Greqi
Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë. Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të ...
InFokusi | 11-Feb-2019 10:33
Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë. Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të ...

E rëndë, 12 vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në Greqi
Një 12 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në qytetin e Rodosit, në Greqi. 12 vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur, u nxorr i pajetë nga plazhi Zefiros. Mediat greke thonë se nga Autoriteti Qendror i ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 08:17
Një 12 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në qytetin e Rodosit, në Greqi. 12 vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur, u nxorr i pajetë nga plazhi Zefiros. Mediat greke thonë se nga Autoriteti Qendror i ...

Greqi, gjendet i vdekur një 12-vjeçar shqiptar
Një 12-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana misterioze në Rodos të Greqisë. I mituri u gjet i vdekur ne zonën detare Zephyros të Rodosit dhe u dërgua me shpejtësi në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit, por ...
Lapsi | 11-Feb-2019 08:39
Një 12-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana misterioze në Rodos të Greqisë. I mituri u gjet i vdekur ne zonën detare Zephyros të Rodosit dhe u dërgua me shpejtësi në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit, por ...

Tragjike në Greqi, gjendet i vdekur një 12-vjeçar shqiptar
Një i mitur shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë. Sipas mediave greke, 12-vjeçari u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 08:25
Një i mitur shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë. Sipas mediave greke, 12-vjeçari u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga ...

Tragjike në Greqi, gjendet i vdekur 12-vjeçari shqiptar
GREQI Një 12-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta në Rodos të Greqisë. Mësohet se fëmija u gjet i vdekur ne zonën detare Zephyros të Rodosit dhe u dërgua me shpejtësi në Spitalin e Përgjithshëm të ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 07:33
GREQI Një 12-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta në Rodos të Greqisë. Mësohet se fëmija u gjet i vdekur ne zonën detare Zephyros të Rodosit dhe u dërgua me shpejtësi në Spitalin e Përgjithshëm të ...

Greqi, mbytet 12-vjeçari shqiptar në Rodos, mister shkaqet
Autoritetet greke kanë nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e mbytjes së fëmijës shqiptar, nëse ngjarja ishte aksidentale, apo fshihet diçka tjetër.
Alsat-M | 11-Feb-2019 07:43
Autoritetet greke kanë nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e mbytjes së fëmijës shqiptar, nëse ngjarja ishte aksidentale, apo fshihet diçka tjetër.

Gjendet i pajetë 12-vjeçari shqiptar në Greqi. Mister shkaqet e vdekjes
Një fëmijë 12 vjeç me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i Zefiros në qytetin e Rodosit, të dielën. Fëmija u transportua nga automjeti i ambulancës në Spitalin e Përgjithshëm të Rodosit, por 12-vjeçari kishte ...
Java News | 11-Feb-2019 07:43
Një fëmijë 12 vjeç me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i Zefiros në qytetin e Rodosit, të dielën. Fëmija u transportua nga automjeti i ambulancës në Spitalin e Përgjithshëm të Rodosit, por 12-vjeçari kishte ...

12-vjeçari shqiptar nxirret i pajetë nga deti grek
Mediet greke raportojnë se gjatë ditës së sotme një 12-vjeçar me origjinë shqiptare është nxjerrë i pajetë nga plazhi i Zefiros. Të dielën, një fëmijë 12-vjeçar, me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i ...
Zhurnal | 10-Feb-2019 23:33
Mediet greke raportojnë se gjatë ditës së sotme një 12-vjeçar me origjinë shqiptare është nxjerrë i pajetë nga plazhi i Zefiros. Të dielën, një fëmijë 12-vjeçar, me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i ...

12-vjeçari shqiptar nxjerrët i pajetë nga deti grek
Mediet greke raportojnë se gjatë ditës së sotme një 12-vjeçar me origjinë shqiptare është nxjerrë i pajetë nga plazhi i Zefiros. Të dielën, një fëmijë 12-vjeçar, me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i ...
Gazeta Observer | 10-Feb-2019 23:06
Mediet greke raportojnë se gjatë ditës së sotme një 12-vjeçar me origjinë shqiptare është nxjerrë i pajetë nga plazhi i Zefiros. Të dielën, një fëmijë 12-vjeçar, me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i ...

12-vjeçari shqiptar nxjerrët i pajetë nga deti grek
Mediet greke raportojnë se gjatë ditës së sotme një 12-vjeçar me origjinë shqiptare është nxjerrë i pajetë nga plazhi i Zefiros. Të dielën, një fëmijë 12-vjeçar, me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i ...
Medial | 10-Feb-2019 23:06
Mediet greke raportojnë se gjatë ditës së sotme një 12-vjeçar me origjinë shqiptare është nxjerrë i pajetë nga plazhi i Zefiros. Të dielën, një fëmijë 12-vjeçar, me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i ...

Rodos, 12-vjeçari shqiptar nxirret i pajetë nga deti
Një fëmijë 12 vjeç me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i Zefiros në qytetin e Rodosit, të dielën. Fëmija u transportua nga automjeti i ambulancës në Spitalin e Përgjithshëm të Rodosit, ku u regjistrua ...
Gazeta Dita | 10-Feb-2019 22:39
Një fëmijë 12 vjeç me origjinë shqiptare u nxor i pajetë nga plazhi i Zefiros në qytetin e Rodosit, të dielën. Fëmija u transportua nga automjeti i ambulancës në Spitalin e Përgjithshëm të Rodosit, ku u regjistrua ...

Babai qëllohet për vdekje, po priste vajzën ta merrte nga kursi
Një baba u qëllua për vdekje teksa po priste të merrte vajzën e tij nga kursi i vallëzimit. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Liverpool të Anglisë. James Taylor ndodhej brenda makinës së tij kur u qëllua nga persona të ...
TV Klan | 10-Feb-2019 11:10
Një baba u qëllua për vdekje teksa po priste të merrte vajzën e tij nga kursi i vallëzimit. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Liverpool të Anglisë. James Taylor ndodhej brenda makinës së tij kur u qëllua nga persona të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved