ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:19

Milot Rashica shpërblehet pas paraqitjes fantastike ndaj Augsburgut (FOTO)

Milot Rashica shpërblehet pas paraqitjes fantastike ndaj Augsburgut (FOTO)
Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka dhënë një paraqitje fantastike të dielën përballë Augsburgut në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus. Sulmuesi i Werder Bremenit arriti që të shënoj dy supergola ndajë ...
InFokusi | 11-Feb-2019 22:59
Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka dhënë një paraqitje fantastike të dielën përballë Augsburgut në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus. Sulmuesi i Werder Bremenit arriti që të shënoj dy supergola ndajë ...

I papërmbajtshëm Milot Rashica, dy gola kundër Augsburgut
Milot Rashica vazhdon të tregojë se është një nga lojtarët më të mirë dhe më në formë në radhët e skuadrës së Verder Bremenit. Në sfidën e djeshme ndaj Augsburgut, sulmuesi i talentuar i përfaqësueses kosovare ka ...
Java News | 11-Feb-2019 21:30
Milot Rashica vazhdon të tregojë se është një nga lojtarët më të mirë dhe më në formë në radhët e skuadrës së Verder Bremenit. Në sfidën e djeshme ndaj Augsburgut, sulmuesi i talentuar i përfaqësueses kosovare ka ...

Rashica në formacionin e javës në Gjermani
Milot Rashica ishte heroi i Verder Bremenit në sfidën e luajtur kundër Augburgut. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës shkëlqeu me një dygolësh në përballjen që ekipi i tij fitoi me shifrat 4-0 në takimin e luajtur në ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 19:05
Milot Rashica ishte heroi i Verder Bremenit në sfidën e luajtur kundër Augburgut. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës shkëlqeu me një dygolësh në përballjen që ekipi i tij fitoi me shifrat 4-0 në takimin e luajtur në ...

Manchester United – PSG, mungesat e dy skuadrave për ndeshjen e nesërme
Një nga lojtarët kosovarë më në formë në vitin 2019 është Milot Rashica. Anësori kosovar, Milot Rashica i cili aktivizohet në skuadrën e Werder Bremenit, po shkëlqen në këtë fillim të sezonit pranveror të Bundesligës, ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 18:40
Një nga lojtarët kosovarë më në formë në vitin 2019 është Milot Rashica. Anësori kosovar, Milot Rashica i cili aktivizohet në skuadrën e Werder Bremenit, po shkëlqen në këtë fillim të sezonit pranveror të Bundesligës, ...

Rashica hyn në formacionin e javës në Bundesligë
Pas paraqitjes së mrekullueshme kundër Augsburgut, Milot Rashica ka marrë vëmendjen e mediumeve prestigjoze gjermane. “Kicker” dhe “Transfermarkt”, e kanë përzgjedhur futbollistin kosovar në 11-shen më të mirë të javës. ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 18:02
Pas paraqitjes së mrekullueshme kundër Augsburgut, Milot Rashica ka marrë vëmendjen e mediumeve prestigjoze gjermane. “Kicker” dhe “Transfermarkt”, e kanë përzgjedhur futbollistin kosovar në 11-shen më të mirë të javës. ...

Dopietë ndaj Augsburgut, Milot Rashica në formacionin e javës në Bundesligë
Iu desh një vit për të bindur edhe më skeptikët, por tashmë Milot Rashica po lë gjithnjë e më shumë shenjë në radhët e Verder Bremen, duke treguar se kërkon me të drejtë një rol protagonisti me fanellën e kësaj skuadre. ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 17:50
Iu desh një vit për të bindur edhe më skeptikët, por tashmë Milot Rashica po lë gjithnjë e më shumë shenjë në radhët e Verder Bremen, duke treguar se kërkon me të drejtë një rol protagonisti me fanellën e kësaj skuadre. ...

Shkëlqeu me dygolësh, Rashica në formacionin e javës në Gjermani
Milot Rashica ishte heroi i Verder Bremenit në sfidën e luajtur kundër Augburgut. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës shkëlqeu me një dygolësh në përballjen që ekipi i tij fitoi me shifrat 4-0 në takimin e luajtur në ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 17:35
Milot Rashica ishte heroi i Verder Bremenit në sfidën e luajtur kundër Augburgut. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës shkëlqeu me një dygolësh në përballjen që ekipi i tij fitoi me shifrat 4-0 në takimin e luajtur në ...

Eksperti i futbollit parashikon ndeshjet e Ligës së Kampionëve
Iu desh një vit për të bindur edhe më skeptikët, por tashmë Milot Rashica po lë gjithnjë e më shumë shenjë në radhët e Werder Bremen, duke treguar se kërkon me të drejtë një rol protagonisti me fanellën e kësaj skuadre. ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 18:02
Iu desh një vit për të bindur edhe më skeptikët, por tashmë Milot Rashica po lë gjithnjë e më shumë shenjë në radhët e Werder Bremen, duke treguar se kërkon me të drejtë një rol protagonisti me fanellën e kësaj skuadre. ...

Shkëlqeu me dygolësh, Rashica në formacionin e javës në Gjermani
Milot Rashica ishte heroi i Verder Bremenit në sfidën e luajtur kundër Augburgut. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës shkëlqeu me një dygolësh në përballjen që ekipi i tij fitoi me shifrat 4-0 në takimin e luajtur në ...
Medial | 11-Feb-2019 17:59
Milot Rashica ishte heroi i Verder Bremenit në sfidën e luajtur kundër Augburgut. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës shkëlqeu me një dygolësh në përballjen që ekipi i tij fitoi me shifrat 4-0 në takimin e luajtur në ...

Asnjë dyshim për gjermanët, Milot Rashica në formacionin e javës
Iu desh një vit për të bindur edhe më skeptikët, por tashmë Milot Rashica po lë gjithnjë e më shumë shenjë në radhët e Verder Bremen, duke treguar se kërkon me të drejtë një rol protagonisti me fanellën e kësaj skuadre. ...
Telegraf | 11-Feb-2019 17:10
Iu desh një vit për të bindur edhe më skeptikët, por tashmë Milot Rashica po lë gjithnjë e më shumë shenjë në radhët e Verder Bremen, duke treguar se kërkon me të drejtë një rol protagonisti me fanellën e kësaj skuadre. ...

Sarri nuk e përshëndeti pas ndeshjes, Guardiola tregon se çfarë ndodhi!
Dortmundi do të jetë pa golashënuesin kryesor për ndeshjen e parë të Ligës së Kampioneve kundër Tottenhamit. Tottenham do të luajë ndaj Dortmundit të mërkurën në sfidën e parë çerekfinale të kompeticionit më të madh ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 17:13
Dortmundi do të jetë pa golashënuesin kryesor për ndeshjen e parë të Ligës së Kampioneve kundër Tottenhamit. Tottenham do të luajë ndaj Dortmundit të mërkurën në sfidën e parë çerekfinale të kompeticionit më të madh ...

Rashica është super, realizon dopietë me supergola në Bundesligë
Milot Rashica vazhdon që të tregojë se është një nga lojtarët më të mirë dhe më në formë në radhët e skuadrës së Verder Bremenit. Në sfidën e sotme ndaj Augsburgut, sulmuesi i talentuar i përfaqësueses kosovare ka ...
GazetaTema | 10-Feb-2019 17:00
Milot Rashica vazhdon që të tregojë se është një nga lojtarët më të mirë dhe më në formë në radhët e skuadrës së Verder Bremenit. Në sfidën e sotme ndaj Augsburgut, sulmuesi i talentuar i përfaqësueses kosovare ka ...

Rashica përsëri justifikon besimin e trajnerit, zë një vend në formacionin e javës në Bundesliga
Milot Rashica ka pasur një paraqitje të jashtëzakonshme me Werder Bremen këtë fundjavë. Anësori kosovar gëzoi një tjetër mundësi këtë javë nga trajneri i tij, dhe këtë mundësi nuk e la të shkonte huq. Miloti realizoi dy ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 16:48
Milot Rashica ka pasur një paraqitje të jashtëzakonshme me Werder Bremen këtë fundjavë. Anësori kosovar gëzoi një tjetër mundësi këtë javë nga trajneri i tij, dhe këtë mundësi nuk e la të shkonte huq. Miloti realizoi dy ...

Milot Rashica vazhdon të surprizojë me perla, shënon dopietë brenda 23 minutash
Pas eurogolit në Kupën e Gjermanisë, talenti i kombëtares kosovare, Milot Rashica vijon të prodhojë perla. Mesfushori 22 vjeçar ka realizuar një dopietë brenda 23 minutash, në fitoren 3-0 që Werder Bremen po merr ...
Standard | 11-Feb-2019 15:50
Pas eurogolit në Kupën e Gjermanisë, talenti i kombëtares kosovare, Milot Rashica vijon të prodhojë perla. Mesfushori 22 vjeçar ka realizuar një dopietë brenda 23 minutash, në fitoren 3-0 që Werder Bremen po merr ...

Kështu i përjetoi babai i Milot Rashicës nga tribuna, golat spektakolar të yllit të Kosovës
Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës dhe Werder Bremenit, Milot Rashica, ka shkëlqyer në ndeshjen e fundit ndaj Augsburgut në Bundesligë duke realizuar dy gola të bukur, raporton Zëri.info. Ylli i Kosovës në tribuna ...
Zeri | 11-Feb-2019 13:29
Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës dhe Werder Bremenit, Milot Rashica, ka shkëlqyer në ndeshjen e fundit ndaj Augsburgut në Bundesligë duke realizuar dy gola të bukur, raporton Zëri.info. Ylli i Kosovës në tribuna ...

Zyrtare: Milot Rashica shpërblehet pas shkëlqimit në Gjermani
Werder Bremen regjistroi fitore të jashtëzakonshme në pasditën e djeshme kundër Augsburgut. Në “Weserstadion”, skuadra nga Bremeni arriti të fitojë me rezultat të thellë, 4:0. Dy prej golave të skuadrës së Florian ...
Zeri | 11-Feb-2019 13:14
Werder Bremen regjistroi fitore të jashtëzakonshme në pasditën e djeshme kundër Augsburgut. Në “Weserstadion”, skuadra nga Bremeni arriti të fitojë me rezultat të thellë, 4:0. Dy prej golave të skuadrës së Florian ...

Rashica: Nuk është dëmtim i madh
Milot Rashica ka thënë se zëvendësimi i tij i hershem në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut të dielën u bë më shumë si masë parandaluese. Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 11:58
Milot Rashica ka thënë se zëvendësimi i tij i hershem në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut të dielën u bë më shumë si masë parandaluese. Një lëndim fatkeq i prishi ditën anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, ...

Milot Rashica flet për problemin që pati në ndeshjen Werder – Augsburg
Futbollisti kosovar, Milot Rashica, ka thënë zëvendësimi i tij në ndeshjen Werder Bremen – Augsburg erdhi si një masë parandaluese. Ai ka arrit t’i realizojë dy super gola brenda 30 minutave ndaj skuadrës gjermane ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 11:28
Futbollisti kosovar, Milot Rashica, ka thënë zëvendësimi i tij në ndeshjen Werder Bremen – Augsburg erdhi si një masë parandaluese. Ai ka arrit t’i realizojë dy super gola brenda 30 minutave ndaj skuadrës gjermane ...

Komentatori arab 'çmendet' për golat e Rashicës, shikojeni reagimin e tij
Milot Rashica vazhdon të shkëlqejë në kampionatin gjerman, Bundesliga me Werder Bremenin. Në fitoren e djeshme kundër Augsburg, 4:0, Rashica shënoi dy gola në fillim të pjesës së parë dhe më pas u largua nga fusha i ...
Zeri | 11-Feb-2019 11:28
Milot Rashica vazhdon të shkëlqejë në kampionatin gjerman, Bundesliga me Werder Bremenin. Në fitoren e djeshme kundër Augsburg, 4:0, Rashica shënoi dy gola në fillim të pjesës së parë dhe më pas u largua nga fusha i ...

“Çmendet” Rashica, dy gola në 23 minuta dhe një dëmtim! (Video)
Milot Rashica ishte protagonist në fitoren e thellë 4-0 të Werder Bremenit në sfidën e shtëpisë me Augsburgun, por edhe i pafat, pasi doli nga fusha i dëmtuar në minutën e 36-të, 8 minuta pasi kishte realizuar golin e ...
Gazeta Shqip | 10-Feb-2019 19:03
Milot Rashica ishte protagonist në fitoren e thellë 4-0 të Werder Bremenit në sfidën e shtëpisë me Augsburgun, por edhe i pafat, pasi doli nga fusha i dëmtuar në minutën e 36-të, 8 minuta pasi kishte realizuar golin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved