ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 03:24

Basha në Vlorë: Rama ju ka harruar, largohem nëse nuk mbaj premtimet

Basha në Vlorë: Rama ju ka harruar, largohem nëse nuk mbaj premtimet
Në Vlorën që i dha Kryeministrit mandatin e deputetit, Lulzim Basha e sulmoi Edi Ramën se ka harruar hallet e njerëzve që e votuan.
Top Channel | 10-Feb-2019 15:09
Në Vlorën që i dha Kryeministrit mandatin e deputetit, Lulzim Basha e sulmoi Edi Ramën se ka harruar hallet e njerëzve që e votuan.

Mesazhi i Bashës: Edhe ndërkombëtarët duan rrëzimin e Ramës
Kreu i opozitës, Lulzim Basha deklaron se nuk është vetëm opozita, por dhe faktori ndërkombëtar i cili pret që protesta popullore të rrëzojë qeverinë dhe të sjellë një alternativë të re që të bëjë të mundur hapjen e ...
Telegraf | 10-Feb-2019 20:36
Kreu i opozitës, Lulzim Basha deklaron se nuk është vetëm opozita, por dhe faktori ndërkombëtar i cili pret që protesta popullore të rrëzojë qeverinë dhe të sjellë një alternativë të re që të bëjë të mundur hapjen e ...

Basha: Ky sistem duhet përmbysur, goditja finale më 16 shkurt
VLORË Kreu i PD-së Lulzim Basha iu ka bërë thirrje qytetarëve të Vlorës të vijnë në Tiranë më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar siç tha ai për të përmbysur këtë sistem të kalbur. Basha përsëriti se kjo ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 12:38
VLORË Kreu i PD-së Lulzim Basha iu ka bërë thirrje qytetarëve të Vlorës të vijnë në Tiranë më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar siç tha ai për të përmbysur këtë sistem të kalbur. Basha përsëriti se kjo ...

“Jemi për ibret”, Basha: Kam ardhur t’ju them se ka një rrugë për t’ia dalë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar turin e takimeve me qytetarët në qytetet e ndryshme të vendit, për t’i ftuar në protestën e paralajmëruar për tu mbajtur në 16 shkurt. Ai u shpreh se vetëm të ...
Telegraf | 10-Feb-2019 13:11
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar turin e takimeve me qytetarët në qytetet e ndryshme të vendit, për t’i ftuar në protestën e paralajmëruar për tu mbajtur në 16 shkurt. Ai u shpreh se vetëm të ...

Basha me biznesin në Vlorë: T’ua kthejmë ekonominë qytetarëve
VLORË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar sot me qytetarët në Vlorë ku ka dëgjuar shqetësimet e tyre dhe iu ka premtuar mbështetje. I shoqëruar nga deputeti Agron Shehaj, Basha i ka ftuar qytetarët ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 11:30
VLORË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar sot me qytetarët në Vlorë ku ka dëgjuar shqetësimet e tyre dhe iu ka premtuar mbështetje. I shoqëruar nga deputeti Agron Shehaj, Basha i ka ftuar qytetarët ...

Basha: Edhe ndërkombëtarët presin rrëzimin e Ramës
Lulzim Basha deklaron se jo vetem opozita por dhe faktori ndërkombëtar pret që protesta popullore të mund rrëzojë qeverinë dhe të sjellë një alternativë të re që të bëjë të mundur hapjen e derës së BE. “Dëgjoni e mbani ...
TV Klan | 10-Feb-2019 15:41
Lulzim Basha deklaron se jo vetem opozita por dhe faktori ndërkombëtar pret që protesta popullore të mund rrëzojë qeverinë dhe të sjellë një alternativë të re që të bëjë të mundur hapjen e derës së BE. “Dëgjoni e mbani ...

Basha me biznesin në Vlorë: Me ardhjen e PD në pushtet do të ulen taksat
Kreu demokrat, Lulzim Basha është takuar këtë të dielë me qytetarët dhe bizneset në Vlorë ku ka dëgjuar nga afër shqetësimet e këtyre të fundit. Basha teksa u premtoi mbështetje, e ftoi biznesin si dhe qytetarët që t’I ...
VizionPlus | 10-Feb-2019 12:02
Kreu demokrat, Lulzim Basha është takuar këtë të dielë me qytetarët dhe bizneset në Vlorë ku ka dëgjuar nga afër shqetësimet e këtyre të fundit. Basha teksa u premtoi mbështetje, e ftoi biznesin si dhe qytetarët që t’I ...

Basha, bisedë me studentët në Vlorë: Ja zgjidhjet e PD-së për arsimin
Në një bisedë me studentët e Vlorës, kreu i opozitës, Lulzim Basha, deklaroi se qeveria aktuale ka rrënuar sistemin arsimor dhe jo vetëm atë të lartë.
Top Channel | 09-Feb-2019 23:51
Në një bisedë me studentët e Vlorës, kreu i opozitës, Lulzim Basha, deklaroi se qeveria aktuale ka rrënuar sistemin arsimor dhe jo vetëm atë të lartë.

Basha në Vlorë: Fund qeverisë që punon për 4-5 njerëz
Turin e bashkëbisedimit me qytetarët kryetari i Partisë Demokratike e ndali në Vlorë. Lulzim Basha i bëri thirrje qyetarëve t’i bashkohen protestës së opozitës në Tiranë më 16 shkurt me qëllim dhënien fund të qeverisë ...
ABCNews | 10-Feb-2019 14:31
Turin e bashkëbisedimit me qytetarët kryetari i Partisë Demokratike e ndali në Vlorë. Lulzim Basha i bëri thirrje qyetarëve t’i bashkohen protestës së opozitës në Tiranë më 16 shkurt me qëllim dhënien fund të qeverisë ...

Mesazhi i Bashës: Edhe ndërkombëtarët duan rrëzimin e Ramës
Kreu i opozitës, Lulzim Basha deklaron se nuk është vetëm opozita, por dhe faktori ndërkombëtar i cili pret që protesta popullore të rrëzojë qeverinë dhe të sjellë një alternativë të re që të bëjë të mundur hapjen e ...
Arbresh | 10-Feb-2019 16:17
Kreu i opozitës, Lulzim Basha deklaron se nuk është vetëm opozita, por dhe faktori ndërkombëtar i cili pret që protesta popullore të rrëzojë qeverinë dhe të sjellë një alternativë të re që të bëjë të mundur hapjen e ...

Basha: Edhe ndërkombëtarët presin rrëzimin e Ramës
Lulzim Basha deklaron se jo vetem opozita por dhe faktori ndërkombëtar pret që protesta popullore të mund rrëzojë qeverinë dhe të sjellë një alternativë të re që të bëjë të mundur hapjen e derës së BE. “Dëgjoni e mbani ...
TetovaSot | 10-Feb-2019 15:58
Lulzim Basha deklaron se jo vetem opozita por dhe faktori ndërkombëtar pret që protesta popullore të mund rrëzojë qeverinë dhe të sjellë një alternativë të re që të bëjë të mundur hapjen e derës së BE. “Dëgjoni e mbani ...

Basha në Vlorë: T’i japim fund këtij grushti shteti
Lulzim Basha iu ka bëri thirrje qytetarëve të Vlorës të vijnë në Tiranë më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar, siç tha ai, për të përmbysur këtë sistem të kalbur. Basha përsëriti se kjo qeveri ka ardhur në ...
Lapsi | 10-Feb-2019 12:47
Lulzim Basha iu ka bëri thirrje qytetarëve të Vlorës të vijnë në Tiranë më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar, siç tha ai, për të përmbysur këtë sistem të kalbur. Basha përsëriti se kjo qeveri ka ardhur në ...

Basha në Vlorë: T’i japim fund këtij grushti shteti
Lulzim Basha iu ka bëri thirrje qytetarëve të Vlorës të vijnë në Tiranë më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar, siç tha ai, për të përmbysur këtë sistem të kalbur. Basha përsëriti se kjo qeveri ka ardhur në ...
EkonomiaOnline | 10-Feb-2019 15:10
Lulzim Basha iu ka bëri thirrje qytetarëve të Vlorës të vijnë në Tiranë më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar, siç tha ai, për të përmbysur këtë sistem të kalbur. Basha përsëriti se kjo qeveri ka ardhur në ...

Gjirokastra në shesh me Bashën: Të shembim sistemin e kalbur
GJIROKASTER Gjatë takimit me qytetarë të shumtë në Gjirokastër, kreu i PD, Lulzim Basha tha se pa shembur këtë sistem të kalbur vendi nuk ka të ardhme. Kryedemokrati i ftoi qytetarët e Gjirokastërës të marrin pjesë ...
BalkanWeb | 09-Feb-2019 13:54
GJIROKASTER Gjatë takimit me qytetarë të shumtë në Gjirokastër, kreu i PD, Lulzim Basha tha se pa shembur këtë sistem të kalbur vendi nuk ka të ardhme. Kryedemokrati i ftoi qytetarët e Gjirokastërës të marrin pjesë ...

Basha: Ky sistem duhet përmbysur, goditja finale më 16 shkurt
Kreu i PD-së Lulzim Basha iu ka bërë thirrje qytetarëve të Vlorës të vijnë në Tiranë më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar siç tha ai për të përmbysur këtë sistem të kalbur. Basha përsëriti se kjo qeveri ka ...
Shenja | 10-Feb-2019 13:52
Kreu i PD-së Lulzim Basha iu ka bërë thirrje qytetarëve të Vlorës të vijnë në Tiranë më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar siç tha ai për të përmbysur këtë sistem të kalbur. Basha përsëriti se kjo qeveri ka ...

Basha ne Vlore: Ky sistem duhet përmbysur, goditja finale më 16 shkurt
Basha përsëriti se kjo qeveri ka ardhur në pushtet me paratë e krimit dhe nuk mendon për njerëzit. Ai iu kërkoi vlonjatëve të bashkohen për të hapur rrugën drejt Europës. “A mund të mendojë për qytetarët, për ...
Medial | 10-Feb-2019 13:16
Basha përsëriti se kjo qeveri ka ardhur në pushtet me paratë e krimit dhe nuk mendon për njerëzit. Ai iu kërkoi vlonjatëve të bashkohen për të hapur rrugën drejt Europës. “A mund të mendojë për qytetarët, për ...

Basha ndalet në Gjirokastër, për 16 shkurtin dhe planin ekonomik të PD
E shtuna e pa kryetarin e Partisë Demokratike në Gjirokastër, ku vijoi turin e takimeve me qytetarë, me biznesin e vogël dhe të rinjtë, duke vënë edhe njëherë tjetër theksin te protesta e 16 shkurtit dhe plani i PD-së, ...
Top Channel | 09-Feb-2019 13:18
E shtuna e pa kryetarin e Partisë Demokratike në Gjirokastër, ku vijoi turin e takimeve me qytetarë, me biznesin e vogël dhe të rinjtë, duke vënë edhe njëherë tjetër theksin te protesta e 16 shkurtit dhe plani i PD-së, ...

Basha ne Vlore: Ky sistem duhet përmbysur, goditja finale më 16 shkurt
Kreu i PD-së Lulzim Basha iu ka bërë thirrje qytetarëve të Vlorës të vijnë në Tiranë më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar siç tha ai për të përmbysur këtë sistem të kalbur. Basha përsëriti se kjo qeveri ka ...
Gazeta Observer | 10-Feb-2019 13:11
Kreu i PD-së Lulzim Basha iu ka bërë thirrje qytetarëve të Vlorës të vijnë në Tiranë më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar siç tha ai për të përmbysur këtë sistem të kalbur. Basha përsëriti se kjo qeveri ka ...

Basha rrëfen “strategjinë” për t’u bërë kryeministër: Ka një rrugë…
Kryedemokrati, Lulzim Basha ndodhet në Vlorë në kuadër të protestës së madhe të 16 shkurtit që do të zhvillohet në Tiranë. Kreu i PD u njoh nga afër me problemet e tyre, duke u zotuar se PD do u japi zgjidhje çdo halli ...
Gazeta Dita | 10-Feb-2019 11:56
Kryedemokrati, Lulzim Basha ndodhet në Vlorë në kuadër të protestës së madhe të 16 shkurtit që do të zhvillohet në Tiranë. Kreu i PD u njoh nga afër me problemet e tyre, duke u zotuar se PD do u japi zgjidhje çdo halli ...

Basha rrëfen në Vlorë strategjinë për t’u bërë kryeministër: Unë nuk bëj premtime, i kam plane konkrete
Në kuadër të turit të takimeve për thirrjen e qytetarëve në protestën e 16 shkurtit që do të zhvillohet në Tiranë, kryetari i opozitës Lulzim Basha, ka shkuar në Vlorë për të bashkëbiseduar me qytetarët e këtij qyteti. ...
Java News | 10-Feb-2019 11:42
Në kuadër të turit të takimeve për thirrjen e qytetarëve në protestën e 16 shkurtit që do të zhvillohet në Tiranë, kryetari i opozitës Lulzim Basha, ka shkuar në Vlorë për të bashkëbiseduar me qytetarët e këtij qyteti. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved