ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/02/2019 08:40

Maurizio Sarri: Nuk kam kontaktuar me Roman Abramoviqin (VIDEO)

Maurizio Sarri: Nuk kam kontaktuar me Roman Abramoviqin (VIDEO)
Maurizio Sarri ka thënë se do ishte i lumtur të pranonte një telefonatë nga pronari i Chelseas, Roman Abramoviq. Këto komente Sarri i bëri pas humbjes së thellë që pësoi nga skuadra Manchester City me rezultat 6:0, ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 12:44
Maurizio Sarri ka thënë se do ishte i lumtur të pranonte një telefonatë nga pronari i Chelseas, Roman Abramoviq. Këto komente Sarri i bëri pas humbjes së thellë që pësoi nga skuadra Manchester City me rezultat 6:0, ...

Sarri i turpëruar apo i zemëruar? Nuk i jep dorën Guardiolës
Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, Guardiola u nis nga ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 11:58
Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, Guardiola u nis nga ...

Fury konfirmon datën e rikthimit në meç dhe bën premtimin e çuditshëm
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 11:18
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...

Nuk ndodhte prej 28 vitesh, Sarri i vendos “vulën e turpit” vetes dhe klubit
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...
Koha.mk | 11-Feb-2019 10:57
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...

Sarri ka diçka për t’iu thënë tifozëve të Chelseat
Maurizio Sarri i ka kërkuar falje tifozëve të Chelseat pas humbjes së rëndë që e pësoi klubi londinez ndaj Manchester Cityt të dielën, transmeton zeri.info Strategu italian e pranon se nuk e di të ardhmen e tij. “Në tre ...
Zeri | 11-Feb-2019 10:50
Maurizio Sarri i ka kërkuar falje tifozëve të Chelseat pas humbjes së rëndë që e pësoi klubi londinez ndaj Manchester Cityt të dielën, transmeton zeri.info Strategu italian e pranon se nuk e di të ardhmen e tij. “Në tre ...

I shkaktoi “tërmet 6 ballë”, tifozët e “masakrojnë”, Pep justifikon Sarrin
Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke evituar në këtë mënyrë ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 10:01
Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke evituar në këtë mënyrë ...

Nuk ndodhte prej 28 vitesh, Sarri i vendos “vulën e turpit” vetes dhe Chelsea
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...
InFokusi | 11-Feb-2019 10:39
Chelsea u mund 6-0 nga Manchester City, duke zhgënjyer totalisht. Ky ishte rezultati më i keq për blutë e Londrës, në çdo garë, që nga prilli i vitit 1991. Pra, kishte plot 28 vite, që skuadra nga “Stamford Bridge” nuk ...

“Këta lojtarë nuk e kanë vendin te Chelsea”
Chelsea u mposht nga Manchester City në kuadër të Premierligës me rezultat, 6:0. Skuadra londineze u turpërua nga rivali i ligës, ndërsa gazetari, Matt Law, ka zbuluar fajtorët e humbjes. Sipas gazetarit të Daily ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 10:22
Chelsea u mposht nga Manchester City në kuadër të Premierligës me rezultat, 6:0. Skuadra londineze u turpërua nga rivali i ligës, ndërsa gazetari, Matt Law, ka zbuluar fajtorët e humbjes. Sipas gazetarit të Daily ...

Sergio Aguero shënon hat-trick, gjyqtari Mike Dean i fshehë topin
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick. ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 23:40
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick. ...

Tifozët e Chelseas i gjuajnë abonimet
Chelsea u poshtërua nga Manchester City në ndeshjen e Premierligës duke u mposhtur me rezultat 6-0 dhe kështu humbi vendin e katërt. Një tifoz i skuadrës blu ka hedhur abonimin vjetor në fushë në shenjë pa kënaqësie për ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 10:03
Chelsea u poshtërua nga Manchester City në ndeshjen e Premierligës duke u mposhtur me rezultat 6-0 dhe kështu humbi vendin e katërt. Një tifoz i skuadrës blu ka hedhur abonimin vjetor në fushë në shenjë pa kënaqësie për ...

I shkaktoi “tërmet 6 ballë”, tifozët e “masakrojnë”, Pep justifikon Sarrin
Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke evituar në këtë mënyrë ...
Medial | 11-Feb-2019 10:03
Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke evituar në këtë mënyrë ...

Man.City tallet me Chelsea, fitore tenistike dhe serish në krye
Mançester Siti nuk ndalet dhe me një fitore tenistike shkatërron Çelsin. Ajo që duhet të ishte sfida më e rëndësishme dhe më e fortë e javës në Premier Ligë kthehet në një shëtitje për skuadrën e Pep Guardiolës. Një ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 19:12
Mançester Siti nuk ndalet dhe me një fitore tenistike shkatërron Çelsin. Ajo që duhet të ishte sfida më e rëndësishme dhe më e fortë e javës në Premier Ligë kthehet në një shëtitje për skuadrën e Pep Guardiolës. Një ...

Tifozët e Chelseas i gjuajnë abonimet
Chelsea u poshtërua nga Manchester City në ndeshjen e Premierligës duke u mposhtur me rezultat 6-0 dhe kështu humbi vendin e katërt. Një tifoz i skuadrës blu ka hedhur abonimin vjetor në fushë në shenjë pa kënaqësie për ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 10:00
Chelsea u poshtërua nga Manchester City në ndeshjen e Premierligës duke u mposhtur me rezultat 6-0 dhe kështu humbi vendin e katërt. Një tifoz i skuadrës blu ka hedhur abonimin vjetor në fushë në shenjë pa kënaqësie për ...

“Uragani” Manchester City luan “tenis” me Chelsea-n, Liverpooli zbret i dyti
“Uragani” Manchester City shktatërron 6-0 Chelsea-n në “Etihat Stadium” dhe i merr vendin e parë Liverpoolit, edhe pse me pikë ta barabarta, 65, por me një ndeshje më shumë të luajtur për ekipin e Jurgen Klopp. Një ...
GazetaTema | 10-Feb-2019 19:23
“Uragani” Manchester City shktatërron 6-0 Chelsea-n në “Etihat Stadium” dhe i merr vendin e parë Liverpoolit, edhe pse me pikë ta barabarta, 65, por me një ndeshje më shumë të luajtur për ekipin e Jurgen Klopp. Një ...

Ky ishte lojtari më katastrofal i Chelseas në turpërimin nga Man City
Manchester City e ka turpëruar dje (e diele) Chelsean në Premierligë. Manchester City e mposhti Chelsean me rezultat, 6:0, në kuadër të javës së 26-të në Premierligë. Shumë analistë anglez e kanë kritikuar lojtarët e ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 09:13
Manchester City e ka turpëruar dje (e diele) Chelsean në Premierligë. Manchester City e mposhti Chelsean me rezultat, 6:0, në kuadër të javës së 26-të në Premierligë. Shumë analistë anglez e kanë kritikuar lojtarët e ...

PSG po vjen me një super-transfer, nuk i respekton rregullat e FIFA-së
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick. ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 08:55
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick. ...

Sarri i tupëruar nuk i jep dorën Guardiolës! (Video)
Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, Guardiola u nis nga ...
Gazeta Shqip | 10-Feb-2019 22:53
Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, Guardiola u nis nga ...

Shikoni këtë detaj interesant në ndeshjen Chelsea-City
Mesfushori spanjoll, David Silva, ka thënë se nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra Manchester City. Silva është në dijeni se Manchester City mund ta sjellë në klub ndonjë lojtarë të ri i cili mund ta zëvendësojë ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 08:22
Mesfushori spanjoll, David Silva, ka thënë se nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra Manchester City. Silva është në dijeni se Manchester City mund ta sjellë në klub ndonjë lojtarë të ri i cili mund ta zëvendësojë ...

Sergio Aguero shënon hat-trick, gjyqtari Mike Dean i fshehë topin
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick, ...
Medial | 11-Feb-2019 03:33
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick, ...

Man.City tallet me Chelsea, fitore tenistike dhe serish në krye
Mançester Siti nuk ndalet dhe me një fitore tenistike shkatërron Çelsin. Ajo që duhet të ishte sfida më e rëndësishme dhe më e fortë e javës në Premier Ligë kthehet në një shëtitje për skuadrën e Pep Guardiolës. Një ...
Telegraf | 10-Feb-2019 19:26
Mançester Siti nuk ndalet dhe me një fitore tenistike shkatërron Çelsin. Ajo që duhet të ishte sfida më e rëndësishme dhe më e fortë e javës në Premier Ligë kthehet në një shëtitje për skuadrën e Pep Guardiolës. Një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved