ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 16:11

Kryebashkiaku Mziu: Mafia po qeveris vendin, më 16 shkurt shqiptarët në shesh

Kryebashkiaku Mziu: Mafia po qeveris vendin, më 16 shkurt shqiptarët në shesh
Kreu i Bashkisë së Kamzës: E kam dërrmuar politikisht në çdo palë zgjedhje, kreun e organizatës “Rilindje”, Edi Ramën Intervistoi: Jonida Halili Kryebashkiaku i Kamzës rendit një sërë arsyesh se pse qytetarët do të jenë ...
Telegraf | 11-Feb-2019 18:02
Kreu i Bashkisë së Kamzës: E kam dërrmuar politikisht në çdo palë zgjedhje, kreun e organizatës “Rilindje”, Edi Ramën Intervistoi: Jonida Halili Kryebashkiaku i Kamzës rendit një sërë arsyesh se pse qytetarët do të jenë ...

Premtimi i Veliajt! Banorët e ‘degjenerojnë’ në publik, u mashtruam nga kryebashkiaku!
Investimi nga xhepat e banorëve po shkon dëm për shkak të amortizimit, ndërsa rruga është thuajse e pakalueshme, sidomos në kohë më shi, dhe jo vetëm. Kjo deklaratë e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ...
Standard | 11-Feb-2019 16:03
Investimi nga xhepat e banorëve po shkon dëm për shkak të amortizimit, ndërsa rruga është thuajse e pakalueshme, sidomos në kohë më shi, dhe jo vetëm. Kjo deklaratë e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ...

Mziu: Mafia po qeveris vendin, më 16 shkurt shqiptarët në shesh
Kreu i Bashkisë së Kamzës për “Koha Jonë”: E kam dërrmuar politikisht në çdo palë zgjedhje, kreun e organizatës “Rilindje”, Edi Ramën Intervistoi: Jonida Halili Kryebashkiaku i Kamzës rendit një sërë arsyesh se pse ...
Koha Jone | 10-Feb-2019 09:16
Kreu i Bashkisë së Kamzës për “Koha Jonë”: E kam dërrmuar politikisht në çdo palë zgjedhje, kreun e organizatës “Rilindje”, Edi Ramën Intervistoi: Jonida Halili Kryebashkiaku i Kamzës rendit një sërë arsyesh se pse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved