ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Kiço Blushi, ikja e trishtë e një brezi që la gjurmë

Kiço Blushi, ikja e trishtë e një brezi që la gjurmë
In memoriam Kiço Blushi. Zbres poshtë me vrap. S’kam parë kurrë kaq shumë lule dhe kaq të bukura. Shumica janë të verdha, por ka dhe të kuqe edhe si ngjyra e trikos së mamit, bojë manushaqe. Mbledh një tufë duke ...
Lexo | 11-Feb-2019 14:39
In memoriam Kiço Blushi. Zbres poshtë me vrap. S’kam parë kurrë kaq shumë lule dhe kaq të bukura. Shumica janë të verdha, por ka dhe të kuqe edhe si ngjyra e trikos së mamit, bojë manushaqe. Mbledh një tufë duke ...

Kiço Blushi, ikja e trishtë e një brezi që la gjurmë
In memoriam Kiço Blushi. Zbres poshtë me vrap. S’kam parë kurrë kaq shumë lule dhe kaq të bukura. Shumica janë të verdha, por ka dhe të kuqe edhe si ngjyra e trikos së mamit, bojë manushaqe. Mbledh një tufë duke ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 14:23
In memoriam Kiço Blushi. Zbres poshtë me vrap. S’kam parë kurrë kaq shumë lule dhe kaq të bukura. Shumica janë të verdha, por ka dhe të kuqe edhe si ngjyra e trikos së mamit, bojë manushaqe. Mbledh një tufë duke ...

Kiço Blushi, ikja e trishtë e një brezi që la gjurmë
In memoriam Kiço Blushi. Zbres poshtë me vrap. S’kam parë kurrë kaq shumë lule dhe kaq të bukura. Shumica janë të verdha, por ka dhe të kuqe edhe si ngjyra e trikos së mamit, bojë manushaqe. Mbledh një tufë duke ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 10:40
In memoriam Kiço Blushi. Zbres poshtë me vrap. S’kam parë kurrë kaq shumë lule dhe kaq të bukura. Shumica janë të verdha, por ka dhe të kuqe edhe si ngjyra e trikos së mamit, bojë manushaqe. Mbledh një tufë duke ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved