ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 18:46

“Kënd do ta thërras vëlla tani?-Përlot motra e shqiptarit që vdiq në Belgjikë

“Kënd do ta thërras vëlla tani?-Përlot motra e shqiptarit që vdiq në Belgjikë
Pelivan Hysja nga Berati dhe Venedik Pirushi nga Durrësi janë të rinjtë shqiptarë që humbën jetën ditën e premte pasi një zjarr përfshiu shtëpinë ku ata banonin në Bruksel. Trupat e dy të rinjve gjenden ende në morg dhe ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 13:09
Pelivan Hysja nga Berati dhe Venedik Pirushi nga Durrësi janë të rinjtë shqiptarë që humbën jetën ditën e premte pasi një zjarr përfshiu shtëpinë ku ata banonin në Bruksel. Trupat e dy të rinjve gjenden ende në morg dhe ...

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24 vjeç) nga Berati ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 13:03
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24 vjeç) nga Berati ...

“I gjetëm pas derës”, zjarri i merr jetën dy shqiptarëve
Një zjarr i rënë në një apartament ku jetonin dy shqiptarë i ka marrë jetën këtyre dy të fundit në Belgjikë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 07:45 të së premtes, në Baron de Vironlaan, në qytetin e Dilbeek. Sipas ...
TV Klan | 11-Feb-2019 12:32
Një zjarr i rënë në një apartament ku jetonin dy shqiptarë i ka marrë jetën këtyre dy të fundit në Belgjikë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 07:45 të së premtes, në Baron de Vironlaan, në qytetin e Dilbeek. Sipas ...

Digjet banesa, vdesin dy të rinj shqiptarë në Belgjikë
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, P. H (24 vjeç) nga Berati dhe V.P (23 vjeç) nga ...
Aktuale.MK | 11-Feb-2019 12:48
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, P. H (24 vjeç) nga Berati dhe V.P (23 vjeç) nga ...

Digjet banesa, vdesin dy të rinj shqiptarë në Belgjikë (Emrat+Foto)
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre.
Top Channel | 11-Feb-2019 11:49
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre.

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24 vjeç) nga Berati ...
Flaka | 11-Feb-2019 12:20
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24 vjeç) nga Berati ...

Digjet banesa, vdesin dy të rinj shqiptarë në Belgjikë
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24 vjeç) nga Berati ...
Zeri | 11-Feb-2019 12:19
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24 vjeç) nga Berati ...

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24 vjeç) nga Berati ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 12:07
Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24 vjeç) nga Berati ...

Belgjikë/ Digjet banesa, humbin jetën 2 shqiptarë
Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi. Alain Habils, ...
Telegraf | 11-Feb-2019 11:42
Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi. Alain Habils, ...

Këta janë dy të rinjtë shqiptarë që vdiqën pas zjarrit në një banesë në Belgjikë (Foto)
Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi. Alain Habils, ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 11:04
Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi. Alain Habils, ...

Sherr mes shqiptarëve në Itali, të shtëna me armë
Policia italiane po heton një konflikt të ndodhur në Parma mbrëmjen e së shtunës që mund të përfundonte në tragjedi. Sipas mediave italiane, të paktën 3 shqiptarë janë përfshirë në një sherr të dhunshëm mes tyre. Ata ...
TV Klan | 10-Feb-2019 13:11
Policia italiane po heton një konflikt të ndodhur në Parma mbrëmjen e së shtunës që mund të përfundonte në tragjedi. Sipas mediave italiane, të paktën 3 shqiptarë janë përfshirë në një sherr të dhunshëm mes tyre. Ata ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved