ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 03:24

“Kanuni modern”, familja i fal gjakun italianit vetëm nëse paguhet

“Kanuni modern”, familja i fal gjakun italianit vetëm nëse paguhet
Emisioni investigativ italian "Le Iene" i është rikthyer dhe një herë ngjarjes së vrasjes së shqiptarit 22-vjeçar, Gjergj Gjoni.
Top Channel | 11-Feb-2019 12:07
Emisioni investigativ italian "Le Iene" i është rikthyer dhe një herë ngjarjes së vrasjes së shqiptarit 22-vjeçar, Gjergj Gjoni.

Ia vret shqiptarit djalin, italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit
Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar, i cili ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 11:05
Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar, i cili ...

Ia vret shqiptarit djalin, italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit
Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar, i cili ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 10:16
Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar, i cili ...

”Le Iene” kërkon të pajtojë një hasmëri, shqiptari mesazh italianit: Gjej vrimë e futu se do të të vras, te ne respektohet Kanuni i Lekë Dukagjinit dhe do marr gjakun e djalit
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ i Mediaset në Itali, në puntatën e transmetuar mbrëmjen e së dielës 10 shkurt i është rikthyer dhe një herë historisë së vrasjes së shqiptarit 22 vjeçar, Gjergj Gjoni, më 20 tetor 2015 ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 09:04
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ i Mediaset në Itali, në puntatën e transmetuar mbrëmjen e së dielës 10 shkurt i është rikthyer dhe një herë historisë së vrasjes së shqiptarit 22 vjeçar, Gjergj Gjoni, më 20 tetor 2015 ...

Ia vret shqiptarit djalin, italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit
Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar, i cili ...
Zeri | 11-Feb-2019 09:31
Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar, i cili ...

Shqiptari i tregoi Kanunin italianit,”Le Iene” kërkon t’i pajtojë
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ i Mediaset në Itali, në puntatën e transmetuar mbrëmjen e së dielës 10 shkurt i është rikthyer dhe një herë historisë së vrasjes së shqiptarit 22 vjeçar, Gjergj Gjoni, më 20 tetor 2015 ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 08:55
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ i Mediaset në Itali, në puntatën e transmetuar mbrëmjen e së dielës 10 shkurt i është rikthyer dhe një herë historisë së vrasjes së shqiptarit 22 vjeçar, Gjergj Gjoni, më 20 tetor 2015 ...

Ia vret shqiptarit djalin, italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit
Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar, i cili ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 09:28
Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar, i cili ...

Italiani që vrau shqiptarin frikësohet nga Kanuni i Lekë Dikagjinit (Video)
Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrje e mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar, i cili kishte ...
Shenja | 11-Feb-2019 08:50
Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrje e mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar, i cili kishte ...

Vrau shqiptarin që po i grabiste banesën, familja Gjoni kërkon dëmshpërblim për faljen e italianit
Emisioni investigativ ‘Le iene’ i Mediaset ka tentuar të realizojë pajtimin e gjakut mes familjes së një të riu shqiptar të vrarë në Itali e familjes së një italiani autori i vrasjes së tij, i cili u shpall i pafajshëm ...
Java News | 11-Feb-2019 08:30
Emisioni investigativ ‘Le iene’ i Mediaset ka tentuar të realizojë pajtimin e gjakut mes familjes së një të riu shqiptar të vrarë në Itali e familjes së një italiani autori i vrasjes së tij, i cili u shpall i pafajshëm ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved