ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:16

INTERVISTA/ Profesori shqiptar i drejtësisë në Britani: Ja si ta bëjmë SPAK-un

INTERVISTA/ Profesori shqiptar i drejtësisë në Britani: Ja si ta bëjmë SPAK-un
Nga Fernada Cenko Është larguar vite më parë nga Shqipëria dhe sot është përmbushur të paktën nga ana profesionale, por gjithmon në kërkim të materializimit të ideve që ka në kokë për të arritur majat në rrugën që ka ...
Java News | 10-Feb-2019 20:33
Nga Fernada Cenko Është larguar vite më parë nga Shqipëria dhe sot është përmbushur të paktën nga ana profesionale, por gjithmon në kërkim të materializimit të ideve që ka në kokë për të arritur majat në rrugën që ka ...

INTERVISTA/ Andi Hoxhaj, profesori vlonjat i drejtësisë në Britani që jep recetat për SPAK: Ja këndvështrimi i një 30 vjeçari dhe sugjerimet ndaj qeverisë
Nga Fernada Cenko Është larguar vite më parë nga Shqipëria dhe sot është përmbushur të paktën nga ana profesionale, por gjithmon në kërkim të materializimit të ideve që ka në kokë për të arritur majat në rrugën që ka ...
GazetaTema | 10-Feb-2019 20:05
Nga Fernada Cenko Është larguar vite më parë nga Shqipëria dhe sot është përmbushur të paktën nga ana profesionale, por gjithmon në kërkim të materializimit të ideve që ka në kokë për të arritur majat në rrugën që ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved