ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 18:25

Horoskopi/ 12 Shenjat dhe dhuratat ideale për Ditën e Shën Valentinit (Foto)

Horoskopi/ 12 Shenjat dhe dhuratat ideale për Ditën e Shën Valentinit (Foto)
Le të na frymëzojë Horoskopi dhe të na udhëheqë drejt zgjedhjes së dhuratës më të mirë dhe romantike.
Top Channel | 11-Feb-2019 12:07
Le të na frymëzojë Horoskopi dhe të na udhëheqë drejt zgjedhjes së dhuratës më të mirë dhe romantike.

Horoskopi javor, 11 deri në 17 Shkurt 2019
Ky është horoskopi javor nga 11 deri në 17 shkurt 2019. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të jenë të mbushur ...
Java News | 11-Feb-2019 13:14
Ky është horoskopi javor nga 11 deri në 17 shkurt 2019. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të jenë të mbushur ...

Horoskopi/ 12 Shenjat dhe dhuratat ideale për Ditën e Shën Valentinit
Le të na frymëzojë Horoskopi dhe të na udhëheqë drejt zgjedhjes së dhuratës më të mirë dhe romantike. Dita e Shën Valentinit, festa e të dashuruarve po vjen dhe dikush mund të jetë në vështirësi, sepse nuk ka idenë se ...
InFokusi | 11-Feb-2019 12:44
Le të na frymëzojë Horoskopi dhe të na udhëheqë drejt zgjedhjes së dhuratës më të mirë dhe romantike. Dita e Shën Valentinit, festa e të dashuruarve po vjen dhe dikush mund të jetë në vështirësi, sepse nuk ka idenë se ...

Parashikimi i yjeve për sot 11 Shkurt 2019
Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni me ndonjë problem. Lajmi i mirë është se do të ...
Telegraf | 11-Feb-2019 08:45
Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni me ndonjë problem. Lajmi i mirë është se do të ...

Dhuro “zemër” për Ditën e Shën Valentinit
Dita e Shën Valentinit festohet më 14 shkurt. Kjo është festë e të dashuruarve. Shumë njerëz për këtë ditë partnerëve të tyre u dhurojnë kartolina, lule dhe dhurata të ndryshme. Ata gjithashtu munden të organizojnë një ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 12:44
Dita e Shën Valentinit festohet më 14 shkurt. Kjo është festë e të dashuruarve. Shumë njerëz për këtë ditë partnerëve të tyre u dhurojnë kartolina, lule dhe dhurata të ndryshme. Ata gjithashtu munden të organizojnë një ...

Njohje të reja, ndarje dhe tradhti; ja ç’parashikon Paolo Fox për të gjitha shenjat gjatë muajit të dashurisë
DASHI/ Në aspektin e ndjenjave, shkurti do të jetë një periudhë meditimi. Kjo nuk do të thotë se marrëdhëniet në çift do të përfundojnë apo do të hasin vështirësi të pakapërcyeshme, por që ju vetë do të përpiqeni të ...
Republika | 11-Feb-2019 12:07
DASHI/ Në aspektin e ndjenjave, shkurti do të jetë një periudhë meditimi. Kjo nuk do të thotë se marrëdhëniet në çift do të përfundojnë apo do të hasin vështirësi të pakapërcyeshme, por që ju vetë do të përpiqeni të ...

‘Ludo’, e vendos edhe flamurin e Kosovës
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 12:00
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me ...

Horoskopi për ditën e hënë, 11 shkurt 2019!
Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni. Demi Kjo e hënë ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 07:45
Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni. Demi Kjo e hënë ...

Njihuni me tri shenjat më pak kursimtare të horoskopit
Ju duket sikur paratë i harxhoni sapo i merrni në dorë? E kishit menduar që shenja juaj e horoskopit mund të ndikojë shumë tek mënyra si shpenzoni. Ja cilat janë tri shenjat e zodiakut më pak kursimtare të horoskopit: ...
Lexo | 11-Feb-2019 11:54
Ju duket sikur paratë i harxhoni sapo i merrni në dorë? E kishit menduar që shenja juaj e horoskopit mund të ndikojë shumë tek mënyra si shpenzoni. Ja cilat janë tri shenjat e zodiakut më pak kursimtare të horoskopit: ...

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde
Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 11:11
Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni ...

“Shqiptari i zi”, hiti i rrjeteve sociale, arsyeja e veçantë
Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 10:46
Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente ...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04)- Puna: Këtë javë duhet të kini ...
Lexo | 11-Feb-2019 10:27
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04)- Puna: Këtë javë duhet të kini ...

Më fatlumet dhe më të vështirat e javës. Horoskopi javor, 11-17 shkurt 2019
Dashi Gjatë kësaj jave do jeni edhe më të logjikshëm dhe do e ktheni situatën në favorin tuaj. Për ju që keni një lidhje do jetë një periudhë e begatë. Do merrni vesh më së miri me partnerin dhe do jeni gati të bëni së ...
Lexo | 11-Feb-2019 10:17
Dashi Gjatë kësaj jave do jeni edhe më të logjikshëm dhe do e ktheni situatën në favorin tuaj. Për ju që keni një lidhje do jetë një periudhë e begatë. Do merrni vesh më së miri me partnerin dhe do jeni gati të bëni së ...

Horoskopi për sot, datë 11 shkurt 2019
DASHI Sot do të keni disa probleme të vogla me punën. Megjithëse do të jeni të përqendruar në projektet tuaja, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Mbase duhet të punoni nesër me të. DEMI ...
Bordo | 11-Feb-2019 09:19
DASHI Sot do të keni disa probleme të vogla me punën. Megjithëse do të jeni të përqendruar në projektet tuaja, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Mbase duhet të punoni nesër me të. DEMI ...

Horoskopi ditor, e hënë 11 shkurt 2019
Dashi Nëse jeni ne një lidhje duhet me patjetër te vendosi pak rregull sepse po vazhduat ashtu si e keni nisur nuk keni për te shkuar gjate. Beqaret nuk do jene shume me fat dhe serish nuk kane për ta gjetur personin qe ...
IliriaNews | 11-Feb-2019 08:47
Dashi Nëse jeni ne një lidhje duhet me patjetër te vendosi pak rregull sepse po vazhduat ashtu si e keni nisur nuk keni për te shkuar gjate. Beqaret nuk do jene shume me fat dhe serish nuk kane për ta gjetur personin qe ...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet të kini kujdes ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 00:59
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet të kini kujdes ...

Tri shenjat të cilat nuk e njohin fjalën 'kursim''
Binjakët, luani dhe shigjetari janë tre shenjat e horoskopit që bëjnë shpenzime marramendëse në krahasim me shenjat e tjera. Binjakët njihen për shprehjen “ e dua tani” dhe nëse fiksohen për të blerë diçka nuk e ...
Zeri | 11-Feb-2019 08:45
Binjakët, luani dhe shigjetari janë tre shenjat e horoskopit që bëjnë shpenzime marramendëse në krahasim me shenjat e tjera. Binjakët njihen për shprehjen “ e dua tani” dhe nëse fiksohen për të blerë diçka nuk e ...

Horoskopi ditor, e hënë 11 shkurt 2019
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 08:43
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me ...

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde
DASHI Do të ndjeni nevojën për të folur me të gjithë, të shkëmbeni idetë dhe opinionet. Mundohuni të jeni më të arsyeshëm, si në punë ashtu dhe në jetën private. Të favorizuar ata që përfaqësojnë aktivitet krijues. DEMI ...
Lajminet | 06-Jan-2019 09:07
DASHI Do të ndjeni nevojën për të folur me të gjithë, të shkëmbeni idetë dhe opinionet. Mundohuni të jeni më të arsyeshëm, si në punë ashtu dhe në jetën private. Të favorizuar ata që përfaqësojnë aktivitet krijues. DEMI ...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet të kini kujdes ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 01:04
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet të kini kujdes ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved