ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:19

Frank Shkreli: Një riangazhim i Shteteve të Bashkuara në Evropën Qendrore

Frank Shkreli: Një riangazhim i Shteteve të Bashkuara në Evropën Qendrore
Të enjten që kaloi, Departamenti Amerikan i Shtetit, (DASH) njoftoi se politika e jashtme amerikane, përveç të tjerash, do t’i kushtohet këtë javë Evropës, më saktësisht, disa vendeve ish-komuniste të Evropës Qendrore. ...
Telegraf | 11-Feb-2019 23:09
Të enjten që kaloi, Departamenti Amerikan i Shtetit, (DASH) njoftoi se politika e jashtme amerikane, përveç të tjerash, do t’i kushtohet këtë javë Evropës, më saktësisht, disa vendeve ish-komuniste të Evropës Qendrore. ...

Një riangazhim i shteteve të bashkuara në Evropën Qëndrore
Të ënjtën që kaloi, Departamenti Amerikan i Shtetit, (DASH) njoftoi se politika e jashtme amerikane, përveç tjerash, do t’i kushtohet këtë javë Evropës, më saktësisht disa vendeve ish-komuniste të Evropës Qëndrore. Në ...
Medial | 11-Feb-2019 21:11
Të ënjtën që kaloi, Departamenti Amerikan i Shtetit, (DASH) njoftoi se politika e jashtme amerikane, përveç tjerash, do t’i kushtohet këtë javë Evropës, më saktësisht disa vendeve ish-komuniste të Evropës Qëndrore. Në ...

Pompeo: SHBA s’do ta lejojë Rusinë “të fusë pyka” në mes NATO-s dhe aleatëve
Sekretari i Shtetit të Amerikës, Mike Pompeo, ka thënë se nuk do ta lejojnë Presidentin e Rusisë, Vladimir Putin “që të fusë pyka në mes të NATO-s dhe aleatëve”. Ai këtë e ka thënë këtë të hënë kur qëndroi krah me ...
Koha.mk | 11-Feb-2019 20:16
Sekretari i Shtetit të Amerikës, Mike Pompeo, ka thënë se nuk do ta lejojnë Presidentin e Rusisë, Vladimir Putin “që të fusë pyka në mes të NATO-s dhe aleatëve”. Ai këtë e ka thënë këtë të hënë kur qëndroi krah me ...

SHBA-ja nuk do ta lejojë Putinin të bëjë ndarje mes miqëve të NATO-së
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo tha sot në Budapest, se SHBA-ja nuk do të lejojë presidentin rus, Vladimir Putin, të bëjë ndarje midis miqve dhe NATO-s. Pompeo tha se Shtetet e Bashkuara duhet të jenë më të ...
Medial | 11-Feb-2019 19:22
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo tha sot në Budapest, se SHBA-ja nuk do të lejojë presidentin rus, Vladimir Putin, të bëjë ndarje midis miqve dhe NATO-s. Pompeo tha se Shtetet e Bashkuara duhet të jenë më të ...

?SHBA-ja nuk do ta lejojë Putin të bëjë ndarje midis miqve dhe NATO-s
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo tha sot në Budapest, se SHBA-ja nuk do të lejojë presidentin rus, Vladimir Putin, të bëjë ndarje midis miqve dhe NATO-s. Pompeo tha se Shtetet e Bashkuara duhet të jenë më të ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 19:05
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo tha sot në Budapest, se SHBA-ja nuk do të lejojë presidentin rus, Vladimir Putin, të bëjë ndarje midis miqve dhe NATO-s. Pompeo tha se Shtetet e Bashkuara duhet të jenë më të ...

?SHBA-ja nuk do ta lejojë Putin të bëjë ndarje midis miqve dhe NATO-s
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo tha sot në Budapest, se SHBA-ja nuk do të lejojë presidentin rus, Vladimir Putin, të bëjë ndarje midis miqve dhe NATO-s.
Kosova Press | 11-Feb-2019 19:01
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo tha sot në Budapest, se SHBA-ja nuk do të lejojë presidentin rus, Vladimir Putin, të bëjë ndarje midis miqve dhe NATO-s.

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo nis turin evropian
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo filloi një tur pesë ditor në Europë, ku sipas zyrtarëve thuhet se do të përpiqet të kundërshtojë ndikimin rus dhe atë kinez në Kontinentin e Vjetër. Turi i tij filloi me ...
Flaka | 11-Feb-2019 14:16
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo filloi një tur pesë ditor në Europë, ku sipas zyrtarëve thuhet se do të përpiqet të kundërshtojë ndikimin rus dhe atë kinez në Kontinentin e Vjetër. Turi i tij filloi me ...

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo nis turin evropian
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo filloi një tur pesë ditor në Europë, ku sipas zyrtarëve thuhet se do të përpiqet të kundërshtojë ndikimin rus dhe atë kinez në Kontinentin e Vjetër. Turi i tij filloi me ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 12:11
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo filloi një tur pesë ditor në Europë, ku sipas zyrtarëve thuhet se do të përpiqet të kundërshtojë ndikimin rus dhe atë kinez në Kontinentin e Vjetër. Turi i tij filloi me ...

Pompeo në Europë për ndikimin rus dhe kinez
Sekretari i Shtetit Michael R. Pompeo do të udhëtojë në Budapest, Bratislavë, Varshavë, Bruksel dhe Reykjavik më 11-15 shkurt. Sipas Departamentit të Shtetit Amerikan, më 11 shkurt ai do të mbërrijë në Budapest, ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 09:23
Sekretari i Shtetit Michael R. Pompeo do të udhëtojë në Budapest, Bratislavë, Varshavë, Bruksel dhe Reykjavik më 11-15 shkurt. Sipas Departamentit të Shtetit Amerikan, më 11 shkurt ai do të mbërrijë në Budapest, ...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...
Aktuale.MK | 11-Feb-2019 10:46
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...

Pompeo në Europë për ndikimin rus dhe kinez
Sekretari i Shtetit Michael R. Pompeo do të udhëtojë në Budapest, Bratislavë, Varshavë, Bruksel dhe Reykjavik më 11-15 shkurt. Sipas Departamentit të Shtetit Amerikan, më 11 shkurt ai do të mbërrijë në Budapest, ...
Ina-Online | 11-Feb-2019 10:37
Sekretari i Shtetit Michael R. Pompeo do të udhëtojë në Budapest, Bratislavë, Varshavë, Bruksel dhe Reykjavik më 11-15 shkurt. Sipas Departamentit të Shtetit Amerikan, më 11 shkurt ai do të mbërrijë në Budapest, ...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...
Portalb | 11-Feb-2019 10:16
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...

Pompeu në Europë, tur vizitash për të luftuar ndikimin në rritje të Rusisë
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...
RTSH | 11-Feb-2019 10:00
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 09:57
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...
Medial | 11-Feb-2019 09:37
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 09:28
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 09:10
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 09:09
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...
Arbresh | 11-Feb-2019 09:07
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 08:53
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është planifikuar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved