ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 20:49

France Football zgjedh klubet më të mëdha në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10

France Football zgjedh klubet më të mëdha në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10
Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurt, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë janë nga lartë të ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 21:47
Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurt, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë janë nga lartë të ...

France Football zgjedh klubet më të mëdha në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10
Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurtit, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë janë nga lartë të ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 22:40
Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurtit, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë janë nga lartë të ...

France Football zgjedh klubet më të madh në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10
Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurt, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë janë nga lartë të ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 22:04
Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurt, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë janë nga lartë të ...

Këta janë 10 lojtarët më të mirë në Evropë momentalisht, bazuar në statistika
Këta janë 10 lojtarët më të mirë në Evropë momentalisht, bazuar në statistika Edicioni 2018/19 është një nga më interesantët në vitet e fundit, në top pesë ligat evropiane. Në këto pesë liga, vetëm Paris Saint Germain ...
Medial | 11-Feb-2019 21:11
Këta janë 10 lojtarët më të mirë në Evropë momentalisht, bazuar në statistika Edicioni 2018/19 është një nga më interesantët në vitet e fundit, në top pesë ligat evropiane. Në këto pesë liga, vetëm Paris Saint Germain ...

Këta janë 10 lojtarët më të mirë në Evropë momentalisht, bazuar në statistika
Në këto pesë liga, vetëm Paris Saint Germain dhe Juventus duken të sigurt në rrugëtimin drejt titullit të kampionit. Manchester City – Liverpool, Barcelona – Real Madrid dhe Bayern Munich – Dortmund janë në luftë të ...
Lajminet | 11-Feb-2019 20:22
Në këto pesë liga, vetëm Paris Saint Germain dhe Juventus duken të sigurt në rrugëtimin drejt titullit të kampionit. Manchester City – Liverpool, Barcelona – Real Madrid dhe Bayern Munich – Dortmund janë në luftë të ...

“France Football” zbulon 30 klubet më të mira në historinë e futbollit
“France Football” ka shpallur Real Madridin si klubin më të mirë në histori. Në edicionin e shkurtit, revista e famshme franceze ka renditur 30 klubet më të mira të historisë dhe dy skuadrat spanjolle janë renditur në ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 19:29
“France Football” ka shpallur Real Madridin si klubin më të mirë në histori. Në edicionin e shkurtit, revista e famshme franceze ka renditur 30 klubet më të mira të historisë dhe dy skuadrat spanjolle janë renditur në ...

‘France Football’ ka publikuar listën me 10 skuadrat më të mira në historinë e futbollit
Skuadra më e mirë në histori është zgjedhur Real Madrid, bazuar në kriteret që ka vendosur ‘France Football’. Në përzgjedhjen e skuadrave janë përfshirë parametrat e lojtarëve (topat e artë), audienca në televizion, ...
Lajminet | 11-Feb-2019 18:34
Skuadra më e mirë në histori është zgjedhur Real Madrid, bazuar në kriteret që ka vendosur ‘France Football’. Në përzgjedhjen e skuadrave janë përfshirë parametrat e lojtarëve (topat e artë), audienca në televizion, ...

Atletico Madrid dhe Chelsea në garë për sulmuesin e Evertonit
Dy klubet e mëdha evropiane janë duke e përcjellë nga afër brazilianin. Richarlison de Andrade është një nga lojtarët më të talentuar të skuadrës së Evertonit. Braziliani nënshkroi verën që shkoi me ekipin e drejtuar ...
Koha.net | 11-Feb-2019 14:42
Dy klubet e mëdha evropiane janë duke e përcjellë nga afër brazilianin. Richarlison de Andrade është një nga lojtarët më të talentuar të skuadrës së Evertonit. Braziliani nënshkroi verën që shkoi me ekipin e drejtuar ...

Katër klube të mëdha evropiane pas Richarlisonit
Ylli brazilian i Evertonit, Richarlison, ka përfunduar në listën e dëshirave në disa nga klubet më të mëdha evropiane. Richarlison, 21 vjeç, ka shënuar 10 gola dhe ka dhuruar disa asistime në 23 ndeshjet e Ligës ...
E Dua Sportin | 10-Feb-2019 13:40
Ylli brazilian i Evertonit, Richarlison, ka përfunduar në listën e dëshirave në disa nga klubet më të mëdha evropiane. Richarlison, 21 vjeç, ka shënuar 10 gola dhe ka dhuruar disa asistime në 23 ndeshjet e Ligës ...

Katër klube të mëdha evropiane pas Richarlisonit
Ylli brazilian i Evertonit, Richarlison, ka përfunduar në listën e dëshirave në disa nga klubet më të mëdha evropiane. Richarlison, 21 vjeç, ka shënuar 10 gola dhe ka dhuruar disa asistime në 23 ndeshjet e Ligës ...
AlMaKos | 10-Feb-2019 12:48
Ylli brazilian i Evertonit, Richarlison, ka përfunduar në listën e dëshirave në disa nga klubet më të mëdha evropiane. Richarlison, 21 vjeç, ka shënuar 10 gola dhe ka dhuruar disa asistime në 23 ndeshjet e Ligës ...

Katër klube të mëdha evropiane pas Richarlisonit
Ylli brazilian i Evertonit, Richarlison, ka përfunduar në listën e dëshirave në disa nga klubet më të mëdha evropiane. Richarlison, 21 vjeç, ka shënuar 10 gola dhe ka dhuruar disa asistime në 23 ndeshjet e Ligës ...
Telegrafi | 10-Feb-2019 12:44
Ylli brazilian i Evertonit, Richarlison, ka përfunduar në listën e dëshirave në disa nga klubet më të mëdha evropiane. Richarlison, 21 vjeç, ka shënuar 10 gola dhe ka dhuruar disa asistime në 23 ndeshjet e Ligës ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved