ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:11

Marshim në Tiranë, qytetarët solidarizohen me të miturën e abuzuar

Marshim në Tiranë, qytetarët solidarizohen me të miturën e abuzuar
Dhjetëra qytetarë dhe përfaqësues të shoqërisë civile marshuan këtë të diel në tiranë kundër dhunës ndaj grave dhe vajzave, duke marrë shkas nga rasti i 13-vjeçares së abuzuar në Kavajë. Të pranishmit shprehen ...
VizionPlus | 10-Feb-2019 14:40
Dhjetëra qytetarë dhe përfaqësues të shoqërisë civile marshuan këtë të diel në tiranë kundër dhunës ndaj grave dhe vajzave, duke marrë shkas nga rasti i 13-vjeçares së abuzuar në Kavajë. Të pranishmit shprehen ...

Përdhunimi i 13-vjeçares, nis protesta në Tiranë: Drejtësisë të japë dënimin e merituar
Qytetarët janë bashkuara para Ministrisë së Arsimit ndërsa po protestojnë pas rastit të rëndë të përdhunimit të 13 vjeçares në Kavajë. Ata kanë zgjedhur që kjo protestë të jetë një “Marshim i heshtur”, për mbrojtjen e ...
Telegraf | 10-Feb-2019 13:45
Qytetarët janë bashkuara para Ministrisë së Arsimit ndërsa po protestojnë pas rastit të rëndë të përdhunimit të 13 vjeçares në Kavajë. Ata kanë zgjedhur që kjo protestë të jetë një “Marshim i heshtur”, për mbrojtjen e ...

‘Kavaja’/ Protestë para MAS: Spiropali a do bëjmë film bashkë?
Shoqëria civile ka dalë sot në protestë rreth një javë pas publikimit të skandalit për përdhunimin e një të miture në shkollën “Rilindja” të Kavajës. Raportohet se protestuesit kanë nisur marshimin drejt Policisë dhe më ...
Telegraf | 10-Feb-2019 12:18
Shoqëria civile ka dalë sot në protestë rreth një javë pas publikimit të skandalit për përdhunimin e një të miture në shkollën “Rilindja” të Kavajës. Raportohet se protestuesit kanë nisur marshimin drejt Policisë dhe më ...

Edhe në Tiranë protestohet kundër përdhunimit të grave
Me një pllakat, ku shkruhej ‘Nuk luhet përdhunimesh’, dhjetëra pjesëtarë të shoqërisë civile kanë marshuar në Tiranë kundër dhunës ndaj grave dhe vajza. Protesta është organizuar pas rastit të fundit që ndodhi në ...
Zeri | 10-Feb-2019 23:10
Me një pllakat, ku shkruhej ‘Nuk luhet përdhunimesh’, dhjetëra pjesëtarë të shoqërisë civile kanë marshuar në Tiranë kundër dhunës ndaj grave dhe vajza. Protesta është organizuar pas rastit të fundit që ndodhi në ...

Edhe në Tiranë protestohet kundër përdhunimit të grave
Me një pllakat, ku shkruhej ‘Nuk luhet përdhunimesh’, dhjetëra pjesëtarë të shoqërisë civile kanë marshuar në Tiranë kundër dhunës ndaj grave dhe vajza. Protesta është organizuar pas rastit të fundit që ndodhi në ...
AlbInfo | 10-Feb-2019 23:01
Me një pllakat, ku shkruhej ‘Nuk luhet përdhunimesh’, dhjetëra pjesëtarë të shoqërisë civile kanë marshuar në Tiranë kundër dhunës ndaj grave dhe vajza. Protesta është organizuar pas rastit të fundit që ndodhi në ...

Marshim kundër dhunës seksuale: “Nuk luhet përdhunimesh”
Nën moton “Nuk luhet përdhunimesh”, qindra qytetarë, studentë dhe aktivistë të shoqërisë civile kanë zhvilluar një marshim protestë në kryeqytet. Marshimi i heshtur pati në fokus të tij shtimin e përpjekjeve kundër ...
ABCNews | 10-Feb-2019 12:29
Nën moton “Nuk luhet përdhunimesh”, qindra qytetarë, studentë dhe aktivistë të shoqërisë civile kanë zhvilluar një marshim protestë në kryeqytet. Marshimi i heshtur pati në fokus të tij shtimin e përpjekjeve kundër ...

Rasti i Kavajës, qindra njerëz marshojnë në heshtje në Tiranë
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...
TetovaSot | 10-Feb-2019 13:31
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...

Rasti i përdhunimi së të miturës ngsa Kavaja, qindra persona marshojnë në Tiranë
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...
Zeri | 10-Feb-2019 13:27
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...

Protesta, ironizohet ministrja Spiropali: A do bëjmë një film bashkë?
Një grup qytetarësh kanë dalë sot në një protestë, duke marshuar në heshtje për sjelljen e institucioneve pas përdhunimit të një të miture në shkollën “Rilindja” të Kavajës. Protestuesit kanë nisur marshimin drejt ...
Gazeta Dita | 10-Feb-2019 12:18
Një grup qytetarësh kanë dalë sot në një protestë, duke marshuar në heshtje për sjelljen e institucioneve pas përdhunimit të një të miture në shkollën “Rilindja” të Kavajës. Protestuesit kanë nisur marshimin drejt ...

FOTOT: “Nuk luhet me përdhunimin”, marshim proteste në Tiranë për rastin e 13 vjeçares në Kavajë
Qindra qytetarë marshuan sot në Tiranë në formë proteste në lidhje me përdhunimin e 13 vjeçares në Kavajë nga 7 adoleshentë. “Nuk luhet me përdhunimin” ishte një nga parullat e protestuesve të cilët u vendosën përpara ...
GazetaTema | 10-Feb-2019 11:38
Qindra qytetarë marshuan sot në Tiranë në formë proteste në lidhje me përdhunimin e 13 vjeçares në Kavajë nga 7 adoleshentë. “Nuk luhet me përdhunimin” ishte një nga parullat e protestuesve të cilët u vendosën përpara ...

Rasti i vajzës së përdhunuar në Kavajë, qindra njerëz marshojnë në Tiranë
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ak tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...
Shenja | 10-Feb-2019 12:11
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ak tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...

Rasti i Kavajës, qindra njerëz marshojnë në heshtje në Tiranë
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...
Telegrafi | 10-Feb-2019 11:50
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...

Rasti i Kavajës, qindra njerëz marshojnë në heshtje në Tiranë
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ak tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...
Medial | 10-Feb-2019 12:08
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ak tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...

Marshim i heshtur kundër dhunës ndaj vajzave dhe grave në Tiranë (Foto)
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Rastet e fundit të abuzimit dhe dhunës ndaj vajzave dhe grave nxorën në rrugët e kryeqytetit dhjetëra qytetarë që dënuan ...
Reporter | 10-Feb-2019 11:59
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Rastet e fundit të abuzimit dhe dhunës ndaj vajzave dhe grave nxorën në rrugët e kryeqytetit dhjetëra qytetarë që dënuan ...

Rasti i Kavajës, qindra njerëz marshojnë në heshtje në Tiranë
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...
AlMaKos | 10-Feb-2019 11:53
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...

Rasti i Kavajës, qindra njerëz marshojnë në heshtje në Tiranë
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ak tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri.
Top Channel | 10-Feb-2019 11:26
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ak tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri.

Abuzimi ndaj të miturës, nisni protestat në Tiranë
Marshim në Tiranë kundër dhunës seksuale. Dhjetëra pjesëtarë të shoqërisë civile kanë marshuar sot në Tiranë kundër dhunës ndaj grave dhe vajza, duke marrë shkasë nga rasti i 13 vjeçares së abuzuar në Kavajë. Me një ...
Gazeta Observer | 10-Feb-2019 11:52
Marshim në Tiranë kundër dhunës seksuale. Dhjetëra pjesëtarë të shoqërisë civile kanë marshuar sot në Tiranë kundër dhunës ndaj grave dhe vajza, duke marrë shkasë nga rasti i 13 vjeçares së abuzuar në Kavajë. Me një ...

Rasti i Kavajës, qindra njerëz marshojnë në heshtje në Tiranë
?Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ak tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri.
Kosova Press | 10-Feb-2019 11:46
?Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ak tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri.

Rasti i Kavajës, qindra njerëz marshojnë në heshtje në Tiranë
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ak tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...
EkonomiaOnline | 10-Feb-2019 11:42
Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ak tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri. Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh ...

Protesta në Tiranë, Pankartat: Spiropali a do…
Eshtë duke u zhvilluar një protestë e heshtur e shoqërisë civile në Tiranë pas ngjarjes së rëndë ndidhur në Kavajë. Bien në sy mesazhet sensibilizuese të qytetarëve nëpër pankarta që mbajnë në duar. Një ndër këto ...
Lajmi i Fundit | 10-Feb-2019 11:38
Eshtë duke u zhvilluar një protestë e heshtur e shoqërisë civile në Tiranë pas ngjarjes së rëndë ndidhur në Kavajë. Bien në sy mesazhet sensibilizuese të qytetarëve nëpër pankarta që mbajnë në duar. Një ndër këto ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved