ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 18:15

“Do vazhdoni të vidhni”, deputeti i PD “zbulon” koncesionin e ri

“Do vazhdoni të vidhni”, deputeti i PD “zbulon” koncesionin e ri
Në mbledhjen e sotme të Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese është diskutuar për ndryshimin e pr/ligjit për Koncesionet dhe PPP. Opozitarët kanë qenë ata që kanë ngritur dyshime, ndërsa mes tyre deputeti Agron Shehaj ka ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 12:26
Në mbledhjen e sotme të Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese është diskutuar për ndryshimin e pr/ligjit për Koncesionet dhe PPP. Opozitarët kanë qenë ata që kanë ngritur dyshime, ndërsa mes tyre deputeti Agron Shehaj ka ...

Ndryshimi i ligjit për koncesionet, zv.ministrja: Nga 1 korriku, jo më kontrata PPP
Në komisionin parlamentar të Veprimtarisë Prodhuese dhe Tregtisë është diskutuar ditën e sotme pr.i ri për koncesionet, në relacionin e të cilit parashikohen ndryshime të reja për kontratat me partneritet publik-privat. ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 12:14
Në komisionin parlamentar të Veprimtarisë Prodhuese dhe Tregtisë është diskutuar ditën e sotme pr.i ri për koncesionet, në relacionin e të cilit parashikohen ndryshime të reja për kontratat me partneritet publik-privat. ...

“Do vazhdoni të vidhni”, deputeti i PD “zbulon” koncesionin e ri
TIRANE Në mbledhjen e sotme të Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese është diskutuar për ndryshimin e pr/ligjit për Koncesionet dhe PPP. Opozitarët kanë qenë ata që kanë ngritur dyshime, ndërsa mes tyre deputeti Agron ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 12:14
TIRANE Në mbledhjen e sotme të Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese është diskutuar për ndryshimin e pr/ligjit për Koncesionet dhe PPP. Opozitarët kanë qenë ata që kanë ngritur dyshime, ndërsa mes tyre deputeti Agron ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved