ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:21

Dhunimi i mjekut/ Manastirliu: Akte të tilla nuk duhet të tolerohen, ndryshim në kodin penal

Dhunimi i mjekut/ Manastirliu: Akte të tilla nuk duhet të tolerohen, ndryshim në kodin penal
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dënuar me forcë episodin e dhunës ndaj mjekut të urgjencës së QSUT. Në një postim në “Facebook”, Manastirliu shprehet se dhuna e ushtruar ndaj mjekut të urgjencës është ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 12:01
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dënuar me forcë episodin e dhunës ndaj mjekut të urgjencës së QSUT. Në një postim në “Facebook”, Manastirliu shprehet se dhuna e ushtruar ndaj mjekut të urgjencës është ...

Dhunimi i mjekut në QSUT, Manastirliu: Akt barbar, ndryshime në Kodin Penal
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar pas dhunës së ushtruar ndaj një mjeku roje në QSUT. Teksa e ka quajtur një akt barbar, Manastirliu ka kërkuar ndryshime në Kodin Penal. “ Kam kërkuar që kanosja për ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 10:57
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar pas dhunës së ushtruar ndaj një mjeku roje në QSUT. Teksa e ka quajtur një akt barbar, Manastirliu ka kërkuar ndryshime në Kodin Penal. “ Kam kërkuar që kanosja për ...

Dhunimi i mjekut të urgjencës, reagon QSUT
Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” dënoi dhunën e ushtruar ditën e djeshme nga një person ndaj mjekut roje të Urgjencës së Spitalit Infektiv. “Çdo akt dhune e agresioni ndaj mjekëve dhe personelit ...
Lapsi | 11-Feb-2019 11:07
Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” dënoi dhunën e ushtruar ditën e djeshme nga një person ndaj mjekut roje të Urgjencës së Spitalit Infektiv. “Çdo akt dhune e agresioni ndaj mjekëve dhe personelit ...

Dhunohet nga familjarët e një pacienti mjeku në QSUT
Përsëriten aktet e dhunës ndaj bluzave të bardha në vendin tonë. Një mjek i urgjencës së spitalit infektiv në QSUT u dhunua pasditen e së dielës nga familjari i një pacienti. Mjeku me inicialet G.S. u godit nga një ...
ABCNews | 11-Feb-2019 10:57
Përsëriten aktet e dhunës ndaj bluzave të bardha në vendin tonë. Një mjek i urgjencës së spitalit infektiv në QSUT u dhunua pasditen e së dielës nga familjari i një pacienti. Mjeku me inicialet G.S. u godit nga një ...

Mjeku i urgjencës dhun.ohet, Manastirliu: Akt barbar, autorët ndëshkim maksimal sipas ligjit
Një mjek roje në Urgjencën e Spitalit Infektiv është dhunuar ditën e djeshme nga familjarët të një pacienti. Lidhur me ngjarjen ka reaguar Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, duke thënë se çdo akt ...
Lexo | 11-Feb-2019 11:05
Një mjek roje në Urgjencën e Spitalit Infektiv është dhunuar ditën e djeshme nga familjarët të një pacienti. Lidhur me ngjarjen ka reaguar Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, duke thënë se çdo akt ...

‘Është barbari të sulmosh një profesionist të shëndetit’
Pasditen e djeshme është dhunuar një mjek i Urgjencës së Infektivit nga familjarët e një pacienti. Mjeku me inicialet G.S. është goditur nga familjari i pacientit që ishte i shtruar në këtë spital, ndërsa më pas autori ...
Lexo | 11-Feb-2019 10:58
Pasditen e djeshme është dhunuar një mjek i Urgjencës së Infektivit nga familjarët e një pacienti. Mjeku me inicialet G.S. është goditur nga familjari i pacientit që ishte i shtruar në këtë spital, ndërsa më pas autori ...

Rrahu mjekun e Urgjencës, reagon ashpër QSUT: Të dënohet autori, është rast i përsëritur
Pas dhunës së ushtruar nga një person ndaj një mjeku roje me inicialet G.S në Urgjencën e Spitalit Infektiv, ka ardhur edhe reagimi zyrtar i QSUT. Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” thotë se dënon ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 10:46
Pas dhunës së ushtruar nga një person ndaj një mjeku roje me inicialet G.S në Urgjencën e Spitalit Infektiv, ka ardhur edhe reagimi zyrtar i QSUT. Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” thotë se dënon ...

Rrihet mjeku i urgjencës, QSUT: E papranueshme, autori të dënohet
Një mjek në spitalin Infektiv të QSUT-së është dhunuar në kreu të detyrës. Ky veprim i përsëritur ndaj bluzave të bardha ka sjell reagimin e drejtorisë së QSUT-së. QSUT dënon aktin e rëndë dhe i bën thirrje autoriteteve ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 10:54
Një mjek në spitalin Infektiv të QSUT-së është dhunuar në kreu të detyrës. Ky veprim i përsëritur ndaj bluzave të bardha ka sjell reagimin e drejtorisë së QSUT-së. QSUT dënon aktin e rëndë dhe i bën thirrje autoriteteve ...

Qytetari rreh mjekun e QSUT, nuk i bëri gjilpërën, bluzat e bardha në protestë
Ditën e djeshme një person ka dhunuar mjekun roje të Urgjencës së Spitalit Infektiv. Qytetari ka kerkuar te bente nje gjilpere por mjeku e ka adresuar ne ambulancen e lagjes. Ne kete moment qytetari ka reaguar keq duke ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 10:57
Ditën e djeshme një person ka dhunuar mjekun roje të Urgjencës së Spitalit Infektiv. Qytetari ka kerkuar te bente nje gjilpere por mjeku e ka adresuar ne ambulancen e lagjes. Ne kete moment qytetari ka reaguar keq duke ...

Dhunimi i mjekut në QSUT, Manastirliu: Akt barbar, ndryshime në Kodin Penal
Pasditen e djeshme është dhunuar një mjek i Urgjencës së Infektivit nga familjarët e një pacienti. Mjeku me inicialet G.S. është goditur nga familjari i pacientit që ishte i shtruar në këtë spital, ndërsa më pas autori ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 10:54
Pasditen e djeshme është dhunuar një mjek i Urgjencës së Infektivit nga familjarët e një pacienti. Mjeku me inicialet G.S. është goditur nga familjari i pacientit që ishte i shtruar në këtë spital, ndërsa më pas autori ...

Mjeku i urgjencës dhunohet nga familjarët e pacientit, Manastirliu: Akt barbar, të marrin dënimin që meritojnë
Një mjek roje në Urgjencën e Spitalit Infektiv është dhunuar ditën e djeshme nga familjarët të një pacienti. Lidhur me ngjarjen ka reaguar Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, duke thënë se çdo akt ...
Java News | 11-Feb-2019 10:40
Një mjek roje në Urgjencën e Spitalit Infektiv është dhunuar ditën e djeshme nga familjarët të një pacienti. Lidhur me ngjarjen ka reaguar Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, duke thënë se çdo akt ...

Dhunohet mjeku i urgjencës, QSUT: Akt i përsëritur
Ditën e djeshme një person ka dhunuar mjekun roje të Urgjencës së Spitalit Infektiv. Për këtë akt ka reaguar edhe Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, e cila dënon dhunën e ushtruar ndaj bluzave të ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 10:40
Ditën e djeshme një person ka dhunuar mjekun roje të Urgjencës së Spitalit Infektiv. Për këtë akt ka reaguar edhe Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, e cila dënon dhunën e ushtruar ndaj bluzave të ...

QSUT: Të dënohet autori për lëndimin ndaj mjekut të urgjencës
Ditën e djeshme një person ka dhunuar mjekun roje të Urgjencës së Spitalit Infektiv. Për këtë akt ka reaguar edhe Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, e cila dënon dhunën e ushtruar ndaj bluzave të ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 10:36
Ditën e djeshme një person ka dhunuar mjekun roje të Urgjencës së Spitalit Infektiv. Për këtë akt ka reaguar edhe Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, e cila dënon dhunën e ushtruar ndaj bluzave të ...

Dhunimi i mjekut/ Manastirliu: Të klasifikohet si vepër penale
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas rastit të dhunimit të mjekut të Urgjencës së Infektivit G.S. Ndërsa e quan një akt barbar, Manastirliu kërkon që kanosja për shkak të detyrës ndaj mjekëve, të ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 10:27
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas rastit të dhunimit të mjekut të Urgjencës së Infektivit G.S. Ndërsa e quan një akt barbar, Manastirliu kërkon që kanosja për shkak të detyrës ndaj mjekëve, të ...

Dhuna ndaj mjekut, reagon QSUT
Drejtoria e QSUT-së, i bën thirrje organeve të zbardhin ngjarjen dhe autori të marrë dënimin e merituar. Reagimi Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, dënon rëndë aktin e dhunës së ushtruar nga një ...
Medial | 11-Feb-2019 10:33
Drejtoria e QSUT-së, i bën thirrje organeve të zbardhin ngjarjen dhe autori të marrë dënimin e merituar. Reagimi Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, dënon rëndë aktin e dhunës së ushtruar nga një ...

Dhunohet mjeku i Urgjencës, reagon QSUT: Të dënohet autori
TIRANE Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë ka reaguar ashpër pas dhunës së ushtruar nga një person ndaj një mjeku roje në Urgjencën e Spitalit Infektiv. Përmes një reagimi, QSUT bën thotë ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 10:14
TIRANE Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë ka reaguar ashpër pas dhunës së ushtruar nga një person ndaj një mjeku roje në Urgjencën e Spitalit Infektiv. Përmes një reagimi, QSUT bën thotë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved