ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:41

Balje: Të bëhet krijimi i regjistrit të pedofilëve në Kosovë

Balje: Të bëhet krijimi i regjistrit të pedofilëve në Kosovë
Deputetja e Kvuendit të Kosovës, Duda Balje ka thënë se duhet të nisë krijimi i regjistrit të pedofilëve në Kosovë. Sipas saj, pedofilët nuk duan të shërohen sepse nuk duan të heqin dorë nga dëshirat dhe kënaqësitë e ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 22:53
Deputetja e Kvuendit të Kosovës, Duda Balje ka thënë se duhet të nisë krijimi i regjistrit të pedofilëve në Kosovë. Sipas saj, pedofilët nuk duan të shërohen sepse nuk duan të heqin dorë nga dëshirat dhe kënaqësitë e ...

Balje: Të bëhet krijimi i regjistrit të pedofilëve në Kosovë
Deputetja e Kvuendit të Kosovës, Duda Balje ka thënë se duhet të nisë krijimi i regjistrit të pedofilëve në Kosovë. Sipas saj, pedofilët nuk duan të shërohen sepse nuk duan të heqin dorë nga dëshirat dhe kënaqësitë e ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 22:41
Deputetja e Kvuendit të Kosovës, Duda Balje ka thënë se duhet të nisë krijimi i regjistrit të pedofilëve në Kosovë. Sipas saj, pedofilët nuk duan të shërohen sepse nuk duan të heqin dorë nga dëshirat dhe kënaqësitë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved