ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 19:06

?Abuzim seksual me të miturën, një i arrestuar në Pejë

?Abuzim seksual me të miturën, një i arrestuar në Pejë
Një tjetër ngjarje është regjistruar mbrëmjen e së dielës me dyshimet për abuzim seksual me të mitur Në Pejë, policia arrestoi një mashkull të komunitetit rom pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një femër të ...
Gazeta Monitor | 11-Feb-2019 12:48
Një tjetër ngjarje është regjistruar mbrëmjen e së dielës me dyshimet për abuzim seksual me të mitur Në Pejë, policia arrestoi një mashkull të komunitetit rom pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një femër të ...

Abuzim seksual me të mitur, një i arrestuar në Pejë të Kosovës
Një tjetër ngjarje është regjistruar mbrëmjen e së dielës me dyshimet për abuzim seksual me të mitur. Në Pejë, policia kosovare arrestoi një mashkull të komunitetit rom pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 12:38
Një tjetër ngjarje është regjistruar mbrëmjen e së dielës me dyshimet për abuzim seksual me të mitur. Në Pejë, policia kosovare arrestoi një mashkull të komunitetit rom pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një ...

Kanosi një femër përmes Facebook-ut, arrestohet në Fushë-Kosovë
Një person është arrestuar mbrëmë në Fushë-Kosovë. I njëjti dyshohet se përmes rrjetit social Facebook ka kanosur viktimën femër. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, thuhet në raportin e policisë. ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 12:25
Një person është arrestuar mbrëmë në Fushë-Kosovë. I njëjti dyshohet se përmes rrjetit social Facebook ka kanosur viktimën femër. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, thuhet në raportin e policisë. ...

Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e vet
Një person i nacionalitetit serb është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante të policisë, si dhe prokurori kujdestar. Më pas, me urdhër të prokurorit, trupi ...
InFokusi | 11-Feb-2019 12:22
Një person i nacionalitetit serb është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante të policisë, si dhe prokurori kujdestar. Më pas, me urdhër të prokurorit, trupi ...

Përleshje me thika në Prishtinë
Policia ka arrestuar dy të dyshuar në Prishtinë pasi që pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht me (thikë) dy viktima duke u shkaktuar lëndime trupore.
Kosova Press | 03-Jan-2018 09:32
Policia ka arrestuar dy të dyshuar në Prishtinë pasi që pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht me (thikë) dy viktima duke u shkaktuar lëndime trupore.

Edhe një  i arrestuar në Pejë për ngacmim seksual
Një tjetër ngjarje është regjistruar mbrëmjen e së dielës me dyshimet për abuzim seksual me të mitur. Në Pejë, policia arrestoi një mashkull të komunitetit rom pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një femër të ...
InFokusi | 11-Feb-2019 12:10
Një tjetër ngjarje është regjistruar mbrëmjen e së dielës me dyshimet për abuzim seksual me të mitur. Në Pejë, policia arrestoi një mashkull të komunitetit rom pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një femër të ...

Abuzim seksual me të mitur, një i arrestuar në Pejë të Kosovës
Një tjetër ngjarje është regjistruar mbrëmjen e së dielës me dyshimet për abuzim seksual me të mitur. Në Pejë, policia kosovare arrestoi një mashkull të komunitetit rom pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 12:00
Një tjetër ngjarje është regjistruar mbrëmjen e së dielës me dyshimet për abuzim seksual me të mitur. Në Pejë, policia kosovare arrestoi një mashkull të komunitetit rom pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një ...

Abuzim seksual me të miturën, një i arrestuar në Pejë
Një tjetër ngjarje është regjistruar mbrëmjen e së dielës me dyshimet për abuzim seksual me të mitur.
Kosova Press | 11-Feb-2019 11:52
Një tjetër ngjarje është regjistruar mbrëmjen e së dielës me dyshimet për abuzim seksual me të mitur.

Kamioneta godet këmbësoren në Prishtinë, arrestohet shoferi
Një grua ka marrë lëndime të rënda trupore, pasi të shtunën është goditur nga një kamionetë në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë. Nga lëndimet e marra, gruaja, e cila ishte shtatzënë, ka humbur foshnjën duke abortuar. ...
Telegrafi | 10-Feb-2019 12:53
Një grua ka marrë lëndime të rënda trupore, pasi të shtunën është goditur nga një kamionetë në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë. Nga lëndimet e marra, gruaja, e cila ishte shtatzënë, ka humbur foshnjën duke abortuar. ...

Kanos një femër përmes Facebook-ut, arrestohet i dyshuari
Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar mashkull të nacionalitetit shqiptar, pasi pretendohet se përmes rrjetit social Facebook, ka kanosur një femër. Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 11:42
Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar mashkull të nacionalitetit shqiptar, pasi pretendohet se përmes rrjetit social Facebook, ka kanosur një femër. Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së ...

Sekuestrohet një pushkë gjuetie në Zubin Potok
Gjatë kontrollit, te i dyshuari është gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie në fshatin Duboçak të Zubin Potokut. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt. Këto ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 11:31
Gjatë kontrollit, te i dyshuari është gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie në fshatin Duboçak të Zubin Potokut. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt. Këto ...

Kanos një femër përmes Facebook-ut, arrestohet i dyshuari
?Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar mashkull të nacionalitetit shqiptar, pasi pretendohet se përmes rrjetit social Facebook, ka kanosur një femër.
Kosova Press | 11-Feb-2019 11:31
?Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar mashkull të nacionalitetit shqiptar, pasi pretendohet se përmes rrjetit social Facebook, ka kanosur një femër.

Gjendet i vdekur një serb në Kosovë
Në Klinë, dje në orës 10:16, është raportuar se një mashkull i nacionalitetit serb, është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete. Policia përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ishte gjetur pa shenja jete, ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 11:27
Në Klinë, dje në orës 10:16, është raportuar se një mashkull i nacionalitetit serb, është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete. Policia përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ishte gjetur pa shenja jete, ...

Keqpërdor seksualisht të miturën duke i premtuar martesë
Në Pejë, dje është arrestuar i dyshuari mashkull K/Rom, pasi i njëjti duke i premtuar martesë kishte keqpërdorur seksualisht viktimën femër K/rome (e mitur). Policia përmes raportit 24 orësh, thotë se i dyshuari me ...
Koha.net | 11-Feb-2019 11:22
Në Pejë, dje është arrestuar i dyshuari mashkull K/Rom, pasi i njëjti duke i premtuar martesë kishte keqpërdorur seksualisht viktimën femër K/rome (e mitur). Policia përmes raportit 24 orësh, thotë se i dyshuari me ...

E mitura në Pejë nxitet të kryej akte seksuale, një person madhor i premtonte martesë
Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Rom, pasi i njëjti duke i premtuar martesë kishte keqpërdorur seksualisht viktimën femër K/rome (e mitur). Policia sipas raportit 24-orësh ka njoftuar se një person ka nxitur një të ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 11:22
Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Rom, pasi i njëjti duke i premtuar martesë kishte keqpërdorur seksualisht viktimën femër K/rome (e mitur). Policia sipas raportit 24-orësh ka njoftuar se një person ka nxitur një të ...

Gjendet një serb i vdekur në Klinë
Në Klinë, dje në orës 10:16, është raportuar se një mashkull i nacionalitetit serb, është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete. Policia përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ishte gjetur pa shenja jete, ...
Zeri | 11-Feb-2019 11:21
Në Klinë, dje në orës 10:16, është raportuar se një mashkull i nacionalitetit serb, është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete. Policia përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ishte gjetur pa shenja jete, ...

Një e mitur në Pejë nxitet të kryej akte seksuale nga një person madhor
Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Rom, pasi i njëjti duke i premtuar martesë kishte keqpërdorur seksualisht viktimën femër K/rome (e mitur). Policia sipas raportit 24-orësh ka njoftuar se një person ka nxitur një të ...
Zeri | 11-Feb-2019 11:21
Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Rom, pasi i njëjti duke i premtuar martesë kishte keqpërdorur seksualisht viktimën femër K/rome (e mitur). Policia sipas raportit 24-orësh ka njoftuar se një person ka nxitur një të ...

Sekuestrohet një pushkë gjuetie në Zubin Potok
Gjatë kontrollit tek i dyshuari, është gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie në fshatin Duboçak të Zubin Potokut. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 11:19
Gjatë kontrollit tek i dyshuari, është gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie në fshatin Duboçak të Zubin Potokut. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të ...

Kanosi një femër përmes Facebook-ut, arrestohet në Fushë-Kosovë
Një person është arrestuar mbrëmë në Fushë-Kosovë. I njëjti dyshohet se përmes rrjetit social Facebook ka kanosur viktimën femër. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, thuhet në raportin e ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 11:15
Një person është arrestuar mbrëmë në Fushë-Kosovë. I njëjti dyshohet se përmes rrjetit social Facebook ka kanosur viktimën femër. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, thuhet në raportin e ...

Paraburgim për pjesëtarin e FSK-së për keqpërdorim të të miturës
Një pjesëtar i FSK-së do të qëndrojë në paraburgim për 30 ditë për keqpërdorim seksual ndaj një të miture. Gjykata Themelore në Gjilan ka vendosur të marrë për bazë provat dhe dëshmitë e paraqitura nga prokuroria për ...
AlbInfo | 10-Feb-2019 21:01
Një pjesëtar i FSK-së do të qëndrojë në paraburgim për 30 ditë për keqpërdorim seksual ndaj një të miture. Gjykata Themelore në Gjilan ka vendosur të marrë për bazë provat dhe dëshmitë e paraqitura nga prokuroria për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved