ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:41

3 këshilla lumturie, për Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit

3 këshilla lumturie, për Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit
BRICJAPI Gjeni mënyra të tjera për t’u çlodhur jashtë punës. Bëni diçka që jua heq mendjen nga gjithçka që ka të bëjë me atë që bëni në ditën tuaj të punës, do të shihni se si të nesërmen do të ndiheni më të relaksuar. ...
Lexo | 11-Feb-2019 15:01
BRICJAPI Gjeni mënyra të tjera për t’u çlodhur jashtë punës. Bëni diçka që jua heq mendjen nga gjithçka që ka të bëjë me atë që bëni në ditën tuaj të punës, do të shihni se si të nesërmen do të ndiheni më të relaksuar. ...

3 këshilla lumturie, për Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit
BRICJAPI Gjeni mënyra të tjera për t’u çlodhur jashtë punës. Bëni diçka që jua heq mendjen nga gjithçka që ka të bëjë me atë që bëni në ditën tuaj të punës, do të shihni se si të nesërmen do të ndiheni më të relaksuar. ...
Bota.al | 11-Feb-2019 14:19
BRICJAPI Gjeni mënyra të tjera për t’u çlodhur jashtë punës. Bëni diçka që jua heq mendjen nga gjithçka që ka të bëjë me atë që bëni në ditën tuaj të punës, do të shihni se si të nesërmen do të ndiheni më të relaksuar. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved