ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 17:17

Korrupsioni me tenderat e KESH lidhet me Edi Ramën

Korrupsioni me tenderat e KESH lidhet me Edi Ramën
Në një intervistë për gazetën “Albanain Daily News” disa ditë më parë, por edhe për gazetën Shekulli ditën e djeshme, drejtori i Institutit Ndërkombëtar për Studimet Ballkanike në Slloveni, Zijad Becirovic, hedh dyshime ...
Lapsi | 29-Jan-2019 14:08
Në një intervistë për gazetën “Albanain Daily News” disa ditë më parë, por edhe për gazetën Shekulli ditën e djeshme, drejtori i Institutit Ndërkombëtar për Studimet Ballkanike në Slloveni, Zijad Becirovic, hedh dyshime ...

Intervista “e zhdukur” e kreut të IFIMES: Ç’thotë për KESH dhe Ramën
Pas largimit të papritur të drejtorit të KESH qëndron hija e një investigimi të IFIMES (Instituti Ndërkombëtar për Ballkanin dhe Lindjen e Mesme), një organizatë shumë e njohur për analizat e ngjarjeve në këto dy rajone ...
Telegraf | 29-Jan-2019 10:39
Pas largimit të papritur të drejtorit të KESH qëndron hija e një investigimi të IFIMES (Instituti Ndërkombëtar për Ballkanin dhe Lindjen e Mesme), një organizatë shumë e njohur për analizat e ngjarjeve në këto dy rajone ...

Skandali/ Njerëz të kryeministrit Rama pas tenderave të KESH
Dorëheqja e djeshme e drejtorit të KESH, Agron Hetoja, ka rikthyer në vëmendje një çështje që në fillim u duk se kaloi pa shumë zhurmë. Eshtë fjala për një denoncim të bërë tre muaj më parë nga Sekretariati i Energjisë ...
Lapsi | 29-Jan-2019 14:03
Dorëheqja e djeshme e drejtorit të KESH, Agron Hetoja, ka rikthyer në vëmendje një çështje që në fillim u duk se kaloi pa shumë zhurmë. Eshtë fjala për një denoncim të bërë tre muaj më parë nga Sekretariati i Energjisë ...

Intervista “e zhdukur” e kreut të IFIMES: Ç’thotë për KESH dhe Ramën
DITA njoftoi dje se pas largimit të papritur të drejtorit të KESH qëndron hija e një investigimi të IFIMES (Instituti Ndërkombëtar për Ballkanin dhe Lindjen e Mesme), një organizatë shumë e njohur për analizat e ...
Gazeta55 | 29-Jan-2019 10:00
DITA njoftoi dje se pas largimit të papritur të drejtorit të KESH qëndron hija e një investigimi të IFIMES (Instituti Ndërkombëtar për Ballkanin dhe Lindjen e Mesme), një organizatë shumë e njohur për analizat e ...

Intervista “e zhdukur” e kreut të IFIMES: Ç’thotë për KESH dhe Ramën
DITA njoftoi dje (lexoni KËTU ) se pas largimit të papritur të drejtorit të KESH qëndron hija e një investigimi të IFIMES (Instituti Ndërkombëtar për Ballkanin dhe Lindjen e Mesme), një organizatë shumë e njohur për ...
Gazeta Dita | 29-Jan-2019 02:06
DITA njoftoi dje (lexoni KËTU ) se pas largimit të papritur të drejtorit të KESH qëndron hija e një investigimi të IFIMES (Instituti Ndërkombëtar për Ballkanin dhe Lindjen e Mesme), një organizatë shumë e njohur për ...

A është ky paralajmërim (i zhdukur nga web-i) arsyeja e vërtetë e heqjes së drejtorit të KESH?
Ekskluzive Dita – Pak ditë më parë drejtori i IFIMES Dr. Zijad Becirovic (në foto) ka dhënë një intervistë për Albania Daily News, një gazetë e cila botohet anglisht dhe ka përhapje në selitë diplomatike dhe në ...
Gazeta Dita | 28-Jan-2019 13:14
Ekskluzive Dita – Pak ditë më parë drejtori i IFIMES Dr. Zijad Becirovic (në foto) ka dhënë një intervistë për Albania Daily News, një gazetë e cila botohet anglisht dhe ka përhapje në selitë diplomatike dhe në ...

Thirrje nga Sllovenia: Hetoni Edi Ramën për korrupsion me KESH-in
Gjate një interviste për “Shekulli-n”, drejtori i Institutit Ndërkombëtar për Studimet Ballkanike në Slloveni, Zijad Becirovic, parashikon trazira në Shqipëri. Sipas tij, njerëz të familjes së Ramës janë të përfshirë në ...
Telegraf | 28-Jan-2019 11:47
Gjate një interviste për “Shekulli-n”, drejtori i Institutit Ndërkombëtar për Studimet Ballkanike në Slloveni, Zijad Becirovic, parashikon trazira në Shqipëri. Sipas tij, njerëz të familjes së Ramës janë të përfshirë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved