ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2019 23:38

Vuçiç takim me Merkel, Kosova temë diskutimi

Vuçiç takim me Merkel, Kosova temë diskutimi
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ndërsa do të jetë pjesë e takimit vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Mësohet se lideri serb do të takohet me kancelaren gjermane, Angela ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 10:38
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ndërsa do të jetë pjesë e takimit vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Mësohet se lideri serb do të takohet me kancelaren gjermane, Angela ...

Vuçiç takon së shpejti Angela Merkel-in, temë e diskutimit do të jetë Kosova
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç deri më datë 25 janar do të qëndrojë në Davos, ku do të bëhet pjesë e takimit vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Lideri serb, do të ketë një takim dhe me kancelaren gjermane, Angela ...
Lapsi | 22-Jan-2019 11:20
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç deri më datë 25 janar do të qëndrojë në Davos, ku do të bëhet pjesë e takimit vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Lideri serb, do të ketë një takim dhe me kancelaren gjermane, Angela ...

Çështja e Kosovës temë diskutimi në takimin e Angela Merkel me Aleksandar Vuçiq në Davos
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të ketë takim me Kancelaren gjermane, Angela Merkel, në kuadër të Forumit Ekonomik Botëror i cili mbahet në Davos të Zvicrës. Në këtë ngjarje sipas gazetes serbe Kurir, Vuçiq dhe ...
Klan Kosova | 22-Jan-2019 11:20
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të ketë takim me Kancelaren gjermane, Angela Merkel, në kuadër të Forumit Ekonomik Botëror i cili mbahet në Davos të Zvicrës. Në këtë ngjarje sipas gazetes serbe Kurir, Vuçiq dhe ...

Kosova – temë diskutimi në takimin Vuçiq – Merkel
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ku do të marrë pjesë në takimin vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Në këtë ngjarje Vuçiq do të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel. ...
Zhurnal | 22-Jan-2019 11:20
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ku do të marrë pjesë në takimin vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Në këtë ngjarje Vuçiq do të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel. ...

Vuçiç takim me Merkel, në fokus Kosova
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ndërsa do të jetë pjesë e takimit vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Mësohet se lideri serb do të takohet me kancelaren gjermane, Angela ...
Java News | 22-Jan-2019 10:52
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ndërsa do të jetë pjesë e takimit vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Mësohet se lideri serb do të takohet me kancelaren gjermane, Angela ...

Shwab: Globalizimi nuk do të zhduket, por do të thellohet më tej
Të martën në Davos të Zvicrës fillon sesioni vjetor i Forumit Ekonomik Botëror. Takimi i sivjetshëm po duket pak “i ftohtë”, me mungesën e shumë liderëve të vendeve të mëdha, si të Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 10:38
Të martën në Davos të Zvicrës fillon sesioni vjetor i Forumit Ekonomik Botëror. Takimi i sivjetshëm po duket pak “i ftohtë”, me mungesën e shumë liderëve të vendeve të mëdha, si të Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ...

Thaçi udhëton drejt Davosit të Zvicrës, merr pjesë në Forumin Ekonomik Botëror
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot ka udhëtuar drejt Davosit të Zvicrës ku do të marrë pjesë në Forumin Ekonomik Botëror. Presidenti Thaçi ka udhëtuar për në Davos të Zvicrës, për të marrë pjesë në Forumin Ekonomik ...
Arbresh | 22-Jan-2019 10:48
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot ka udhëtuar drejt Davosit të Zvicrës ku do të marrë pjesë në Forumin Ekonomik Botëror. Presidenti Thaçi ka udhëtuar për në Davos të Zvicrës, për të marrë pjesë në Forumin Ekonomik ...

Kosova – temë diskutimi në takimin Vuçiq – Merkel
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ku do të marrë pjesë në takimin vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Në këtë ngjarje Vuçiq do të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel. ...
Alsat-M | 22-Jan-2019 10:46
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ku do të marrë pjesë në takimin vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Në këtë ngjarje Vuçiq do të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel. ...

Kosova, temë diskutimi në takimin Vuçiq-Merkel
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ku do të marrë pjesë në takimin vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Në këtë ngjarje Vuçiq do të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel. ...
Gazeta Monitor | 22-Jan-2019 10:38
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ku do të marrë pjesë në takimin vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Në këtë ngjarje Vuçiq do të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel. ...

Merkel dhe Vuçiq flasin për Kosovën
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ku do të marrë pjesë në takimin vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Në këtë ngjarje Vuçiq do të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel. ...
Zeri | 22-Jan-2019 10:34
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ku do të marrë pjesë në takimin vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Në këtë ngjarje Vuçiq do të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel. ...

Kosova, temë diskutimi në takimin Vuçiq-Merkel
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ku do të marrë pjesë në takimin vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Në këtë ngjarje Vuçiq do të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel. ...
Arbresh | 22-Jan-2019 10:27
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë deri më 25 janar në Davos, ku do të marrë pjesë në takimin vjetor të Forumit Ekonomik Botëror. Në këtë ngjarje Vuçiq do të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel. ...

FORUMI/ Davosi, një edicion mungesash të mëdha e çështjesh të mprehta
FMN-ja, ulja e vlerësimit për rritjen globale, dobësimi i ekonomisë kineze, rritja e pesimizmit në mesin e udhëheqësve të biznesit në botë, apo rritja e hendekut mes të pasurve dhe të varfërve, janë vetëm disa nga retë ...
Tesheshi | 22-Jan-2019 09:24
FMN-ja, ulja e vlerësimit për rritjen globale, dobësimi i ekonomisë kineze, rritja e pesimizmit në mesin e udhëheqësve të biznesit në botë, apo rritja e hendekut mes të pasurve dhe të varfërve, janë vetëm disa nga retë ...

Davosi 2019 – elitat në borën e thellë
Prej ditës së hënë, elita botërore e politikës dhe ekonomisë takohet në Forumin e Ekonomik Botëror në Davos. Në kohët e konflikteve tregtare dhe nacionalizmit takimi pritet të jetë i vështirë. Rritja ekonomike botërore ...
Gazeta Ekonomia | 21-Jan-2019 20:01
Prej ditës së hënë, elita botërore e politikës dhe ekonomisë takohet në Forumin e Ekonomik Botëror në Davos. Në kohët e konflikteve tregtare dhe nacionalizmit takimi pritet të jetë i vështirë. Rritja ekonomike botërore ...

Zaev, Angjushev dhe Bekteshi, në Forumin në Davos
Publikuar E hënë, 21 Janar, 2019 16:55 Share Kryeministri Zoran Zaev, zv/kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik ...
TetovaSot | 21-Jan-2019 19:02
Publikuar E hënë, 21 Janar, 2019 16:55 Share Kryeministri Zoran Zaev, zv/kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik ...

Zaev, Angjushev dhe Bekteshi në Forumin Ekonomik Botëror në Davos
Kryeministri Zoran Zaev, zv.kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...
Arbresh | 21-Jan-2019 15:27
Kryeministri Zoran Zaev, zv.kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...

Zaev, Angjushev dhe Bekteshi në Forumin Ekonomik Botëror në Davos
Kryeministri Zoran Zaev, zv.kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...
Shprehja | 21-Jan-2019 15:25
Kryeministri Zoran Zaev, zv.kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...

Zaev, Angjushev dhe Bekteshi, në Forumin në Davos
Kryeministri Zoran Zaev, zv/kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...
Lajm Press | 21-Jan-2019 15:19
Kryeministri Zoran Zaev, zv/kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...

Zaev, Angjushev dhe Bekteshi në Forumin Ekonomik Botëror në Davos
Kryeministri Zoran Zaev, zv.kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...
Telegrafi | 21-Jan-2019 15:11
Kryeministri Zoran Zaev, zv.kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...

Zaev, Angjushev dhe Bekteshi në Forumin Ekonomik Botëror në Davos
Kryeministri Zoran Zaev, zv.kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...
Republika | 21-Jan-2019 15:17
Kryeministri Zoran Zaev, zv.kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...

Zaev, Angjushev dhe Bekteshi, në Forumin në Davos
Kryeministri Zoran Zaev, zv/kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...
Alsat-M | 21-Jan-2019 14:38
Kryeministri Zoran Zaev, zv/kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi do ta përfaqësojnë Maqedoninë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos, konfirmuan nga Qeveria. Në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved