ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/12/2019 17:51

Rama zëvendëson vendin e lënë bosh nga Sandër Lleshi me nje tjeter gjeneral

Rama zëvendëson vendin e lënë bosh nga Sandër Lleshi me nje tjeter gjeneral
Ish-prefekti i Elbasanit, Maksim Malaj, është emëruar këshilltar për çështjet e sigurisë i kryeministrit Edi Rama. Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me vendim të Këshillit të Ministrave në këtë post të cilin më ...
GazetaTema | 22-Jan-2019 10:05
Ish-prefekti i Elbasanit, Maksim Malaj, është emëruar këshilltar për çështjet e sigurisë i kryeministrit Edi Rama. Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me vendim të Këshillit të Ministrave në këtë post të cilin më ...

Rama merr një tjetër gjeneral, ja këshilltari i ri për sigurinë
Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i Kryeministrit Edi Rama Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të Këshillit të Ministrave në këtë post të cilin më herët e mbante Sandër ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 08:08
Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i Kryeministrit Edi Rama Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të Këshillit të Ministrave në këtë post të cilin më herët e mbante Sandër ...

Lleshi shkund policinë, këta drejtorë do të ndryshohen
Tiranë, 22 janar - Kupola e Policisë së Shtetit dhe disa drejtori në qarqe, pritet të kenë ndryshime në fillim të shkurtit 2019. Këto ndryshime vijnë si rezultat i frymës së lëvizjeve që ka future ministri i ri i ...
Zhurnal | 22-Jan-2019 09:39
Tiranë, 22 janar - Kupola e Policisë së Shtetit dhe disa drejtori në qarqe, pritet të kenë ndryshime në fillim të shkurtit 2019. Këto ndryshime vijnë si rezultat i frymës së lëvizjeve që ka future ministri i ri i ...

Ndryshime në Polici? Ja drejtorët e rinj që pritet të emërohen në Tiranë dhe Durrës
Policia e Shtetit dhe disa drejtori në qarqe, pritet të kenë ndryshime në fillim të shkurtit 2019. Këto ndryshime vijnë si rezultat i frymës së lëvizjeve që ka futur ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Burime ...
Java News | 22-Jan-2019 09:39
Policia e Shtetit dhe disa drejtori në qarqe, pritet të kenë ndryshime në fillim të shkurtit 2019. Këto ndryshime vijnë si rezultat i frymës së lëvizjeve që ka futur ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Burime ...

Edi Rama merr një tjetër gjeneral afër vetes, ja këshilltari i ri për siguri
Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të Këshillit të Ministrave në këtë post të cilin më herët ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 08:43
Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të Këshillit të Ministrave në këtë post të cilin më herët ...

Edi Rama merr një tjetër gjeneral afër vetes, ja këshilltari i ri për siguri
Tiranë, 22 janar - Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të Këshillit të Ministrave në këtë post ...
Zhurnal | 22-Jan-2019 09:39
Tiranë, 22 janar - Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të Këshillit të Ministrave në këtë post ...

Titujt kryesorë ekonomikë të shtypit të shkruar – E martë, 22 janar 2019
PANORAMA Meta propozon Bahri Shaqirin në krye të KLSH-së, PS kundër Qeveria anulon koncesionin e rrugës Thumanë-Kasahar Filologjiku në grevë kundër ligjit dhe VKM-ve Muhamet Rrumbullaku emërohet në krye të SHÇBA Kreditë ...
ScanTv | 22-Jan-2019 09:15
PANORAMA Meta propozon Bahri Shaqirin në krye të KLSH-së, PS kundër Qeveria anulon koncesionin e rrugës Thumanë-Kasahar Filologjiku në grevë kundër ligjit dhe VKM-ve Muhamet Rrumbullaku emërohet në krye të SHÇBA Kreditë ...

Rama merrr një tjetër gjeneral, cili është këshilltari i ri për sigurinë
Një tjetër gjeneral do të jetë këshilltar i kryeministrit Edi Rama. Ish-prefekti i Elbasanit Maksim Malaj emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i Kryeministrit Edi Rama. Gjeneral Major Malaj është emëruar me ...
Gazeta Dita | 22-Jan-2019 09:10
Një tjetër gjeneral do të jetë këshilltar i kryeministrit Edi Rama. Ish-prefekti i Elbasanit Maksim Malaj emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i Kryeministrit Edi Rama. Gjeneral Major Malaj është emëruar me ...

Rama merr një tjetër gjeneral, ja këshilltari i ri për sigurinë
Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i Kryeministrit Edi Rama Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të Këshillit të Ministrave në këtë post të cilin më herët e mbante Sandër ...
Ina-Online | 22-Jan-2019 09:01
Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i Kryeministrit Edi Rama Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të Këshillit të Ministrave në këtë post të cilin më herët e mbante Sandër ...

Rama merr një tjetër gjeneral në kryeministri, ja këshilltari i ri për sigurinë
Vendin e lënë bosh nga Sandër Lleshaj në Kryeministri, pas emërimit si ministër i Brendshëm, e ka zënë një gjeneral. Gjeneral Major, Maksim Malaj, me vendim të Këshillit të Ministrave, është emëruar këshilltar për ...
Koha Jone | 22-Jan-2019 08:58
Vendin e lënë bosh nga Sandër Lleshaj në Kryeministri, pas emërimit si ministër i Brendshëm, e ka zënë një gjeneral. Gjeneral Major, Maksim Malaj, me vendim të Këshillit të Ministrave, është emëruar këshilltar për ...

Rama merr një tjetër gjeneral në kryeministri, kush është këshilltari i ri për sigurinë
Një tjetër gjeneral do të jetë këshilltar i kryeministrit Edi Rama. Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i Kryeministrit Edi Rama Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të ...
Java News | 22-Jan-2019 08:51
Një tjetër gjeneral do të jetë këshilltar i kryeministrit Edi Rama. Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i Kryeministrit Edi Rama Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të ...

Muhamet Rrumbullaku kthehet në poste drejtuese në polici, merr drejtimin e SHÇBA
Zëvendësministri i Brendshëm Besfort Lamallari, gjatë një takimi paraditen e kësaj të hëne me drejtuesit qendrorë të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) bëri të njohur urdhrin e ministrit Sandër ...
VizionPlus | 21-Jan-2019 12:59
Zëvendësministri i Brendshëm Besfort Lamallari, gjatë një takimi paraditen e kësaj të hëne me drejtuesit qendrorë të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) bëri të njohur urdhrin e ministrit Sandër ...

Ndryshimet në kupolën e policisë së shtetit, ja çfarë do të ndodhë në Tiranë e Durrës
“Shqiptarja.com” mëson se pritet që në ditët në vijim, na qarqet Tiranë, Durrës dhe Elbasan të ketë ndryshime në rang drejtorash, pasi në Durrës mësohet se Lleshaj ka planifikuar për drejtor qarku Ilia Nasi. Ndërsa në ...
Medial | 22-Jan-2019 08:33
“Shqiptarja.com” mëson se pritet që në ditët në vijim, na qarqet Tiranë, Durrës dhe Elbasan të ketë ndryshime në rang drejtorash, pasi në Durrës mësohet se Lleshaj ka planifikuar për drejtor qarku Ilia Nasi. Ndërsa në ...

Rama merr një tjetër gjeneral, ja këshilltari i ri për sigurinë
Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i Kryeministrit Edi Rama Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të Këshillit të Ministrave në këtë post të cilin më herët e mbante Sandër ...
Arbresh | 22-Jan-2019 08:20
Ish-prefekti i Elbasanit emërohet këshilltar për çështjet e sigurisë i Kryeministrit Edi Rama Gjeneral Major Maksim Malaj është emëruar me Vendin të Këshillit të Ministrave në këtë post të cilin më herët e mbante Sandër ...

Muhamet Rrumbullaku në krye të SHÇBA
Vazhdojnë ndryshimet në Policinë e Shtetit. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka emëruar në kryer të SHÇBA-së Mehmet Rrumbullakun, në postin që më herët mbahej nga Anila Trimi. Muhamet Rrumbullaku ka qenë Zv/Drejtori ...
Lajmi i Fundit | 21-Jan-2019 16:25
Vazhdojnë ndryshimet në Policinë e Shtetit. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka emëruar në kryer të SHÇBA-së Mehmet Rrumbullakun, në postin që më herët mbahej nga Anila Trimi. Muhamet Rrumbullaku ka qenë Zv/Drejtori ...

Ministri i Brendshëm “palos” Anila Trimin dhe emëron Rrumbullakun
Ministri Sander Lleshi, pa zhurmë e bujë, po e ndërron ekipin drejtues të policisë së Shtetit dhe të Ministrisë. Ashtu me pamje jezuiti, paqësor, por skemën e ka të qartë në kokë se ku duhet të arrijë në ndryshimet e ...
Koha Jone | 21-Jan-2019 15:12
Ministri Sander Lleshi, pa zhurmë e bujë, po e ndërron ekipin drejtues të policisë së Shtetit dhe të Ministrisë. Ashtu me pamje jezuiti, paqësor, por skemën e ka të qartë në kokë se ku duhet të arrijë në ndryshimet e ...

Muhamet Rrumbullaku emërohet drejtuesi i ri i SHÇBA-së
Muhamet Rrumbullaku është emëruar si drejtuesi i ri i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat. Zëvendësministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, gjatë një takimi paraditen e sotme me drejtuesit qendrorë të ...
24 Ore | 21-Jan-2019 14:09
Muhamet Rrumbullaku është emëruar si drejtuesi i ri i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat. Zëvendësministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, gjatë një takimi paraditen e sotme me drejtuesit qendrorë të ...

Muhamet Rrumbullaku vihet në krye të SHÇBA-së nga Sandër Lleshaj
Në postin e drejtuesit të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka caktuar Muhamet Rrumbullakun. Zëvendësministri Besfort Lamallari, bëri të njohur emrin e ri të drejtuesit ...
Lapsi | 21-Jan-2019 12:52
Në postin e drejtuesit të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka caktuar Muhamet Rrumbullakun. Zëvendësministri Besfort Lamallari, bëri të njohur emrin e ri të drejtuesit ...

Lleshaj vendos ndryshime në SHÇBA
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka firmosur të tjera ndryshime në kupolën e Policisë së Shtetit. Këtë të hënë, ai ka vendosur që në krye të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe të Ankesave të jetë Muhamet ...
RTSH | 21-Jan-2019 12:53
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka firmosur të tjera ndryshime në kupolën e Policisë së Shtetit. Këtë të hënë, ai ka vendosur që në krye të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe të Ankesave të jetë Muhamet ...

Urdhri i Lleshajt, ja kush emërohet drejtuesi i ri i SHÇBA-së
TIRANË Lëvizje të tjera nga Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Ikën Anila Trimi, emërohet drejtuesi i ri i SHÇBA-së. Zëvendës ministri i Brendshëm Besfort Lamallari, gjatë një takimi paraditen e sotme me drejtuesit ...
BalkanWeb | 21-Jan-2019 12:18
TIRANË Lëvizje të tjera nga Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Ikën Anila Trimi, emërohet drejtuesi i ri i SHÇBA-së. Zëvendës ministri i Brendshëm Besfort Lamallari, gjatë një takimi paraditen e sotme me drejtuesit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved