ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2019 00:05

Propozimi i Bahri Shaqirit në krye të KLSH, maxhoranca paralajmëron rrëzimin e këshilltarit të Metës

Propozimi i Bahri Shaqirit në krye të KLSH, maxhoranca paralajmëron rrëzimin e këshilltarit të Metës
Maxhoranca duket se nuk është pajtuar me kandidaturën e Bahri Shaqirit, që u propozua nga presidenti Ilir Meta për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Në një postim në facebook, vetëm pak minuta pasi ...
GazetaTema | 21-Jan-2019 12:53
Maxhoranca duket se nuk është pajtuar me kandidaturën e Bahri Shaqirit, që u propozua nga presidenti Ilir Meta për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Në një postim në facebook, vetëm pak minuta pasi ...

Presidenti i propozon mazhorancës kandidatin e ri për KLSH
Njoftim për zgjedhjen e z. Bahri Shaqiri për t’iu propozuar Kuvendit të Shqipërisë, për pozicionin Kushtetues të Kryetarit të KLSH-së. Presidenti Ilir Meta ka propozuar sot Bahri Shaqirin për në krye të Kontrollit të ...
Flaka | 21-Jan-2019 20:12
Njoftim për zgjedhjen e z. Bahri Shaqiri për t’iu propozuar Kuvendit të Shqipërisë, për pozicionin Kushtetues të Kryetarit të KLSH-së. Presidenti Ilir Meta ka propozuar sot Bahri Shaqirin për në krye të Kontrollit të ...

“Lufta” për KLSH-në / Kush është Bahri Shaqiri, i besuari Metës!
Pas rrëzimit të kandidaturës së Vitore Tushajt nga Parlamenti, propozimi i radhës nga Presidenti i Republikës Ilir Meta është ai i Bahri Shaqirit, i cili më parë ka drejtuar institucionin e Shërbimit Informativ ...
Gazeta Shqip | 21-Jan-2019 13:36
Pas rrëzimit të kandidaturës së Vitore Tushajt nga Parlamenti, propozimi i radhës nga Presidenti i Republikës Ilir Meta është ai i Bahri Shaqirit, i cili më parë ka drejtuar institucionin e Shërbimit Informativ ...

Bahri Shaqiri në krye të KLSH? Maxhoranca kundër Metës
TIRANË Përplasje e re mes Presidentit dhe maxhorancës qeverisëse e këtë herë duket se ‘molla e sherrit’ do të jetë Kreu i ri i Kontrollit të Lartë të Shtetit. Pak orë pasi Presidenti i Republikës Ilir Meta bëri publik ...
BalkanWeb | 21-Jan-2019 12:36
TIRANË Përplasje e re mes Presidentit dhe maxhorancës qeverisëse e këtë herë duket se ‘molla e sherrit’ do të jetë Kreu i ri i Kontrollit të Lartë të Shtetit. Pak orë pasi Presidenti i Republikës Ilir Meta bëri publik ...

Disa rreshta përULsi-në
Nga Klevi Pojana, Nënkryetari i LRI – Presidenti i Republikës me Dekretin nr. 11063, datë 19.01.2019, ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Shqipërisë që z. Bahri Shaqiri të zgjidhet në pozicionin Kushtetues të ...
Koha Jone | 21-Jan-2019 19:10
Nga Klevi Pojana, Nënkryetari i LRI – Presidenti i Republikës me Dekretin nr. 11063, datë 19.01.2019, ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Shqipërisë që z. Bahri Shaqiri të zgjidhet në pozicionin Kushtetues të ...

PS kundër propozimit për Bahri Shaqirin: Është i LSI-së
Propozimi i Presidentit Ilir Meta, që Bahri Shaqiri të drejtojë institucionin e Kontrollit të Lartë të Shtetit, ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të mazhorancës për rrëzimin e kësaj kandidature. Kryetari i Komisionit ...
Gazeta Shqip | 21-Jan-2019 13:36
Propozimi i Presidentit Ilir Meta, që Bahri Shaqiri të drejtojë institucionin e Kontrollit të Lartë të Shtetit, ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të mazhorancës për rrëzimin e kësaj kandidature. Kryetari i Komisionit ...

Kryetari i KLSH-së, Ilir Meta propozon këshilltarin e tij
Edhe këtë 21 janar, Ilir Meta nuk ishte në Tiranë. Këtë vit, Meta udhëtoi drejt Malit të Zi, me ftesë të homologut malazez për të zhilluar një vizitë të nivelit shtetëror. Me vete, kreu i shtetit kishte marrë edhe ...
Klan Kosova | 21-Jan-2019 17:38
Edhe këtë 21 janar, Ilir Meta nuk ishte në Tiranë. Këtë vit, Meta udhëtoi drejt Malit të Zi, me ftesë të homologut malazez për të zhilluar një vizitë të nivelit shtetëror. Me vete, kreu i shtetit kishte marrë edhe ...

PS paralajmëron rrëzimin e këshilltarit të Metës për KLSH: Vjen nga LSI!
PS paralajmëron sërish rrëzimin e kandidaturës së presidentit Meta për kreun e KLSH-së. Pas rrëzimit të Vitore Tushës, sot presidenti propozoi këshilltarin e tij, ish-kreun e SHISH, Bahri Shaqiri për në krye të KLSH-së. ...
Medial | 21-Jan-2019 15:15
PS paralajmëron sërish rrëzimin e kandidaturës së presidentit Meta për kreun e KLSH-së. Pas rrëzimit të Vitore Tushës, sot presidenti propozoi këshilltarin e tij, ish-kreun e SHISH, Bahri Shaqiri për në krye të KLSH-së. ...

PS kundër propozimit për Bahri Shaqirin: Është i LSI-së
Propozimi i Presidentit Ilir Meta, që Bahri Shaqiri të drejtojë institucionin e Kontrollit të Lartë të Shtetit, ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të mazhorancës për rrëzimin e kësaj kandidature. Kryetari i Komisionit ...
Lajm Press | 21-Jan-2019 15:13
Propozimi i Presidentit Ilir Meta, që Bahri Shaqiri të drejtojë institucionin e Kontrollit të Lartë të Shtetit, ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të mazhorancës për rrëzimin e kësaj kandidature. Kryetari i Komisionit ...

Kryeministri nga facebook i Ulsi Manjës paralajmëron rrëzimin e Bahri Shaqirit
Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja paralajmëron rrëzimin e kandidaturës së dytë që Presidenti Ilir Meta ka propozuar për kryetar të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Sot presidenca nxori njoftim se Presidenti ka ...
Koha Jone | 21-Jan-2019 15:12
Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja paralajmëron rrëzimin e kandidaturës së dytë që Presidenti Ilir Meta ka propozuar për kryetar të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Sot presidenca nxori njoftim se Presidenti ka ...

Tjetër emër nga Meta për KLSH-në, sinjale refuzuese nga mazhoranca
Pas Vitore Tushës, presidenti Meta ka propozuar një tjetër emër për kreun e KLSH-së, atë që konsiderohet si “polici financiar” i administratës shtetërore, për këtë arsye edhe me peshë politike, Bahri Shaqirin. Është ky ...
Tesheshi | 21-Jan-2019 14:20
Pas Vitore Tushës, presidenti Meta ka propozuar një tjetër emër për kreun e KLSH-së, atë që konsiderohet si “polici financiar” i administratës shtetërore, për këtë arsye edhe me peshë politike, Bahri Shaqirin. Është ky ...

Propozimi i Bahri Shaqirit për kreun e KLSH-së, Manja kundër Metës: Është i LSI-së dhe…
Deputeti socialist Ulsi Manja e konsideroi propozimin e Ilir Metës për në krye të KLSH-së, Bahri Shaqirin, si “kandidaturë me profil të lartë politik pasi vjen nga forumet drejtuese të LSI-së”. Gjithashtu, Manja ...
Top Channel | 21-Jan-2019 12:26
Deputeti socialist Ulsi Manja e konsideroi propozimin e Ilir Metës për në krye të KLSH-së, Bahri Shaqirin, si “kandidaturë me profil të lartë politik pasi vjen nga forumet drejtuese të LSI-së”. Gjithashtu, Manja ...

Cila është marrëveshja e fshehtë Rama-Meta?
Presidenti Ilir Meta i dërgoi maxhorancës emrin e tij për në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Bëhet fjalë për këshilltarin për Sigurinë të Presidentit të Republikës, Bahri Shaqiri. Shaqiri është ish-drejtuesi i ...
Medial | 21-Jan-2019 13:48
Presidenti Ilir Meta i dërgoi maxhorancës emrin e tij për në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Bëhet fjalë për këshilltarin për Sigurinë të Presidentit të Republikës, Bahri Shaqiri. Shaqiri është ish-drejtuesi i ...

Kodet e Rilindjes/Jo Bahri Shaqirit, ish-drejtor i ShISh-it. Po Rrumbullakut të 28 majit 1996
Sot Presidenti i Republikës ka propozuar Bahri Shaqirin për pozicionin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Deputetët socialistë dhe mediat e pushtetit u lëshuan me paragjykimin se Shaqiri është njëri i afërt ...
Respublica | 21-Jan-2019 13:40
Sot Presidenti i Republikës ka propozuar Bahri Shaqirin për pozicionin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Deputetët socialistë dhe mediat e pushtetit u lëshuan me paragjykimin se Shaqiri është njëri i afërt ...

Propozimi i Metës për Shaqirin, Ulsi Manja: Vjen nga radhët e LSI
Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja e ka cilësuar si të pamundur propozimin e Presidentit Ilir Meta, të bërë paraditen e së hënës lidhur me kandidaturën e Bahri Shaqirit për Kreun e Këshillit të Lartë të Shtetit. ...
TV Klan | 21-Jan-2019 12:52
Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja e ka cilësuar si të pamundur propozimin e Presidentit Ilir Meta, të bërë paraditen e së hënës lidhur me kandidaturën e Bahri Shaqirit për Kreun e Këshillit të Lartë të Shtetit. ...

Manja: Kandidatura e zotit Shaqiri për KLSH, realisht e pamundur
Maxhoraca e majtë duket se do të hedhi sërish poshtë kandidaturën e dytë të presidentit Meta për postin e kreut të KLSH. Menjëherë sapo është bërë publike kandidatura e ish kreut të SHISH Bahri Shaqiri, kreu i ...
RTSH | 21-Jan-2019 13:26
Maxhoraca e majtë duket se do të hedhi sërish poshtë kandidaturën e dytë të presidentit Meta për postin e kreut të KLSH. Menjëherë sapo është bërë publike kandidatura e ish kreut të SHISH Bahri Shaqiri, kreu i ...

Bahri Shaqiri, nga shef i SHISH, u katapultua si anëtar i kryesisë së LSI
Bahri Shaqiri, pas lënies së postit si Shef i SHISH, pati një afrim të fortë me LSI duke u zgjedhur në strukturën më të lartë drejtuese të kësaj force politike atë të anëtarit të kryesisë së LSI. Ai madje u zgjodh dhe ...
Lajm Press | 21-Jan-2019 13:10
Bahri Shaqiri, pas lënies së postit si Shef i SHISH, pati një afrim të fortë me LSI duke u zgjedhur në strukturën më të lartë drejtuese të kësaj force politike atë të anëtarit të kryesisë së LSI. Ai madje u zgjodh dhe ...

Bahri Shaqiri, nga shef i SHISH, u katapultua si anëtar i kryesisë së LSI
Bahri Shaqiri, pas lënies së postit si Shef i SHISH, pati një afrim të fortë me LSI duke u zgjedhur në strukturën më të lartë drejtuese të kësaj force politike atë të anëtarit të kryesisë së LSI. Ai madje u zgjodh dhe ...
Java News | 21-Jan-2019 12:59
Bahri Shaqiri, pas lënies së postit si Shef i SHISH, pati një afrim të fortë me LSI duke u zgjedhur në strukturën më të lartë drejtuese të kësaj force politike atë të anëtarit të kryesisë së LSI. Ai madje u zgjodh dhe ...

Mazhoranca “rrëzon” Metën: Bahri Shaqiri jo për KLSH, ka punuar vetëm tek financat e LSI
Deputeti socialist dhe njëkohësisht kreu I komisionit të ligjeve, Ulsi Manja ka reaguar pas propozimit të presidentit Meta për emrin e Bahri Shaqirit në krye te KLSH. Manja sulmon ashpër këtë propozim të Metës teksa e ...
VizionPlus | 21-Jan-2019 12:19
Deputeti socialist dhe njëkohësisht kreu I komisionit të ligjeve, Ulsi Manja ka reaguar pas propozimit të presidentit Meta për emrin e Bahri Shaqirit në krye te KLSH. Manja sulmon ashpër këtë propozim të Metës teksa e ...

Provokimi i Metës/ Propozon në 21 janar “puçistin” Bahri Shaqiri
Të gjitha hamendësimet se propozimi i Vitore Tushës si drejtuese e Kontrollit të Lartë të Shtetit ishte një loje e bërë nga Presidenti Ilir Meta, për të kompleksuar shumicën, sot duken më të besueshme se kurë. Prej ...
Lapsi | 21-Jan-2019 12:26
Të gjitha hamendësimet se propozimi i Vitore Tushës si drejtuese e Kontrollit të Lartë të Shtetit ishte një loje e bërë nga Presidenti Ilir Meta, për të kompleksuar shumicën, sot duken më të besueshme se kurë. Prej ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved